بروزرسانی شده

قالب چند فروشندگی Martfury برای وردپرس

2

قالب چند فروشندگی Martfury به شما کمک می کند،تا بتوانید یک سیستم مارکت پلیس یا چندفروشندگی حرفه ای در وردپرس راه اندازی کنید.این قالب به صورت کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند.ضمن اینکه از افزونه های چندفروشندگی حرفه ای وردپرس نظیر افزونه Dokan هم به صورت کامل پشتیبانی می کند.

قالب های زیادی برای راه اندازی سایت های فروشگاهی با استفاده از وردپرس وجود دارد،که برخی از این قالب ها البته حرفه ای هم در سایت لرن دی ال موجود است،اما قالب فروشگاهی وردپرس که از سیستم چندفروشندگی هم پشتیبانی کند.شاید به سختی بتوان پیدا کرد.

قالب Martfury یکی از مجموعه قالب های حرفه ای وردپرس برای  راه اندازی فروشگاه اینترنتی و سیستم چندفروشندگی در وردپرس است،چراکه این قالب همه امکانات لازم برای راه اندازی این سیستم را درون خودش دارد و یکی از ویژگی های بارز این قالب که خیلی هم مورد توجه است سرعت بالای قالب و بهینه سازی خود آن است.

با استفاده از قالب وردپرس مارتفوری شما می توانید یک سایت فروشگاهی سریع داشته باشید.برخلاف بقیه قالب های وردپرس این قالب از یک بخش تنظیمات حرفه ای در سیستم شخصی سازی ورپرس دارد و عدم استفاده از فریم ورک های سنگین تنظیمات قالب باعث شده که از سرعت بالایی برخوردار باشد.

یکی ویژگی های خوب این قالب امکان استفاده از دو افزونه صفحه ساز بزرگ وردپرس است،چراکه این قالب هم از افزونه صفحه ساز Elementor Pro و هم از افزونه صفحه ساز WP Bakery Visual Composer به صورت کامل پشتیبانی می کند.برای هر کدام المان های اختصاصی را دارد که شما می توانید به میل خودتان از هریک از این افزونه که خواستید روی سایت خودتان استفاده کنید.

نکته مهم دیگر این قالب امکان نصب دموهای آن به صورت آنلاین است.که این قالب توسط تیم لرن دی ال روی اکثر قالب های وردپرس موجود در سایت فراهم شده است.قالب چند فروشندگی Martfury از این قابلیت برخوردار است.که در این قالب چند فروشندگی Martfury برخلاف همه قالب های وردپرس شما می توانید از دو دسته دمو استفاده کنید.دسته اول دموها برای افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر هستند و دسته دوم دموها برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو هستند.

پشتیبانی قالب چندفروشندگی Martfury از افزونه های صفحه ساز حرفه ای وردپرس

قالب حرفه ای Martfury برای راه اندازی سیستم چندفروشندگی در وردپرس

قالب فروشگاهی Martfury برای وردپرس

پشتیبانی قالب Martfury از افزونه چندفروشندگی دکان

پشتیبانی قالب Martfury از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر

دموهای آماده قالب Martfury برای افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر

دموهای آماده قالب فروشگاهی Martfury برای افزونه المنتور پرو

🏆 برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی وردپرس Martfury :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۷ آذر ماه ۹۹ قالب Martfury به نسخه ۲.۵.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۵.۴

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • رفع: حلقه محصول با AJAX کار نمی کند.
  • رفع: نسخه سبک جدید کار نمی کند

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما