محصول جدید

الگو فارسی المنتور برای سایت های پزشکی و کلینیک درمانی

2

الگو فارسی المنتور برای سایت های مرتبط با پزشکی توسط تیم لرن دی ال طراحی شده است،شما با استفاده از این دمو میتوانید یک سایت کامل با موضوعات پزشکی طراحی کنید.

این دمو به شما کمک می کند،تا یک سایت کامل را در عرض چند دقیقه با استفاده از وردپرس و افزونه صفحه ساز المنتور طراحی کنید.همه بخش های یک سایت کامل را ما توسط افزونه المنتور طراحی کردیم،که شما میتوانید با درون ریزی فایل هایی دمو یک سایت کامل را داشته باشید.

الگو فارسی المنتور برای سایت های پزشکی به شما امکان طراحی یک سایت کامل با موضوعات پزشکی را می دهد،که نیازی به خرید قالب های وردپرس پزشکی نخواهید داشت.که می توانید طبق راهنمای زیر این فایل ها را درون ریزی کنید.

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید ...

قالب های وردپرس پس از نصب نیاز به شخصی سازی های زیادی دارند که البته در بسیاری از موارد هم مفید هستند،ولی استفاده از این دموها کار شما را ساده تر می کند.برای استفاده از این دمو باید افزونه المنتور نسخه پرو را روی سایت خودتان نصب و فعال کنید.که این نسخه را می توانید از سایت لرن دی ال دریافت کنید.

همه بخش های این دمو به صورت کامل سازگار با وردپرس فارسی طراحی شده است،که شما پس از درون ریزی می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.همه تصاویر بکاررفته در این دمو از سرورهای اختصاصی ما به صورت آنلاین در سایت شما وارد خواهند شد.

الگوهای فارسی المنتور
الگو پزشکی المنتور برای وردپرس
توضیحاتاطلاعات دموپیشنمایش دمودریافت دموعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

پینمایش ها به صورت تصویر هستند،که برای مشاهده روی هریک از لینک های زیر باید کلیک کنید.

نکته : پس از ورود به صفحه پیشنمایش برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
  • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب،افزونه ها و دموها را دریافت کنید.

  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه File-Json مراجعه کنید و فایل اصلی دمو را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما