بروزرسانی شده
قالب و افزونه وردپرسقالب وردپرس

قالب وردپرس Nokri – قالب سایت های دایرکتوری و کاریابی + نصب دموهای آنلاین

8

قالب وردپرس Nokri یکی از قالب های حرفه ای و کاربردی برای راه اندازی سایت های کاریابی و یا مشاغل است،این قالب وردپرس همه امکانات برای داشتن یک سایت مشاغل را در اختیار شما قرار می دهد.که به راحتی می توانید با افزودن یک شغل همه موضوعات مرتبط از دستمزد،ساعت کاری،شهر و… را برای آن شغل وارد کنید.

قالب کاریابی Nokri

راه اندازی سایت دایرکتوری مشاغل یکی از روش های عالی برای کسب درآمد از وردپرس است که این دایرکتوری را می توانید به صورت سراسری برای همه استان های ایران راه اندازی کنید یا اینکه تنها برای استان خودتان این سایت را پیاده سازی کنید.با توجه به اینکه امکان افزودن استان و شهرهای دلخواه در قالب وردپرس Nokri فراهم است شما بدون هیچ مشکلی می توانید همه استان ها یا شهرهای وابسته به هر استان را در آن وارد کنید.

در این قالب برای هر شغل موضوعات مختلی از جمله : دستمزد،مهارت ها،دسته بندی،ساعت کاری،کلاس های شغلی،مکان،نوع،طلاحیت ها،تجربه های کاری،واحد پول تعیین شده است که شما می توانید در هریک از این موارد به دلخواه خودتان دسته بندی های مختلفی را ایجاد کنید.ضمن اینکه هریک از این موارد در صفحه شغل موردنظر با توجه به انتخاب شما نمایش داده خواهد شد.

پشتیبانی از WP Bakery Visual Composer

قالب Nokri هم همانند هر قالب حرفه ای وردپرس دیگری از افزونه صفحه ساز WP Bakery Visual Composer به صورت کامل پشتیبانی می کند،ضمن اینکه برای این افزونه یکسری المان های اختصاصی هم دارد که شما می توانید برای طراحی و پیاده سازی سایت خود از این المان ها استفاده کنید.یکی از قابلیت های خوب این المان ها در مقایسه با دیگر قالب ها این است که امکان پیش نمایش هر المان درون خودش وجود دارد که شما به راحتی می توانید با طرز کار این المان ها آشنا شوید.

قالب وردپرس Nokri دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای است که این بخش و دیگر بخش های قالب توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده اند و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از این قالب استفاده کنید.با استفاده از بخش تنظیمات شما می توانید بخش های مختلف قالب را با دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

نصب دموهای آنلاین

یکی از قابلیت های خوب این قالب امکان نصب دموهای اصلی به صورت آنلاین است که این قابلیت در محصولی که ما برای شما تهیه کرده ایم فراهم است،که شما می توانید به راحتی از دموهای آنلاین استفاده کنید.همچین قالب دایرکتوری و کاریابی Nokri یک دمو راست چین به زبان عربی هم دارد که با نصب این دمو سایت شما به صورت کامل راست چین است و تنها کافی است که بخش های مختلف را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

دانلود قالب کاریابی و مشاغل Nokri

امکان استفاده از افزونه صفحه ساز ویژال کامپوزر در قالب فارسی Nokri

امکان افزودن شغل در قالب Nokri نسخه لرن دی ال

امکان استفاده از ابزارک های حرفه ای در قالب Nokri

پروفایل کاربری قالب Nokri

پنل کاربری کارفرما در قالب Nokri

تنظیمات قالب Nokri نسخه فارسی شده

گزینه های مختلف برای افزودن شغل در قالب وردپرس

خبرنامه ایمیل در قالب Nokri

بخش شخصی سازی قالب Nokri نسخه فارسی شده

قالب Nokri نسخه کاریابی

پشتیبانی قالب نوکری از افزونه صفحه ساز المنتور

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۵ شهریور ماه ۹۹ قالب Nokri به نسخه ۱.۳.۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۵

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی پیرامون تغییرات این نسخه در دسترس نیست

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما