افزونه Arqam – شمارنده شبکه های اجتماعی در وردپرس

8

Arqam نام یکی از افزونه های کاربردی وردپرس است که به عنوان شمارنده شبکه های اجتماعی مورداستفاده قرار می گیرد.با استفاده از این افزونه شما می توانید تعداد مشترکین،دنبال کنندگان و طرفداران خود را در شبکه های اجتماعی مختلف در سایت به نمایش بگذارید.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه تمام شبکه های اجتماعی بزرگ دنیا را در برگرفته و شما در هریک از این شبکه ها که حساب کاربری داشته باشید می توانید که ارقام دنبال کنندگان خود را در سایت برای نمایش قرار دهید.ابزارک اختصاصی این افزونه امکان نمایش شمارنده شبکه های اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهید.

افزونه Arqam دارای استایل و طرح های مختلفی است که این امکان در ابزارک اختصاصی این افزونه قابل تغییر است،ضمن اینکه شما می توانید رنگ بندی دلخواه را به صورت تکی روی هریک از شبکه های اجتماعی اعمال کنید یا اینکه به صورت کلی روی ابزارک پیاده سازی کنید.

تعداد ستون های نمایش آمار شبکه های اجتماعی و همچنین پوسته نمایش در ابزارک قابل تغییر است که شامل پوسته های روشن و تیره است که به دلخواه خودتان و با توجه به قالب وردپرس سایتتان می توانید از این پوسته ها استفاده کنید.ما در رسانه آموزشی لرن دی ال این افزونه را به صورت کامل برای شما فارسی سازی کردیم و شما به راحتی میتوانید از این افزونه استفاده کنید.

افزونه شمارنده شبکه های اجتماعی وردپرس

یکی دیگر از ویژگی های خوب این افزونه امکان افزودن کدهای CSS سفارشی است که شما می توانید بخش های مختلف نمایش آمار شبکه های اجتماعی را استایل دهی کنید و کدهای استایل را در این بخش وارد کنید.در بخش تنظیمات عمومی افزونه امکانی دیگری برای خالی کردن کش وجود دارد این امکان برای بروزرسانی آمار شبکه های اجتماعی کمک زیادی به شما می کند چراکه کاربرانی که در روز چندبار به سایت شما سر می زنند از این آمار باخبر خواهند شد.

برخی از ویژگی های افزونه  Arqam :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۹ آبان ماه ۹۷ افزونه Arqam به نسخه ۲.۵.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۵.۱

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۲ مگابایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

هشت − یک =