بهترین افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس در نتایج گوگل

بهترین افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس در نتایج گوگل

بهترین افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس در نتایج گوگل انواع مختلفی دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به افزونه WP Review Pro اشاره کرد ابزار مناسب جهت روتینگ و یا ستاره دار کردن مطالبی که در سایت مورد نظر که سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کند به حساب می آید.

پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس انواع مختلفی داشته که ما در این مقاله به معرفی تعدادی از برترین آنها خواهیم پرداخت. مطمئنا شما در موتور جستجوگر گوگل با مطالبی برخورد کرده و مشاهده کرده اید که دارای ستاره بوده و در هنگام جستجو کردن محتوای خاص و یا عنوانی مشخص این گونه مطالب به چشم شما می آیند.

در صورتی که شما صاحب یک سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستید و می خواهید مطالب ستاره دار و اینچنینی را در سایت خود قرار دهید، بهتر است با پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس آشنا شده و با استفاده از آن ها این کار را انجام دهید.

نقش ستاره هایی که در کنار مطالب در نتایج گوگل وجود دارند میزان محبوبیت آن مطالب و علاقه افراد مختلف به آنها می باشند که در نتیجه باعث هدایت و ترغیب کاربران جستجو کننده به کلیک کردن بر روی آن مطالب و خواندن آن ها خواهند شد که در نتیجه با استفاده از این تکنیک نرخ بازدید و بازدید کنندگان وارد شده به سایت مورد نظر افزایش پیدا کرده و سایت از بار مثبت بهتری بهره می برد.

بهترین افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس در نتایج گوگل

در حالت کلی می‌توان گفت یکی از بهترین روش های بهبود بهینه سازی سایت و سئو سایت استفاده از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس می باشد که در ادامه این مقاله به معرفی تعدادی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس خواهیم پرداخت.

فرایند ستاره دار کردن محتویات در نظر موتورهای جستجوگر نظیر گوگل

در حالت کلی در هنگامی که به جستجوی کلمات کلیدی مختلف در موتورهای جستجوگر مانند گوگل می پردازیم در نحوه نمایش جستجوهای انجام شده توسط موتور جستجوگر گاهی تفاوت وجود داشته و بعضی از متن ها به صورت ستاره دار نمایش داده می شوند. به منظور نمایش ستاره ها در کنار متن ها و یا همان ریتینگ در نتایج موتورهای جستجوگر نظیر گوگل می توان از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس استفاده نمایید که در ادامه این مقاله به لیست تعدادی از برترین آنها اشاره خواهیم نمود:

افزونه وردپرس WP Review Pro

افزونه WP Review Pro

افزونه پرکاربرد و محبوب WP Review Pro یکی از افزونه های تجاری و پولی موجود در سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که به عنوان یکی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس شناخته شده و به کاربری که این افزونه را تهیه کرده باشد این امکان را خواهد داد تا بدون نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی و یا تجربه ای در این زمینه و یا انجام فرآیند خاصی بتواند موضوعات و مطالب مورد نظر خود را مورد نقد و بررسی و آنالیز قرار داده و همچنین به آسانی و بدون هیچ دردسری این موضوعات و مطالب را در‌نظر موتورهای جستجوگر نظیر گوگل ستاره دار کرده و یا به اصطلاح ریتینگ نماید.

افزونه WP Review Pro به عنوان یکی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس به گونه ای طراحی شده که کاملا رسپانسیو بوده و تمامی ابزارک ها و پلاگین ها به خوبی پشتیبانی می کند. همچنین در افزونه WP Review Pro یک پنل دسترسی و مدیریت بسیار کارآمد و حرفه ای در نظر گرفته شده که می‌توان به خود تمامی خواسته های کاربران استفاده کننده از این افزونه را برآورده ساخته و هیچگونه پیچیدگی ایجاد ننماید.

همچنین این افزونه این امکان را برای کاربر ایجاد می کند تا به آسانی به ترجمه متون مورد نظر خود با استفاده از این افزونه مشغول گردد. از دیگر امکانات این افزونه بسیار کارآمد به عنوان یکی افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس می توان به امکان ستاره کردن برگه ها و محصولات و همچنین امکان ستاره کردن نوشته ها و مطالب مورد نظر کاربر در گوگل اشاره نمود.

همچنین این افزونه باعث می‌شود تا بازدید سایت موردنظر به صورت تصاعدی افزایش پیدا کرده و این امکان را برای کاربر به وجود می آورد که به ستاره دار کردن مطالب توسط کاربران و همچنین توسط نویسنده و بازدید کنندگان اقدام گردد. این افزونه از سرعت و سئو بسیار بی نظیر و منحصر به فرد بهره می برد و رابط کاربری بسیار مناسبی داشته که نظر هرکاربری را به سمت خود جلب می نماید.

افزونه وردپرس All In One Schema.Org Rich Snippets

افزونه All In One Schema.Org Rich Snippets

یکی دیگر از افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس افزونه All In One Schema.Org Rich Snippets نام دارد. این افزونه در مخزن وردپرس چیزی در حدود ۷۰ هزار نصب موفق داشته و این موضوع نشان دهنده آن است که این افزونه از محبوبیت و کارایی بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

مهمترین تنظیمات موجود در این افزونه به عنوان یکی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس می توان به تنظیمات مربوط به بخش شخصیتها، محصولات، نرم افزارها، ویدئوها، کالا، خدمات و دستورالعمل‌ها و غیره اشاره نمود.

در هنگامی که این پلاگین برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب می گردد یک زیر منو جدید به قسمت پیشخوان وردپرس اضافه می گردد که با استفاده از این منو می‌توان به مدیریت این افزونه بسیار کاربردی که به عنوان یکی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس است پرداخت.

افزونه وردپرس WP-PostRatings

افزونه WP-PostRatings

یکی دیگر از افزونه های ستاره دار کردن محتوای وردپرس افزونه WP-PostRatings نام دارد. با استفاده از این افزونه گزینه ای به صورت ریتینگ یا همان ستاره در سایت مورد نظر ایجاد می گردد که کاربری که مطالب مورد نظر را می خواند و از آن بازدید می نماید می تواند به آن مطلب با استفاده از ستاره ها امتیاز دهد.

از جمله آپشن های این افزونه پرکاربرد به عنوان یکی از پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس می توان به امکان افزودن کاملاً اتوماتیک امتیاز ستاره ای به سایت مورد نظر بدون آنکه نیاز باشد، هیچگونه ویرایش و یا تغییر در قالب ایجاد نماییم و همچنین انجام امتیازدهی به مطالب جدید سایت و افزودن امتیاز کاملا تصادفی به مطالبی که قبل تر از نصب این محصول در سایت قرار گرفته شده اند اشاره نمود.

از دیگر انواع پلاگین های ستاره دار کردن محتوای وردپرس می توان به لیست زیر اشاره نمود:

 • افزونه Rating-Widget Plugin
 • افزونه Multi Rating
 • افزونه Like Button Rating
 • افزونه Universal Star Rating
 • افزونه GD Rating System
 • افزونه Rating Form
 • افزونه WP Rate Everything Star Plugin
 • افزونه Ultimate Reviews
 • افزونه Polldaddy Polls & Ratings
 • افزونه WP-PostRatings
 • افزونه NextGEN Gallery Voting
 • افزونه Thumbs Rating
 • افزونه Purple Heart Rating
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo