محصول جدید

مجموعه قالب های آماده Template Kit برای افزونه المنتور

11

مجموعه قالب های آماده Template Kit به شما برای طراحی در افزونه المنتور کمک زیادی می‌کند المنت کیت در واقع مجموعه ای از طرح های آماده و از قبل طراحی شده برای افزونه المنتور است که شما می توانید با ویرایش این طرح ها برای بخش های مختلف وب سایت خودتان از آنها استفاده کنید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه المنتور امکان درون ریزی فایل های از پیش طراحی شده با فرمت JSON هستند.

شما میتوانید با استفاده از این مجموعه ایده های خلاق ایرا برای طراحی با استفاده از افزونه المنتور در سایت وردپرسی پیاده سازی کنید این مجموعه به شما کمک می کند تا بتوانید بخش های مختلف یک صفحه از جمله سربرگ ها پانوشتها بلوک های مختلف صفحه تماس با ما صفحه درباره ما و دیگر بخش های مختلف یک وب سایت را طراحی کنید.

مجموعه طرح های آماده برای افزونه المنتور قابلیت ویرایش صورت کامل را دارد شما می توانید پس از درون ریزی هر یک از این طرح ها را با استفاده از افزونه المنتور ویرایش کرده و بخش‌های مختلف آن را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

این مجموعه برای اولین بار و به صورت اختصاصی توسط سایت لرن دی ال تهیه و عرضه شده است است که شما می توانید بر روی انواع وب سایت های وردپرسی بدون هیچ محدودیتی از این طرح ها استفاده کنید برای مشاغل مختلف برای صفحات مختلف برای طرحهای مختلف شما می توانید از این المنت کیت ها استفاده کنید.

این مجموعه شامل ۲۵ تمپلیت آماده برای طراحی های متنوع می باشد (مجموعه اول) که هر کدام شامل فایل های درون ریزی المنتور با فرمت JSON و همچنین شامل تصاویر اسکرین شات از تمپلیت های مورد نظر هستند که شما می توانیم قبل از درون ریزی هر یک از این قالب ها با استفاده از تصاویر گرفته شده به صورت اسکرین شات از قالبها طرح مورد نظر خودتان را انتخاب و درون ریزی کنید‌.

برای استفاده از این قالب ها شما باید به بخش قالب ها در افزونه المنتور و سپس بخش درون ریزی مراجعه کنید،سپس هربک از این فایل قالب ها با فرمت json را به راحتی در افزونه خودتان درون ریزی کنید.در نهایت هم شما میتوانید با ویرایش قالب ها در بخش های مختلف سایت خودتان از این الگوها استفاده کنید.

این مجموعه به صورت مستمر بروزرسانی شده و قالب های بیشتری به آن اضافه خواهد شد.

  • محصول
  • مشخصات محصول
  • تصاویر محصول
افزونه صفحه ساز المنتور (Elementor Pro) یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که شما میتوانید با استفاده از این افزونه بدون ...
زبان افزونه ها فارسی شده اختصاصی سایت لرن دی ال
بروزرسانی به صورت مستمر و مادام رایگان
امکان نصب روی نامحدود سایت
پشتیبانی رایگان تا یکسال با قابلیت تمدید
نسخه افزونه ها اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال
دسترسی دسترسی مادام به افزونه ها
امکان فروش ندارید
بررسی فنی قبل از هر بروزرسانی صورت میگیرد
قالب های المنتور امکان نصب به صورت آنلاین

دمو فارسی المنتور برای سایت های شرکت بازاریابیمحصول جدید

الگو شرکت بازاریابی برای افزونه المنتور به صورت کاملا فارسی و راست چین توسط تیم لرن دی ال طراحی شده است،با استفاده از ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های شرکتیمحصول جدید

دمو شرکتی المنتور برای سایت های شرکتی که می توانید برای طراحی سایت های شرکتی خودتان از آن استفاده کنید.این دمو به صورت ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های خدمات نظافتمحصول جدید

دمو آماده المنتور مناسب برای سایت های خدمات نظافت که توسط تیم لرن دی ال تهیه و طراحی شده است،شما با استفاده از این دمو ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های سئو و دیجیتال مارکتینگمحصول جدید

دمو فارسی المنتور مناسب برای سایت هایی که در زمینه سئو و بازاریابی محتوا فعالیت می کنند.این دمو با استفاده از یک طرح ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های شخصی و رزومهمحصول جدید

دمو سایت شخصی : اگر شما قصد راه اندازی یک سایت شخصی برای معرفی خودتان یا نمایش روزمه کاری و تخصص خودتان هستید.می ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های وکالت و مشاور حقوقیمحصول جدید

دمو فارسی المنتور مناسب سایت های وکالت و مشاور حقوقی که می توانید در عرض چند دقیقه یک سایت کامل را با آن راه اندازی ...

دمو فارسی المنتور برای سایت های دیجیتال مارکتینگ و شرکتیمحصول جدید

دمو آماده المنتور در قالب یک طرح کامل سایت های دیجیتال مارکتینگ است که توسط تیم لرن دی ال تهیه و طراحی شده است،که شما ...

مجموعه قالب های آماده تمپلیت کیت برای المنتور

🏆 برخی از ویژگی های قالب های آماده Template Kit برای المنتور :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۹۹ مجموعه قالب های المنت کیت به نسخه ۱.۰.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۰.۰

  • مجموعه اول از قالب ها منتشر شد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما