بروزرسانی شده

قالب NaturaLife وردپرس برای فروش محصولات زیبایی

12

قالب NaturaLife یکی از قالب های فروشگاهی وردپرس برای محصولات زیبایی،سلامت و کلیه موارد مشابه این محصولات است،با استفاده از این قالب شما می توانید سایت وردپرسی خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید چراکه به صورت کامل از فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کنند.

قالب های حرفه ای زیادی برای وردپرس وجود دارد که استفاده های چندمنظوره دارند و شما برای فروش انواع محصولات می توانید از آنها استفاده کنید،اما داشتن یک قالب اختصاصی برای فروش محصولاتی خاص نظیر محصولات زیبایی و یا بهداشتی به شما برای داشتن وب سایت زیبا کمک زیادی می کند.

قالب NaturaLife یکی از قالب های حرفه ای وردپرس بوده که از RTL یعنی سیستم راست به چپ پشتیبانی می کند و شما در سایت های فارسی زبان به راحتی می توانید از این قالب استفاده کنید،ضمن اینکه ما در تیم لرن دی ال این قالب را به صورت کامل برای شما فارسی سازی کردیم.

این قالب هم به صورت کام واکنش گرا بوده،که این ویژگی به سایت شما کمک می کند که در دیواس های مختلف نظیر دسکتاپ،موبایل و یا تبلت به خوبی قابل نماش باشد و کاربران شما به راحتی بتوانند با گوشی موبایل از سایت استفاده کنند و با اینکه خرید خودشان را از سایت انجام دهند.

این قالب از افزونه صفحه ساز Elementor پشتیبانی می کند و یکی از افزونه های موردنیاز این قالب است،که شما در با استفاده از این افزونه می توانید درون قالب صفحات فروشگاهی زیبایی را طراحی کنید.این افزونه هم در کنارقالب در اختیارشما قرار می گیرد.ضمن اینکه خود افزونه راهم به صورت جداگانه می توانید از سایت ما تهیه کنید.

دانلود قالب NaturaLife فارسی سازی شده توسط لرن دی ال

تنظیمات فارسی قالب NaturaLife

پشتیبانی قالب وردپرس NaturaLife از افزونه ووکامرس

قالب آرایشی بهداشتی وردپرس

دانلود قالب NaturaLife برای سایت های فروش لوازم آرایشی در وردپرس

دانلود NaturaLife فارسی سازی شده

🏆 برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی NaturaLife :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۲ دی ماه ۹۹ قالب NaturaLife به نسخه ۱.۹.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۹.۲

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

  • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( ۱۰۰ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
  • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این قالب به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.
  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما