محصول جدید

دمو فارسی المنتور برای سایت های سئو و دیجیتال مارکتینگ

5

دمو فارسی المنتور مناسب برای سایت هایی که در زمینه سئو و بازاریابی محتوا فعالیت می کنند.این دمو با استفاده از یک طرح مدرن و زیبا برای سایت های شرکتی با موضوعات سئو طراحی شده است که همه صفحات یک سایت کامل را در بر میگیرد.

این دمو به صورت اختصاصی توسط تیم لرن دی ال برای افزونه المنتور پرو طراحی شده است.که شما می توانید به راحتی در قالب فایل های  JSON این دمو را درون افزونه المنتور خودتان درون ریزی کنید و از آن در طراحی سایت استفاده کنید.

نکته : دقت کنید که این دمو تنها برای افزونه المنتور است و شما باید از یک قالب وردپرس مناسب که قابلیت تمام صفحه داشته باشد برای این دمو استفاده کنید.ما برای طراحی این دمو از قالب وردپرس دیوی استفاده کردیم.

دمو سئو و بازاریابی محتوا برای المنتور شامل همه صفحات کاربری ساید از جمله : صفحه اصلی،درباره ما،تماس با ما،خدمات و تیم ما می باشد که برای هریک از این صفحات یک فایل JSON جداگانه در اختیار شما قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های خوب این دمو امکان استفاده از تصاویر بکار رفته در دمو است.همه تصاویر استفاده شده در این دمو از طریق سرورهای اختصاصی لرن دی ال در هنگام درون ریزی در سایت شما بارگذاری خواهند شد.

برای هریک از این دمو تصاویری به صورت پیشنمایش تهیه شده که در بخش پیشنمایش در پایین همین صفحه می توانید نمایی از این دمو را مشاهده کنید.سعی کردیم در طراحی این دمو از هیچ افزونه اضافی غیر از افزونه نسخه پرو استفاده نکنیم.که شما بتوانید به راحتی از این دموها اسفتاده کنید.

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید ...
توضیحاتاطلاعات دموپیشنمایش دمودریافت دموعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

پینمایش ها به صورت تصویر هستند،که برای مشاهده روی هریک از لینک های زیر باید کلیک کنید.

نکته : پس از ورود به صفحه پیشنمایش برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

دریافت فایل های دمو :

دریافت فایل دمو سایت های سئو – لینک کمکی

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
  • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب،افزونه ها و دموها را دریافت کنید.

  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه File-Json مراجعه کنید و فایل اصلی دمو را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما