بروزرسانی شده

افزونه WooCommerce Bulk Download – دانلود گروهی فایل ها در ووکامرس

8

اگر شما هم از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنید،حتما از امکانات بی نظیر این افزونه باخبر هستید و اینکه می دانید با استفاده از WooCommerce می توان محصولات فیزیکی و دانلودی را برای فروش قرار داد.امکان فروش محصولات دانلودی در ووکامرس به صورت فروش فایل تکی ممکن است گاهی برای کاربران و مشتریان شما ناخوشایند باشد.

آشنایی با این افزونه :

افزونه WooCommerce Bulk Download امکانی را به بخش پروفایل کاربران شما اضافه می کند،تا بتوانند محصولات دانلودی را به صورت فایل فشرده در قالب یک فایل دانلود کنند.اگر کاربران شما محصولات دانلود زیادی را از شما خریداری کرده باشند و دوست دارند که این فایل ها را به صورت یکجا دانلود کنند این افزونه امکان دانلود یکجا فایل ها را برای آنها فراهم می کند.

لازم به ذکر است که این افزونه نیاز به هیچ تنظیمات خاصی ندارد،فقط کافی است شما این افزونه را دانلود و روی وردپرس خودتان نصب کنید،که پس از نصب امکان دانلود یکجا فایل های در پنل کاربری مشتریان شما قرار خواهد گرفت.

افزونه WooCommerce Bulk Download - دانلود گروهی در ووکامرس

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 17 مردادماه 98 افزونه WooCommerce Bulk Download به نسخه 1.2.13 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.2.13

  • اطلاعیه را اضافه کنید – حداقل (حداکثر_عمل_ زمان) لازم به 6000.
  • اضافه کردن اطلاعیه – پسوند Fileinfo برای نصب مجدد نصب شد.
  • اضافه کردن اعلامیه – پسوند ZipArchive مورد نیاز برای نصب.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما