بروزرسانی شده

افزونه WooCommerce Custom Fields

10

افزونه WooCommerce Custom Fields یکی از افزونه های کاربردی ووکامرس برای افزودن زمینه های دلخواه به بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی شما است.اگر شما از افزونه ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود استفاده کرده باشید حتما این افزونه کمک زیادی به شما می کند.

با استفاده از این افزونه شما می توانید زمینه های دلخواه مختلف را به صفحه محصول،صفحه تسویه حساب و بخش حساب کاربری سایت خود اضافه کنید.زمینه های مختلفی از جمله ناحیه متنی،آپلود فایل،چک باکس،فیلد ایمیل،فیلد شماره،فیلد انتخاب،انتخاب تاریه و چندین زمینه ی دیگر که در این افزونه موجود می باشد.

در افزونه WooCommerce برای فروش محصولات به صورت فیزیکی یا دانلودی امکانات متعددی در اختیار شما هست ولی بازمهم گاهی در بخش های از سایت نیاز است که تغییراتی اعمال کنیم به عنوان در صفحه تسویه حساب شاید نیاز به یک فیلد خاص داشته باشید و به صورت پیش فرض روی ووکامرس نباشید یا در صفحه محصول هم به همین صورت،اینجاست که افزونه WooCommerce Custom Fields به شما برای افزودن فیلد های خاص کمک زیادی می کند.

این افزونه بر خلاف دیگر افزونه های مشابه ای که در سایت خود ما هم هست مانند افزونه Yith Woocommerce Checkout Manager که تنها در صفحه تسویه حساب کارمی کند،این افزونه در بخش های مختلف فروشگاه شما یعنی صفحه محصول،صفحه تسویه حساب و بخش حساب کاربری شما می توانید از سفارشی سازی زمینه های دلخواه این افزونه استفاده کنید.

زمینه های تسویه حساب

با استفاده از این افزونه شما می توانید در بخش تسویه حساب سایت خود زمینه های دلخواه خودتان را اضافه کنید،شاید نیاز باشد در بخش تسویه حساب سایت مقدار عددی را از کاربر خود برای ثبت سفارش دریافت کنید که این افزونه با زمینه های سفارشی که در اختیار شما قرار می دهد به راحتی می توانید اینکار را انجام دهید.

زمینه های صفحه محصول

در افزونه WooCommerce Custom Fields شما می توانید در صفحه محصول خود بیش از ۱۰ زمینه دلخواه را استفاده کنید و اگر قرار است مقداری علاوه بر امکاناتی که در ووکامرس است در صفحه محصول قرار دهید می توانید از این افزونه استفاده کنید.

زمینه های کاربری

شما می توانید در بخش حساب کاربری سایت خود هم از این افزونه استفاده کنید به شرطی که حساب کاربری شما از ووکامرس باشد که می توانید زمینه های دیگری علاوه بر زمینه های پیش فرض در بخش حساب کربری اضافه کنید واطلاعاتی که مدنظرتان هست را از کاربران خود دریافت کنید.

افزونه WooCommerce Custom Fields برای ووکامرس

افزونه زمینه های دلخواه ووکامرس

افزونه فیلدهای سفارشی ووکامرس

افزونه فیلدهای سفارشی ووکامرس

🏆 برخی از امکانات و ویژگی های افزونه WooCommerce Custom Fields :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۳۰ تیرماه ۹۸ افزونه  WooCommerce Custom Fields به نسخه ۲.۳.۲ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۳.۲

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۱ مگابایت

توضیحات

برای استفاده از زبان فارسی افزونه لطفا فایل زبان rp_wccf-fa_IR موجود در فایل های افزونه را در مسیر wp-content/languages/plugins قرار دهید.

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      نه − یک =