بروزرسانی شده

افزونه WooCommerce Email Customizer

13

افزونه WooCommerce Email Customizer یکی از افزونه های حرفه ای برای شخصی سازی ایمیل های فروشگاه ساز ووکامرس است،اگر شما هم از ووکامرس استفاده می کنید حتما به این افزونه نیاز خواهید داشت.

فروشگاه ساز ووکامرس بزرگترین پلاگین برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بر بستر وردپرس است،که این افزونه امکان ارسال ایمیل برای هر اقدامی که در فروشگاه شما صورت می گیرد را دارد که ایمیل های ووکامرس به صورت پیش فرض از امکانات کمی برخوردار هستند.

این افزونه به شما امکان طراحی ایمیل های حرفه ای برای بخش های مختلف سایت از سفارش جدید گرفته تا لغو سفارش را می دهد.ایمیل های بخش جدانشدنی هر فروشگاه اینترنتی هستند و شما باید توجه ویژه ای به این بخش داشته باشید.

افزونه WooCommerce Email Customizer

با استفاده از این افزونه و امکاناتی که به صورت کشیدن و رها کردن در اختیار شما قرار می دهد می توانید از امکانات گسترده ای برای طراحی ایمیل های خود استفاده کنید.در این افزونه شما با یک پنل گرافیکی برای ایجاد ایمیل های سفارشی در ووکامرس روبرو هستید.

در افزونه WooCommerce Email Customizer شما میتوانید ایمیل های شخصی سازی شده را به صورت زنده مشاهده کنید،ضمن اینکه امکان ارسال ایمیل آزمایشی هم در افزونه موجود است و شما میتوانید به راحتی بخش ایمیل فروشگاه اینترنتی خود را حرفه ای کنید.

در این افزونه شما با ۱۵ المان برای طراحی یک ایمیل حرفه ای روبرو هستید که شامل آیکن ها،جداول،شبکه های اجتماعی و امکانات دیگر که می توانید به صورت کشیدن و رها کردن از آنها در طراحی ایمیل خود استفاده کنید.

🏆 افزونه مشابه : YITH WooCommerce Email Templates Premium

در افزونه شخصی سازی ایمیل های ووکامرس یک بخش تنظیمات هم قرار دارد که شما می توانید با استفاده از این بخش افزونه را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،به عنوان مثال در زبان انگلیسی و فارسی شما میتوانید الگوهایی که طراحی می کنید را فعال یا غیرفعال کنید.

برای استفاده از این افزونه و طراحی الگوهای ایمیل شما باید حداقل یک سفارش ثبت شده در سایت خودتان در بخش سفارشات ووکامرس داشته باشید،تا بتوانید بروی یک سفارش طراحی الگو ایمیل خودتان را طراحی کنید،دقت کنید برای بخش های دیگر از سفارش های لغو شده تا ایجاد حساب کاربری جدید در سایت هم به همین صورت است.

افزونه فارسی WooCommerce Email Customizer برای ووکامرس

افزونه شخصی سازی ایمیل های ووکامرس

🏆 ویژگی های افزونه WooCommerce Email Customizer : 

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۵ آذر ماه ۹۸ افزونه WooCommerce Email Customizer به نسخه ۱.۵.۱۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۵.۱۳

  • بهبود : گزینه ای برای اضافه کردن کد رنگ به صورت دستی.
  • هشدار : عملکرد get_used_coupons از نسخه ۳.۷ حذف می شود.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۵.۱۳

ترجمه فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon.net

حجم افزونه : ۵ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه ها
  1. ممنونم از سایت عالیتون

    نظر بدهید

    5 × یک =