افزونه Woocommerce Products Designer

تاریخ بروزرسانی : ۸ شهریور ماه ۱۳۹۸

نسخه افزونه : ۵.۴.۷

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۸ شهریورماه ۹۸ افزونه Woocommerce Products Designer به نسخه ۵.۴.۷ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۷.۳

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.

پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.

 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Woocommerce Products Designer یکی از افزونه های کاربردی ووکامرس برای پیاده سازی سیستم فروش بر پایه طراحی از سمت کاربران سایت است،این افزونه بییشتر برای سایت هایی فروش محصولات در زمینه طراحی و چاپ کاربرد زیادی دارد.

این افزونه برای سایت هایی که در زمینه چاپ روی محصولاتی همچون : تیشرت،لیوان،کلاه و … فعالیت می کنند،می توانید استفاده مفیدی داشته باشد.چراکه شما می توانید با استفاده از این افزونه این امکان را برای مشتریان خودتان فراهم کنید که طراحی دلخواه را محصولات داشته باشند و پس از این طراحی افدام به سفارش افزونه کنند.

افزونه Woocommerce Products Designer با استفاده از بخش طراحی که در قالب یک برگه در سایت شما تعریف می شود،این امکان را برای مشتری فراهم می کند که طراحی دلخواه را از رنگ و متن گرفته تا طراحی های بیشتر روی محصولات داشته باشد.که این طراحی با توجه به قیمت گذاری شما در بخش تنظیمات افزونه تعریف می شود.

برای بخش طراحی توسط مشتری شما می توانید برای محصولات سایت خودتان یک طرح الگو یا اولیه داشته باشید،به عنوان مثال اگر شما قصد فروش تیشرت با طرح دلخواه مشتری را دارید می توانید در قالب یک طرح محصولاتی که به صورت تیشرت هستند را با یک طرح اولیه پیاده سازی کنید و برای محصولاتی که در قالب تیشرت تعریف شده اند این طرح را تعریف کنید.همچین این امکان وحود دارد که برای طرح های خودتان دسته بندی های مختلف را هم تعریف کنید.

در بخش تنظیمات افزونه طراحی محصولات در ووکامرس شما می توانید بخش های مختلف کار با افزونه را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،که اولین اقدام برای اینکار تعریف دو برگه یکی برای صفحه طراحی و دیگر برای صفحه الگوها می باشد،همچین شما می توانید با استفاده از تنظیمات بخش های مختلف افزونه را ویرایش کنید.

در بخش پیکربندی افزونه Woocommerce Products Designer شما می توانید الگوهایی که برای طراحی از بخش مشتریان را تعریف می کنید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،در این بخش این امکان برای شما فراهم است که رابط کاربری که در اختیار مشتریان قرار می گیرد را از لحاظ عرض و طول،مختصات،قیمت گذاری طرح ها و موارد دیگر به دلخواه خودتان شخصی  سازی کنید.

در این افزونه شما می توانید فونت های دلخواه خودتان را برای طراحی اضافه کنید،که اگر برای چاپ روی محصولات از نوشته ها استفاده می کنید برای مشتریان این امکان را فراهم کنید که از فونت دلخواه برای چاپ نوشته استفاده کنند.همچنین امکان ذخیره خروجی کار با فرمت های مختلف در قالب تصویر برای شما فراهم است.

دقت کنید این افزونه بر بستر وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند و شما تنها زمانی می توانید از این افزونه استفاده کنید که فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از ووکامرس راه اندازی کرده باشید.

افزونه Woocommerce Products Designer
افزونه طراحی آنلاین محصول
افزونه طراحی آنلاین محصول ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Woocommerce Products Designer :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   🎁تخفیف ویژه به مناسبت ۷ سالگی لرن دی ال ، بر روی پلن های ۶ ماهه و یکساله 🎁
   +
   لرن دی ال
   Logo