محصول جدید

افزونه Woocommerce Products Designer

8

افزونه Woocommerce Products Designer یکی از افزونه های کاربردی ووکامرس برای پیاده سازی سیستم فروش بر پایه طراحی از سمت کاربران سایت است،این افزونه بییشتر برای سایت هایی فروش محصولات در زمینه طراحی و چاپ کاربرد زیادی دارد.

این افزونه برای سایت هایی که در زمینه چاپ روی محصولاتی همچون : تیشرت،لیوان،کلاه و … فعالیت می کنند،می توانید استفاده مفیدی داشته باشد.چراکه شما می توانید با استفاده از این افزونه این امکان را برای مشتریان خودتان فراهم کنید که طراحی دلخواه را محصولات داشته باشند و پس از این طراحی افدام به سفارش افزونه کنند.

افزونه Woocommerce Products Designer با استفاده از بخش طراحی که در قالب یک برگه در سایت شما تعریف می شود،این امکان را برای مشتری فراهم می کند که طراحی دلخواه را از رنگ و متن گرفته تا طراحی های بیشتر روی محصولات داشته باشد.که این طراحی با توجه به قیمت گذاری شما در بخش تنظیمات افزونه تعریف می شود.

برای بخش طراحی توسط مشتری شما می توانید برای محصولات سایت خودتان یک طرح الگو یا اولیه داشته باشید،به عنوان مثال اگر شما قصد فروش تیشرت با طرح دلخواه مشتری را دارید می توانید در قالب یک طرح محصولاتی که به صورت تیشرت هستند را با یک طرح اولیه پیاده سازی کنید و برای محصولاتی که در قالب تیشرت تعریف شده اند این طرح را تعریف کنید.همچین این امکان وحود دارد که برای طرح های خودتان دسته بندی های مختلف را هم تعریف کنید.

در بخش تنظیمات افزونه طراحی محصولات در ووکامرس شما می توانید بخش های مختلف کار با افزونه را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،که اولین اقدام برای اینکار تعریف دو برگه یکی برای صفحه طراحی و دیگر برای صفحه الگوها می باشد،همچین شما می توانید با استفاده از تنظیمات بخش های مختلف افزونه را ویرایش کنید.

در بخش پیکربندی افزونه Woocommerce Products Designer شما می توانید الگوهایی که برای طراحی از بخش مشتریان را تعریف می کنید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،در این بخش این امکان برای شما فراهم است که رابط کاربری که در اختیار مشتریان قرار می گیرد را از لحاظ عرض و طول،مختصات،قیمت گذاری طرح ها و موارد دیگر به دلخواه خودتان شخصی  سازی کنید.

در این افزونه شما می توانید فونت های دلخواه خودتان را برای طراحی اضافه کنید،که اگر برای چاپ روی محصولات از نوشته ها استفاده می کنید برای مشتریان این امکان را فراهم کنید که از فونت دلخواه برای چاپ نوشته استفاده کنند.همچنین امکان ذخیره خروجی کار با فرمت های مختلف در قالب تصویر برای شما فراهم است.

دقت کنید این افزونه بر بستر وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند و شما تنها زمانی می توانید از این افزونه استفاده کنید که فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از ووکامرس راه اندازی کرده باشید.

افزونه فارسی Woocommerce Products Designer برای ووکامرس

افزونه Woocommerce Products Designer

افزونه Woocommerce Products Designer برای وردپرس

افزونه طراحی محصولات Woocommerce Products Designer

افزونه طراحی آنلاین محصول

افزونه طراحی لباس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Woocommerce Products Designer :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 8 شهریورماه 98 افزونه Woocommerce Products Designer به نسخه 5.4.7 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 5.4.7

  • برطرف شدن دو مشکل در بخش طراحی الگوها

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما