بروزرسانی شده

افزونه WordPress Pricing Table – جدول قیمت گذاری در وردپرس

9

افزونه WordPress Pricing Table یکی از افزونه کاربردی وردپرس برای ایجاد جدول های قیمت گذاری در سایت است،با استفاده از این افزونه شما می تواین یکسری پلن های قیمت گذاری شده با امکانات متعدد را در سایت خود طراحی کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید با طراحی زیبا جدول های قیمت گذاری شده با توجه به اینکه حاوی اطلاعات هم هستند در سایت خود ایجاد کنید،این افزونه دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای است که این امکانات را در اختیار شما قرار می دهید و دارای طرح های زیبایی برای اینکار است که با انتخاب هر طرح شما می توانید رنگ های دلخواه خودتان را هم روی طرح پیاده کنید.

افزونه ایجاد جدول قیمت گذاری در حال حاظر در سایت codecanyon فروش خوبی را تجربه کرده و از امتیاز بالایی هم برخوردار است،که علت این موضوع طراحی خوب و بهینه در این افزونه است که شما می توانید با توجه به تکنولوژی ویژه طراحی سایت در این افزونه جداول قیمت گذاری خود را ایجاد کنید.

اگر شما دارای یک وب سایت وردپرسی هستید که خدمات و پلن های مختلفی را در سایت خود برای مشتریان دارید متوانید با استفاده از این افزونه بخش جدول خدمات با قیمت های متفاوت را ایجاد کنید که این موضوع هم جلوه بصری خاصی را به خدمات شما می دهد و از طرفی انتخاب برای مشتریان شما هم آسان تر می شود.

در افزونه WordPress Pricing Table شما امکان پیاده سازی طرح های دلخواه را خواهید داشت،ضمن اینکه این افزونه از اکثر قالب های حرفه ای وردپرس به صورت کامل پشتیبانی می کند و شما برای استفاده بروی انواع وب سایت های وردپرسی هیچ مشکلی نخواهید داشت.ضمن اینکه با استفاده از کدکوتاهی که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد می توانید جدول های خود را در بخش های مختلف وب سایت به نمایش بگذارید.

از شرکت سازنده این افزونه چند وقت پیش افزونه ی دیگری با نام instashow در سایت لرن دی ال برای شما قرار داده ایم،که وظیفه این افزونه هم نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت های وردپرسی است که شاید برای شما جالب باشد از این افزونه هم در سایت خود استفاده کنید.

افزونه فارسی جدول قیمت گذاری وردپرس

افزونه WordPress Pricing Table نسخه فارسی شده

افزونه فارسی جدول قیمت گذاری وردپرس WordPress Pricing Table

🏆 برخی از ویژگی های افزونه WordPress Pricing Table : 

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۴ مردادماه ۹۸ افزونه WordPress Pricing Table به نسخه ۲.۵.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۵.۱

  • تنظیمات نمایشگر جزئی از لیست ویژگی ها
  • اضافه شدن زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • ستون ها در هنگام پیمایش روی دستگاه های تلفن همراه چشمک می زنند
  • هنگام غیرفعال کردن کوکی ها ، این افزونه کار نمی کند
  • مسئله محاسبه ارتفاع عناصر در عناصر پنهان (به عنوان مثال ، در برگه های مخفی)
  • مایش ابزار راهنما در دستگاه های تلفن همراه

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۵.۱

ترجمه فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۶۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

چهار × 5 =