بروزرسانی شده
افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه WP Schema Pro – داده های ساختاریافته وردپرس

6

افزونه WP Schema Pro سریعترین راه برای پیاده سازی داده های ساختاریافته در وردپرس است،با استفاده از این افزونه شما می توانید داده های موردقبول گوگل را برای سایت خود ایجاد کنید.که شاید بهترین این داده ها ستاره دارکردن نوشته ها یا محصولات در نتایج گوگل است.

کدهای Schema از جمله داده های هستند که در کدهای HTML سایت استفاده می شوند برای موتورهای جستجو قابل درک هستند و در سئو ۲۰۱۹ گوگل توجه جدی به این داده ها برای نمایش سایت ها در نتایج خود دارد.شما می توانید با استفاده از این افزونه بدون داشتن دانش کدنویسی این کدها را برای سایت خود پیاده کنید.

از جمله داده های ساختاریافته ای که در نتایج گوگل به میزان کلیک لینک های سایت شما کمک می کند،ستاره دارکردن محتوا،قیمت محصولات،تاریخ بروزرسانی،نقد و بررسی ها که با استفاده از افزونه WP Schema Pro شما می توانید به راحتی این داده ها را برای سایت خود استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید برای بخش های مختلف داده های ساختاریافته شامل : مقاله،کتاب،دوره ها،آگهی های اسخدام،کسب و کارهای محلی،محصولات،برندهای شخصی،نقد و بررسی ها،دستورات آشپزی،سوریس ها،نرم افزارهای کاربری و ویدئوها در نتایج گوگل کدهای Schema را برای سایت خود ایجاد کنید.

استفاده از کدهای Schema به میزان افزایش نرخ CTR سایت شما کمک زیادی می کند،شاید به لینک هایی در نتایج گوگل که دارای چندین ستاره هستند دقت کرده باشید و این ستاره ها نظرشما را برای کلیک روی لینک جلب کرده باشید یا اینکه یک لینک اطلاعات دیگری شامل قیمت را در اختیار شما قرار می دهد.

در افزونه WP Schema شما می توانید چندین داده ساختاریافته برای سایت خود ایجاد کنید،برای محصولات یا نوشته ها به صورت جداگانه و همچین برای نوشته ها از انواع داده ها استفاده کنید،به راحتی می توانید با استفاده از راه ندازی سریع در این افزونه به این داده ها دست پیدا کنید.

بخش راه اندازی سریع افزونه WP Schema Pro به زبان فارسی

استفاده از انواع اسکیما ها در وردپرس

افزونه داده های ساختاریافته وردپرس

دانلود نسخه فارسی افزونه WP Schema Pro

افزونه فارسی اسکیما پرو برای وردپرس

افزونه WP Schema Pro نسخه فارسی شده

افزونه ستاره دار کردن نوشته های وردپرس در نتایج گوگل

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه WP Schema Pro :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۹۹ افزونه WP Schema Pro به نسخه ۲.۱.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۱.۱

 • رفع : رفع خطای چند آرگومان برای عملکرد در بروزرسانی افزونه.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۶ دیدگاه
 1. سلام
  وجود این افزونه چقدر برای سایت و گوگل ضروریه و نظر شما تا چه حد به استفاده از این افزونه هستش و اینکه آیا صد درصدی باید نصب بشه؟

  • سلام و عرض ادب
   نمیشه گفت که شما باید حتما از این افزونه روی سایت خودتون استفاده کنید.ولی استفاده از اون میتونه کمک خوبی به شما برای پیاده سازی داده های ساختاریافته بکند.معمولا توسعه دهندگان قالب های وردپرس تا حد زیادی از این داده ها در قالب های خودشون استفاده می کنند و شاید شما از یک قالبی استفاده کنید که این داده ها رو نداره و این افزونه میتونه به شما در پیاده سازی این داده ها کمک کنه.
   البته روی قالب هایی هم که این داده ها رو دارند استفاده از این افزونه هیچ مشکلی نداره.این داده ها هم مورد توجه گوگل و هم میتونه روی نرخ کلیک شما در نتایج گوگل کمک کنه.
   باتشکر

 2. لطفا بروزرسانی کنید

 3. نسخه ۲ خیلی تغییر کرده.

دیدگاه شما