بروزرسانی شده

افزونه WP Schema Pro – داده های ساختاریافته وردپرس

3

افزونه WP Schema Pro سریعترین راه برای پیاده سازی داده های ساختاریافته در وردپرس است،با استفاده از این افزونه شما می توانید داده های موردقبول گوگل را برای سایت خود ایجاد کنید.که شاید بهترین این داده ها ستاره دارکردن نوشته ها یا محصولات در نتایج گوگل است.

ترجمه شده به زبان فارسی

کدهای Schema از جمله داده های هستند که در کدهای HTML سایت استفاده می شوند برای موتورهای جستجو قابل درک هستند و در سئو ۲۰۱۹ گوگل توجه جدی به این داده ها برای نمایش سایت ها در نتایج خود دارد.شما می توانید با استفاده از این افزونه بدون داشتن دانش کدنویسی این کدها را برای سایت خود پیاده کنید.

از جمله داده های ساختاریافته ای که در نتایج گوگل به میزان کلیک لینک های سایت شما کمک می کند،ستاره دارکردن محتوا،قیمت محصولات،تاریخ بروزرسانی،نقد و بررسی ها که با استفاده از افزونه WP Schema Pro شما می توانید به راحتی این داده ها را برای سایت خود استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید برای بخش های مختلف داده های ساختاریافته شامل : مقاله،کتاب،دوره ها،آگهی های اسخدام،کسب و کارهای محلی،محصولات،برندهای شخصی،نقد و بررسی ها،دستورات آشپزی،سوریس ها،نرم افزارهای کاربری و ویدئوها در نتایج گوگل کدهای Schema را برای سایت خود ایجاد کنید.

استفاده از کدهای Schema به میزان افزایش نرخ CTR سایت شما کمک زیادی می کند،شاید به لینک هایی در نتایج گوگل که دارای چندین ستاره هستند دقت کرده باشید و این ستاره ها نظرشما را برای کلیک روی لینک جلب کرده باشید یا اینکه یک لینک اطلاعات دیگری شامل قیمت را در اختیار شما قرار می دهد.

در افزونه WP Schema شما می توانید چندین داده ساختاریافته برای سایت خود ایجاد کنید،برای محصولات یا نوشته ها به صورت جداگانه و همچین برای نوشته ها از انواع داده ها استفاده کنید،به راحتی می توانید با استفاده از راه ندازی سریع در این افزونه به این داده ها دست پیدا کنید.

افزونه WP Schema Pro برای وردپرس نسخه فارسی شده

افزونه WP Schema Pro داده های ساختاریافته برای وردپرس

افزونه ستاره دار کردن نوشته های وردپرس در نتایج گوگل

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه WP Schema Pro :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۴ مردادماه ۹۸ افزونه WP Schema Pro به نسخه ۱.۳.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۱

  • اضافه شدن فیلتر`wp_schema_pro_comment_before_markup_enabled`
  • بهبود لینک سایت اضافه شده در لوگو Schema Pro ، برچسب ها و توضیحات راهنمای ابزار.
  • بهبود پیوندهای اسناد Google
  • رفع مشکلات در بخش در بخش زمینه های ویدئویی

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۳.۱

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : wpschema[dot]com

حجم افزونه : ۴۸۰ کیلوبایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

یک × چهار =