محصول جدید
قالب و افزونه وردپرسمحصولات YiThemes

افزونه YITH WooCommerce Badge Management Premium

6

افزونه YITH WooCommerce Badge Management Premium یکی از افزونه های کاربردی برای فروشگاه ساز ووکامرس است،که امکان افزودن نشان های مختلف به محصولات را برای شما فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای محصولات سایت خودتان با توجه به تنظیمات متنوع نشان ها یا برچسب های مختلف را ایجاد کنید.

شاید در اکثر فروشگاه اینترنتی و حتی سایت لرن دی ال دیده باشید که روی محصولات برچسب هایی وجود دارد که در سایت ما برچسب های،محصول جدید و بروزرسانی شده هست.که این برچسب های در یک نگاه اطلاعات خوبی را در اختیار کابران و یا مشتریان شما قرار می دهد.که این افزونه هم سیستم برچسب گذاری محصولات را برای شما به صورت حرفه ای فراهم می کند.

افزونه YITH WooCommerce Badge Management بر بستر فروشگاه ساز ووکامرس در وردپرس فعالیت می کند و یکی از افزونه های حرفه ای  Yithemes به حساب می آید،که اگر شما از ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان اسفتاده می کنید،این افزونه حتما برای شما کارایی بالایی خواهد داشت.

در این افزونه قابلیت های متفاوتی برای افزودن نشان وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید،امکان افزودن نشان به صورت متنی قرار دارد که شما می توانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید یا اینکه از تصاویر دلخواه برای نشان ها استفاده کنید.ضمن اینکه شما می توانید از نشان های آماده این افزونه هم استفاده کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن نشان های متفاوت برای محصولات است که شما می توانید بر اساس دسته بندی محصولات برای هر دسته بندی از یک نشان دلخواه استفاده کنید.ضمن اینکه می توانید برای نمایش نشان بروی محصولات هم از زمان بندی دلخواه استفاده کنید.این افزونه از یک بخش تنظیمات حرفه ای برخوردار است که می توانید به دلخواه خودتان این تنظیمات را شخصی سازی کنید.

افزونه افزودن نشان های به محصولات ووکامرس

افزونه فارسی شده YITH WooCommerce Badge Management برای ووکامرس

افزونه نشان های ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Badge Management Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۹۸ افزونه YITH WooCommerce Badge Management به نسخه ۱.۳.۲۷ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۲۷

 • پشتیبانی از وردپرس ۵.۴
 • پشتیبانی از WooCommerce 4.0
 •  پشتیبانی از قالب YITH Proteo
 • مسئله زبان مدیر در ترکیب با WPML
 • بروزرسانی فریم ورک افزونه
 • توسعه : فیلتر yith_wcbm_get_badge_filters اضافه شده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

   نظر بدهید

   7 − 6 =