بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce Quick Export Premium

10

افزونه YITH WooCommerce Quick Export یکی از افزونه های حرفه ای ووکامرس برای خروجی گرفتن اطاعات است،با استفاده از این افزونه شما می توانید سریع و به صورت حرفه ای از اطلاعات فروشگاه خود خروجی دریافت کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه محصول شرکت YiThemes بوده که توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده است و یکی از افزونه های کاربردی برای سایت های فروشگاهی است که بر بستر ووکامرس راه اندازی شده اند.با استفاده از این افزونه شما می توانید از بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی خود خروجی بگیرید.

با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Quick Export شما می توانید بخش سفارش ها،مشتریان و کوپن با توجه به همه وضعیت های سفارش در ووکامرس امکان خروج گرفتن وجود دارد،که شما می توانید هریک از این گزینه ها را هم به صورت تکی خروجی بگیرید.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان خروجی گرفتن بر اساس تاریخ های مختلف است که شما می توانید در یک بازه زمانی مشخص و دلخواه از فروشگاه اینترنتی خود فایل خروجی را دریافت کنید.

از دیگر گزینه های مفید در این افزونه امکان ذخیره سازی فایل های خروجی در Dropbox است که این امکان به صورت اتوماتیک توسط خود افزونه صورت می گیرد و با توجه به زمان بندی که برای افزونه تعریف می کنید این سیستم به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.

افزونه YITH WooCommerce Quick Export برای وردپرس

خروجی گرفتن سفارشات ووکامرس

برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Quick Export Premium :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۹ مرداد ماه ۹۸ افزونه YITH WooCommerce Quick Export Premium به نسخه ۱.۲.۹ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۲.۹

زبان فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در : yithemes[dot]com

حجم افزونه : ۷۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

نوزده − 12 =