بروزرسانی شده

افزونه YITH Quick View Premium – نمایش سریع برای محصولات ووکامرس

7

افزونه YITH WooCommerce Quick View Premium به شما برای پیاده سازی سیستم مشاهده سریع کمک زیادی می کند،این افزونه بر بستر فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند.که حتما برای استفاده از آن شما باید افزونه ووکامرس را روی سایت نصب و فعال داشته باشید.این افزونه یکی از محصولات حرفه ای YiThemes است.

با استفاده از این افزونه شما می توانید قابلیت نمایش سریع را پیاده سازی کنید،چرا که با استفاده از این قابلیت کاربران یا مشتریان شما می توانند محصولات را در قالب یک پنجره به صورت سریع مشاهده کنند.

با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Quick View Premium شما علاوه بر اینکه می توانید پنجره نمایش سریع را برای محصولات خود پیاده سازی کنید،می توانید این پنجره را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.از تصویر محصول گرفته تا دکمه های اشتراک گذاری را می توانید در بخش تنظیمات افزونه ویرایش کنید.

در بخش تنظیمات این افزونه شما با ۳ بخش روبرو هستید که در بخش تنظیمات عمومی میتوانید بخش های دلخواه خودتان را پیاده سازی کنید به عنوان مثال می توانید برای دکمه نمایش سریع از متن یا آیکون استفاده کنید و همچنین مکان قرار گیری این دکمه را انتخاب کنید.

در بخش تنظیمات محصول شما می توانید با توجه به محصولات خودتان این شخصی سازی را انجام دهید و در بخش آخر هم که شما می توانید طراحی دلخواه که شامل رنگ بندی ها است را برای پنجره نمایش سریع محصولات خودتان پیاده سازی کنید.

این افزونه بر بستر وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند،که البته این قابلیت نمایش سریع محصولات در برخی از قالب های حرفه ای وردپرس به صورت پیش فرض وجود دارد،حال ممکن است شما از یک قالبی استفاده می کنید که این امکان در آن نباشد که با اسفتاده از این افزونه شما می توانید پنجره نمایش سریع محصولات را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

افزونه فارسی YITH WooCommerce Quick View برای ووکامرس
افزونه نمایش سریع محصولات ووکامرس
دانلود افزونه نمایش سریع محصولات - YITH WooCommerce Quick View
افزونه YITH WooCommerce Quick View

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Quick View :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۹۹ افزونه YITH WooCommerce Quick View به نسخه ۱.۶.۶ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۶.۶

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
 1. با عرض سلام و خسته نباشید
  دوستان نسخه ۱.۶.۲ این افزونه منتشر شده است لطفا پیگیری نمایید

  • سلام و عرض ادب

   سپاس از شما یادآوری شما دوست عزیز . در اسرع وقت بروز رسانی خواهیم کرد.

   موفق باشید. 🙂

دیدگاه شما