بروزرسانی شده
قالب و افزونه وردپرسمحصولات YiThemes

افزونه YITH WooCommerce Quick View Premium

4

افزونه YITH WooCommerce Quick View Premium به شما برای پیاده سازی سیستم مشاهده سریع کمک زیادی می کند،این افزونه بر بستر فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند.که حتما برای استفاده از آن شما باید افزونه ووکامرس را روی سایت نصب و فعال داشته باشید.این افزونه یکی از محصولات حرفه ای YiThemes است.

ترجمه شده به زبان فارسی

با استفاده از این افزونه شما می توانید قابلیت نمایش سریع را پیاده سازی کنید،چرا که با استفاده از این قابلیت کاربران یا مشتریان شما می توانند محصولات را در قالب یک پنجره به صورت سریع مشاهده کنند.

با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Quick View Premium شما علاوه بر اینکه می توانید پنجره نمایش سریع را برای محصولات خود پیاده سازی کنید،می توانید این پنجره را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.از تصویر محصول گرفته تا دکمه های اشتراک گذاری را می توانید در بخش تنظیمات افزونه ویرایش کنید.

در بخش تنظیمات این افزونه شما با ۳ بخش روبرو هستید که در بخش تنظیمات عمومی میتوانید بخش های دلخواه خودتان را پیاده سازی کنید به عنوان مثال می توانید برای دکمه نمایش سریع از متن یا آیکون استفاده کنید و همچنین مکان قرار گیری این دکمه را انتخاب کنید.

در بخش تنظیمات محصول شما می توانید با توجه به محصولات خودتان این شخصی سازی را انجام دهید و در بخش آخر هم که شما می توانید طراحی دلخواه که شامل رنگ بندی ها است را برای پنجره نمایش سریع محصولات خودتان پیاده سازی کنید.

این افزونه بر بستر وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند،که البته این قابلیت نمایش سریع محصولات در برخی از قالب های حرفه ای وردپرس به صورت پیش فرض وجود دارد،حال ممکن است شما از یک قالبی استفاده می کنید که این امکان در آن نباشد که با اسفتاده از این افزونه شما می توانید پنجره نمایش سریع محصولات را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

افزونه نمایش سریع محصولات برای ووکامرس نسخه فارسی سازی شده

نسخه فارسی شده افزونه YITH WooCommerce Quick View برای وردپرس

افزونه نمایش سریع ووکامرس

افزودن پنجره نمایش سریع در ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Quick View :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۵ فروردین ماه ۹۹ افزونه YITH WooCommerce Quick View به نسخه ۱.۵.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۵.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • پشتیبانی از ووکامرس ۴.۰
 • پشتیبانی از وردپرس ۵.۴
 • ادغام با YITH WooCommerce One-Click Checkout Premium
 • بروزرسانی فریم ورک افزونه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

   نظر بدهید

   چهار × 2 =