پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه YITH Uploads Premium – آپلود فایل در بخش سفارش محصولات ووکامرس

16

افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium یکی از افزونه های کاربردی برای ووکامرس است،که به مشتری شما امکان آپلود فایل در مراحا سفارش را می دهد.این افزونه توسط شرکت YiThemes طراحی شده است و به مشتری شما امکان بارگزاری انواع فایل های متنی،فشرده و دیگر فایل ها با پسوندهای مجاز را می دهد.

گاهی در روند ثبت سفارش و دریافت محصول از طرف کاربران شما لازم است که فایلی برای همراه سفارش بارگزاری شود که این افزونه این امکان را برای شما فراهم می کند.برای هرمحصول در فروشگاه ساز ووکامرس شما می توانید چندین فیلد دریافت فایل را تعریف کنید.

افزونه YITH WooCommerce Uploads

افزونه YITH WooCommerce Uploads توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد،این افزونه دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای است،که شما می توانید تعیین کنید آپلود فایل در کدام مرحله خرید از سایت صورت گیرید و یا اینکه پسوندهای مجاز برای بارگزاری فایل را تعیین کنید.

در این افزونه با توجه به محدودیت های آپلود فایل در هاست،شما می توانید تعیین کنید که کاربران شما مجاز به بارگزاری چه مقدار فایل براساس واحد مگابایت هستند که این موارد تمام در بخش تنظیمات این افزونه قابل تغییر است.ضمن این گزینه ها را شما می توانید برای هرمحصول هم به صورت جداگانه شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه آپلود فایل برای سفارشات ووکامرس امکان تغییر فایل و افزودن فایل های بیشتر توسط مشتری است.قبل از اینکه مشتری یا کاربر شما امکان خرید را قطعی کند می تواند فایل های بارگذاری شده را مشاهده کنند یا اینکه به دلخواه خودش این فایل ها را تغییر دهد.

بخش تنظیمات افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium برای ووکامرس

افزونه آپلود فایل برای محصولات ووکامرس

در این افزونه شما میتوانید امکان آپلود فایل برای محصولات را در برگه سبد خرید و تسویه حساب فراهم کنید،دقت کنید که فایل های آپلود شده در مسیر فایل های وردپرس در پوشه wp-content/upoloads که خود این افزونه پوشه ای را ایجاد می کند و این فایل ها را درون آن ذخیره سازی می کند.

افزونه فارسی YITH WooCommerce Uploads Premium برای وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه  YITH WooCommerce Uploads Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول
  • در تاریخ 8 شهریور ماه 1400 افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium به نسخه 1.2.29 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.2.29

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

2 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
  1. سلام
    این قالبی که استفاده کردید تو عکس اسمش چیه؟ افزونه رو تست کردید

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart