بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium

13

افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium یکی از افزونه های کاربردی برای ووکامرس است،که به مشتری شما امکان آپلود فایل در مراحا سفارش را می دهد.این افزونه توسط شرکت YiThemes طراحی شده است و به مشتری شما امکان بارگزاری انواع فایل های متنی،فشرده و دیگر فایل ها با پسوندهای مجاز را می دهد.

ترجمه شده به زبان فارسی

گاهی در روند ثبت سفارش و دریافت محصول از طرف کاربران شما لازم است که فایلی برای همراه سفارش بارگزاری شود که این افزونه این امکان را برای شما فراهم می کند.برای هرمحصول در فروشگاه ساز ووکامرس شما می توانید چندین فیلد دریافت فایل را تعریف کنید.

افزونه YITH WooCommerce Uploads

افزونه YITH WooCommerce Uploads توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد،این افزونه دارای یک پنل تنظیمات حرفه ای است،که شما می توانید تعیین کنید آپلود فایل در کدام مرحله خرید از سایت صورت گیرید و یا اینکه پسوندهای مجاز برای بارگزاری فایل را تعیین کنید.

در این افزونه با توجه به محدودیت های آپلود فایل در هاست،شما می توانید تعیین کنید که کاربران شما مجاز به بارگزاری چه مقدار فایل براساس واحد مگابایت هستند که این موارد تمام در بخش تنظیمات این افزونه قابل تغییر است.ضمن این گزینه ها را شما می توانید برای هرمحصول هم به صورت جداگانه شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه آپلود فایل برای سفارشات ووکامرس امکان تغییر فایل و افزودن فایل های بیشتر توسط مشتری است.قبل از اینکه مشتری یا کاربر شما امکان خرید را قطعی کند می تواند فایل های بارگذاری شده را مشاهده کنند یا اینکه به دلخواه خودش این فایل ها را تغییر دهد.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Uploads

افزونه افزودن فایل های دانلود محصولات در ووکامرس

در این افزونه شما میتوانید امکان آپلود فایل برای محصولات را در برگه سبد خرید و تسویه حساب فراهم کنید،دقت کنید که فایل های آپلود شده در مسیر فایل های وردپرس در پوشه wp-content/upoloads که خود این افزونه پوشه ای را ایجاد می کند و این فایل ها را درون آن ذخیره سازی می کند.

آپلود فایل برای محصولات ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه  YITH WooCommerce Uploads Premium :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۰ دی ماه ۹۸ افزونه YITH WooCommerce Uploads Premium به نسخه ۱.۲.۱۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۲.۱۳

  • پشتیبانی ووکامرس ۳.۹
  • بروزرسانی فریم ورک افزونه
  • فیکس : پانل گزینه تغییر می کند

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۲.۱۳

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : yithemes[dot]com

حجم افزونه : ۵۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      دو × یک =