بروزرسانی شده

افزونه Ajax Search Pro – جستجو زنده در وردپرس

8

Ajax Search Pro نام یکی از افزونه های کاربردی وردپرس است که به با استفاده از این افزونه شما می توانید سیستم جستجوی زنده را در سایت خود ایجاد کنید.استفاده از سیستم جستجوی زنده برای افزایش نرخ بازدید وب سایت موثر است.

ترجمه شده به زبان فارسی

افزونه جستجوی زنده وردپرس تا به امروز در سایت رسمی فروشن آن یعنی تم فارست نزدیک به ۵۰۰ هزار فروش موفق را تجربه کرده و امتیاز ۴.۷ از ۵ را از کاربران دریافت کرده است.

جستجوی زنده یا جستجوی آژاکسی به روش گفته می شود که کاربر شما هنگامی که یک کوئری را در باکس جستجو سایت شما وارد می کند،در همان لحظه نتایج مورد نظر را مشاهده  و یکی از نتایج را برای خود انتخاب کند.

این امکان در بیشتر قالب های وردپرس مخصوصا برای سایت های فروشگاهی وجود دارد،اما هنوز هم قالب هایی هستند که از این امکان پشتیبانی نمی کنند یا اینکه شما قصد دارید یک بخش جستجوی زنده پیشرفته را در سایت خود ایجاد کنید که با استفاده از این افزونه به راحتی میتوانید اینکار را انجام دهید.

شما با استفاده از این افزونه می توانید امکان جستجو در سایت خودتان را شخصی سازی کنید و بخش های مختلف باکس جستجو را در پنل مدیریت این افزونه پیاده سازی کنید،ضمن اینکه این افزونه طرح های مختلفی را برای نمایش نتایج جستجو در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه که برای باکس های جستجو کاربرد زیادی دارد امکان فیلترگذاری روی نتایج جستجو شما است که با استفاده از این افزونه شما می توانید تعریف کنید که جستجو در وب سایت شما بر اساس بخش های مختلف به چه صورت انجام گیرد.

سفارشی سازی در این افزونه به چندموضوع خاص ختم نمی شود و شما با استفاده از ۴۰۰ تنظیم در این افزونه می توانید شخصی سازی های خاصی را روی آن پیاده سازی کنید،چرا که پنل تنظیمات این افزونه به صورت گسترده در اختیار شما بوده و تمامی بخش ها را می توانید به صورت کامل شخصی سازی کنید.

افزونه Ajax Search Pro برای وردپرس

افزونه جستجو پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه فارسی Ajax Search Pro

افزونه جستجو پیشرفته وردپرس Ajax Search Pro

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Ajax Search Pro :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱ دی ماه ۹۸ افزونه Ajax Search Pro به نسخه ۴.۱۷.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۴.۱۷.۲

  • لیسیت تغییرات در کنار فایل افزونه قرار دارد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۴.۱۷.۲

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در :codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۲ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      5 × سه =