افزونه WooCommerce Search Engine – جستجو زنده برای ووکامرس

1

افزونه WooCommerce Search Engine به شما برای راه اندازی یک بخش جستجو زنده در سایت های فروشگاهی مبتنی بر ووکامرس کمک می کند.با توجه به اینکه برای بخش جستجو هم در قالب های حرفه ای امکانات زیادی هست و هم اینکه شما می توانید از افزونه های متنوعی استفاده کنید.اما این افزونه در عین سبکی و سادگی از امکانات خوبی برخوردار است که شما می توانید در سایت وردپرسی خودتان از آن استفاده کنید.

افزونه های جستجو متعددی به صورت رایگان و پرو برای وردپرس و ووکامرس وجود دارد که ما هم در سایت لرن دی ای افزونه هایی همچون : افزونه YITH WooCommerce Ajax Search که بر بستر ووکامرس فعالیت می کند،افزونه Ajax Search Pro که یک افزونه حرفه ای برای وردپرس است،افزونه JetSearch که یک افزودنی حرفه ای برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو است.

اما همیشه این بخش جستجو برای خیلی از کاربران ما که بررسی کردیم یک مشکل بود و نمی توانستند محصولات خودشان را به خوبی در باکس جستجو قالب های حرفه ای به نمایش بگذارند،تا اینکه ما با افزونه WooCommerce Search Engine برای ووکامرس آشنا شدیم.این افزونه در عین سادگی از قابلیت های خیلی حرفه ای برخوردار است که شما می توانید در سایت فروشگاهی خودتان از آنها استفاده کنید.

زمانی که شما این افزونه را روی سایت خودتان نصب و فعال کنید،به صورت پیش فرض جستجو زنده به بخش جستجو در سایت شما برای محصولات اضافه خواهد شد و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد،ولی این افزونه از یک بخش تنظیمات پیشرفته برخوردار است که توسط لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و شما می توانید به راحتی این بخش را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید و از تنظیمات افزونه استفاده کنید.

دقت کنید که درنتایج جستجو محصولات افزونه جستجو زنده ووکامرس لیست جستحوها را با تصاویر بندانگشتی محصولات به نمایش می گذارد.که در تصویر زیر شما میتوانید یک نمونه از این جستجو که ما روی قالب وودمارت پیاده سازی کردیم را مشاهده کنید.

دانلود افزونه فارسی WooCommerce Search Engine برای وردپرس

بخش تنظیمات افزونه WooCommerce Search Engine برای ووکامرس

افزونه جستجو زنده برای محصولات ووکامرس

افزونه جستجو زنده ووکامرس WooCommerce Search Engine

مشاهده جستجو های زنده در ووکامرس

پیشنمایش افزونه جستجو زنده ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه ووکامرس WooCommerce Search Engine :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 20 مهر ماه 1400 افزونه WooCommerce Search Engine به نسخه 2.2.5 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.2.5

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحاتی برای این نسخه ذکر نشده.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart