بروزرسانی شده

قالب وردپرس DGWork برای فروش محصولات دانلودی

3

قالب وردپرس DGWork برای شما امکان راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال را فراهم می کند.این قالب به صورت کامل از افزونه Easy Digital Downloads پشتیبانی می کند،که شما با استفاده از این افزونه می توانید محصولات دانلودی خودتان را در وردپرس به فروش برسانید.

افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه ساز های کاربردی وردپرس است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید محصولات دیجیتال را به فروش برساند.ولی قالب های کمی مرتبط با این افزونه توسعه داده شده است که یکی از این قالب ها هم دیجی ورک است.این قالب به صورت اختصاصی برای این افزونه طراحی شده که از امکانات خوبی برای استفاده در کنار این افزونه برخوردار است.

قالب وردپرس DGWork

یکی از نکات مهم برای انتخاب قالب های وردپرس پشتیبانی از افزونه های صفحه ساز است که این مورد در قالب DGWork  به خوبی رعایت شده است،چرا که این قالب از دو افزونه صفحه ساز Elementor Pro و WP Bakery Visual Composer پشتیبانی می کند و المان های اختصاصی را برای این دو صفحه ساز در اختیار شما قرار می دهد.

این قالب دارای یک بخش تنظیمات حرفه ای است که با استفاده از این بخش شما می توانید قالب را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید که در این تنظیمات به بخش فروشگاه هم پرداخت شده است.که شما میتوانید تنظیمات دلخواه را هم روی فروشگاه خودتان که با افزونه EDD راه اندازی شده است به صورت کامل پیاده سازی کنید.

قالب وردپرس DGWork مناسب برای سایت های فروشگاهی

پشتیبانی قالب DGWork از افزونه های صفحه ساز وردپرس

پشتیبانی قالب فارسی DGWork از افزونه صفحه ساز المنتور پرو

قالب فروشگاهی مناسب برای افزونه Easy Digital Downloads

بخش تنظیمات فارسی قالب DGWork

بخش تنظیمات صفحه و استفاده از صفحه ساز ها در قالب وردپرس DGWork

🏆 برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی وردپرس DGWork :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 26 شهریور ماه 99 قالب DGWork به نسخه 1.8.7.5 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.8.7.5

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • بروزرسانی ThemeVan Toolkit
  • بروزرسانی WPBakery page builder
  • بروزرسانی VC Responsive Pro
  • پشتیبانی از صفحه ساز WPBakery حذف شد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما