افزونه Elfsight Popup CC – ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ وردپرس

تاریخ بروزرسانی : ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹

نسخه افزونه : ۱.۱.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۹۹ افزونه پاپ آپ Elfsight Popup CC به نسخه ۱.۱.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۱.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Elfsight Popup CC به شما برای پیاده سازی پنجره های پاپ آپ تبلیغات در وردپرس به سادگی کمک زیادی می کند،این افزونه بر خلاف افزونه های دیگر از سادگی خاصی برخوردار است که شما می توانید بدون هیچ زحمتی پنجره های تبلیغاتی بازشو را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

یکی از روش های عالی برای حذب کاربران بیشتر و فروش در سایت ها استفاده از پنجره های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی بازشو است،که البته شما باید به روشی بهینه از این امکان استفاده کنید چراکه اگر از این روش تبلیغاتی به درستی استفاده نکنید و باعث آزار کاربران شما شود مطمئنا کاربران زیادی را از دست خواهید داد.

افزونه های زیادی برای پیاده سازی پاپ آپ ها در وردپرس وجود دارد که ما ۳ افزونه کاربردی دیگر هم در سایت لرن دی ال بومی سازی کردیم،ولی خیلی از کاربران در استفاده از این افزونه به دلیل پیچیده بودن آنها دچار مشکل هستند.برای همین منظور ما تصمیم به تهیه یک افزونه ساده و البته کاربردی برای پیاده سازی پنجره های تبلیغاتی گرفتیم.

افزونه Elfsight Popup CC در عین کاربردی بودن از سادگی و یک پنل ویرایشگر خوب با رابط کاربری عالی برخوردار است که این پنل توسط سایت ما به صورت کامل فارسی سازی شده و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از این افزونه برای طراحی چندین پنجره تبلیغاتی در سایت خودتان استفاده کنید.

افزونه Elfsight Popup CC – ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ وردپرس بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ نسخه افزونه : ۱.۱.۰ …

در این افزونه شما می توانید از انواع المان های : متن،عنوان،تصویر،بنر،کدتخفیف،ویدیو،جداکننده،فاصله گذار،پیوند و دکمه استفاده کنید،که برای هریک از پنجره های تبلیغاتی خودتان می توانید با استفاده از این المان ها یک پنجره بازشونده عالی طراحی کنید،ضمن اینکه شما میتوانید زمان بازشدن پنجره را هم به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

یکی دیگر از امکانات جالب افزونه Elfsight Popup CC امکان نمایش یا مخفی کردن پنجره های طراحی شده در دستگاه های دسکتاب،تبلت و تلفن همراه است که به دلخواه خودتان می توانید هریک از پنجره ها را برای نمایش در دستگاه های مختلف شخصی سازی کنید.

افزونه پاپ آپ وردپرس Elfsight Popup CC
افزونه Elfsight Popup CC
افزونه پاپ اپ وردپرس
بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس
پاپ آپ وردپرس
افزونه وردپرس

امکانات و ویژگی های افزونه پاپ آپ Elfsight Popup CC :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo