پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Elfsight Popup CC – ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ وردپرس

4

افزونه Elfsight Popup CC به شما برای پیاده سازی پنجره های پاپ آپ تبلیغات در وردپرس به سادگی کمک زیادی می کند،این افزونه بر خلاف افزونه های دیگر از سادگی خاصی برخوردار است که شما می توانید بدون هیچ زحمتی پنجره های تبلیغاتی بازشو را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

یکی از روش های عالی برای حذب کاربران بیشتر و فروش در سایت ها استفاده از پنجره های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی بازشو است،که البته شما باید به روشی بهینه از این امکان استفاده کنید چراکه اگر از این روش تبلیغاتی به درستی استفاده نکنید و باعث آزار کاربران شما شود مطمئنا کاربران زیادی را از دست خواهید داد.

افزونه های زیادی برای پیاده سازی پاپ آپ ها در وردپرس وجود دارد که ما 3 افزونه کاربردی دیگر هم در سایت لرن دی ال بومی سازی کردیم،ولی خیلی از کاربران در استفاده از این افزونه به دلیل پیچیده بودن آنها دچار مشکل هستند.برای همین منظور ما تصمیم به تهیه یک افزونه ساده و البته کاربردی برای پیاده سازی پنجره های تبلیغاتی گرفتیم.

افزونه Elfsight Popup CC در عین کاربردی بودن از سادگی و یک پنل ویرایشگر خوب با رابط کاربری عالی برخوردار است که این پنل توسط سایت ما به صورت کامل فارسی سازی شده و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از این افزونه برای طراحی چندین پنجره تبلیغاتی در سایت خودتان استفاده کنید.

افزونه Elfsight Popup CC – ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ وردپرسبروزرسانی شده

افزونه Elfsight Popup CC به شما برای پیاده سازی پنجره های پاپ آپ تبلیغات در وردپرس به سادگی کمک زیادی می کند،این افزونه ...

در این افزونه شما می توانید از انواع المان های : متن،عنوان،تصویر،بنر،کدتخفیف،ویدیو،جداکننده،فاصله گذار،پیوند و دکمه استفاده کنید،که برای هریک از پنجره های تبلیغاتی خودتان می توانید با استفاده از این المان ها یک پنجره بازشونده عالی طراحی کنید،ضمن اینکه شما میتوانید زمان بازشدن پنجره را هم به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

یکی دیگر از امکانات جالب افزونه Elfsight Popup CC امکان نمایش یا مخفی کردن پنجره های طراحی شده در دستگاه های دسکتاب،تبلت و تلفن همراه است که به دلخواه خودتان می توانید هریک از پنجره ها را برای نمایش در دستگاه های مختلف شخصی سازی کنید.

افزونه فارسی Elfsight Popup CC برای وردپرس

افزونه ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ برای وردپرس

پشتیبانی افزونه Elfsight Popup CC از صفحه ساز ویژوال کامپوزر

پاپ آپ های حرفه ای در افزونه Elfsight Popup CC

بخش ویرایش پنجره های پاپ آپ در افزونه Elfsight Popup CC

بخش افزودن المان ها در پنجره های پاپ اپ افزونه Elfsight Popup CC

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه پاپ آپ Elfsight Popup CC :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 14 شهریور ماه 99 افزونه پاپ آپ Elfsight Popup CC به نسخه 1.1.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.0

  • توضیحی پیرامون تغییرات افزونه وارد نشده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart