نحوه رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس – ویرایشگر گوتنبرگ

نحوه رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس - ویرایشگر گوتنبرگ

مشکل آپلود تصویر در وردپرس : آیا در وب سایت وردپرس شما با مشکلات آپلود مواجه هستید؟ برای اکثر مبتدیان، خطاهای آپلود تصویر می تواند کاملا گیج کننده باشد زیرا ممکن است بدون انجام هر کار متفاوتی ظاهر شوند .
عدم آپلود تصاویر یکی از شایع ترین مشکلات تصویر در وردپرس است. خوشبختانه، رفع آن بسیار آسان است، و شما می توانید آن را خودتان انجام دهید.

در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی مشکل بارگذاری تصاویر در وردپرس را رفع کنید. ما همچنین توضیح می دهیم چه چیزی باعث این مسئله شده و چگونه می توان از آن در آینده جلوگیری کرد.

مسئله آپلود تصویر در وردپرس چیست؟

مشکل آپلود تصویر در وردپرس معمولا توسط مجوزهای پرونده نادرست ایجاد می شود. فایل های وردپرس شما در سرور میزبانی وب شما ذخیره می شود و نیاز به پرونده ها و پرونده های خاص برای کار دارند.

مجوزهای پرونده اشتباه وردپرس از خواندن یا آپلود فایل در سرور میزبان جلوگیری می کند. هنگام آپلود فایل تصویری ممکن است خطای زیر را دریافت کنید،قادر به ایجاد پوشه wp-content / uploads / 2019/04 نیست. آیا دایرکتوری اصلی آن توسط سرور نوشته می شود؟

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس - ویرایشگر گوتنبرگ

نشانه دیگری از این موضوع این است که تصاویر شما ممکن است از کتابخانه رسانه ناپدید شوند.

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس
سایت من قبل از کار خوب بود چه کسی مجوزهای فایل را تغییر داد؟

این مشکل ممکن است به دلایل زیادی رخ دهد. پیکربندی نادرست سرور میزبانی مشترک شما گاهی اوقات می تواند بدون انجام کاری آن مجوزها را تغییر دهد.به عنوان مثال ، ارائه دهنده میزبانی وب شما ارتقاء داده شده است که به طور غیر منتظره مجوز فایل هم را تغییر داده شده است.

اگر همه چیز در وب سایت شما درست کار کرده باشد، می توانید به راحتی پرونده های مربوط به فایل را برای رفع مشکل آپلود تصویر اعمال کنید.به این ترتیب، بیایید نگاهی به چگونگی تنظیم مجوزهای فایل صحیح برای حل مشکلات آپلود تصویر در وردپرس بیاندازیم.

? مقاله آموزشی مشابه : رفع خطا بارگذاری تصاویر در رسانه وردپرس

رفع مشکل آپلود تصویر در وردپرس

برای تغییر پرونده ها باید از یک سرویس گیرنده FTP استفاده کنید.

اول، از طریق FTP به وب سایت خود متصل شوید و سپس به / wp-content / folder بروید. در داخل، پوشه آپلود ها را پیدا خواهید کرد، که در آن وردپرس تمام آپلود رسانه های شما از جمله تصاویر را ذخیره می کند.

حالا روی پوشه آپلود کلیک راست کرده و سپس مجوز فایل (File Permission) را انتخاب کنید.

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس با استفاده از میران دسترسی
ابتدا، شما باید مجوزهای فایل برای پوشه آپلود و تمام زیر شاخه های درون آن را به ۷۴۴ تنظیم کنید.

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس با استفاده از میزان دسترسی 744
برای انجام این کار، ۷۴۴ را در جعبه ارزش عددی وارد کنید و سپس کادر کنار Recurse را به گزینه subdirectories قرار دهید. در حال حاضر بر روی دکمه «Apply to Directory Only» کلیک کنید.

حل مشکل آپلود تصاویر در وردپرس با استفاده از میزان دسترسی 644
برای اعمال این تغییرات روی دکمه OK کلیک کنید. اکنون سرویس گیرنده FTP شما شروع به اعمال مجوزهای فایل به دایرکتوری ها خواهد کرد.

توجه: اگر تنظیم مجوز های دایرکتوری به ۷۴۴ به نظر نمی رسد مشکل شما را حل کند ، سپس ۷۵۵ را امتحان کنید.

در مرحله بعد ، شما باید مجوز فایل را برای تمام فایل ها در دایرکتوری آپلود تنظیم کنید. برای انجام این کار ، بر روی دایرکتوری آپلود راست کلیک کرده و مجوز فایل را انتخاب کنید. در کادر مقابل ، مقدار عددی را به ۶۴۴ تغییر دهید.

کادر کنار Recurse را به گزینه subdirectories قرار دهید. در نهایت، شما باید بر روی دکمه رادیویی «درخواست به فایلها» کلیک کنید. برای اعمال این تغییرات روی دکمه OK کلیک کنید.

اکنون سرویس گیرنده FTP مجوز ها را برای تمام فایل ها داخل پوشه آپلود تغییر می دهد. پس از انجام این کار، می توانید به قسمت مدیریت وردپرس خود بازگردید و دوباره بارگیری تصاویر را امتحان کنید.

توجه: اگر نمی دانید که چگونه از یک سرویس دهنده FTP استفاده کنید، می توانید از مدیر فایل ارائه شده توسط شرکت میزبانی وردپرس خود نیز استفاده کنید. از آنجا که تصاویر از هر میزبان متفاوت است، برای دریافت دستورالعمل، باید با پشتیبانی خود صحبت کنید..

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند مسئله آپلود تصویر را در وردپرس برطرف کنید.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. یکی از عواملی که منجر به این مشکل میشه هم میتونه در لایه ی مدیریت سرور نهفته باشه. مثلا میزبان شما اخیرا مورد حمله دیداس قرار گرفته و محدودیت های امنیتی روی سرور انجام داده.

  دیدگاه شما

  14000+

  کاربران فعال سایت

  730+

  محصولات فارسی سایت

  18000+

  تیکت های مشتریان

  6

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo