بروزرسانی شده

قالب مجله ای GoodLife برای وردپرس

10

قالب GoodLife یکی از قالب های مجله ای خبری قدرتمند وردپرس است که به تمام امکانات راه اندازی یک وب سایت خبری را در اختیار شما قرار می دهد،این قالب تا الان در سایت تم فارست نزدیک به ۲ هزار نسخه فروش موفق داشته و امتیازخوبی را از کاربران دریافت کرده است.

این قالب یکی از محصولات شرکت fuel themes بوده و طبق توضیحاتی که برای آن ثبت شده از دموهای متعددی برای راه اندازی انواع وب سایت های خبری و مجله ای در انواع موضوعات مختلف برخوردار است.

یکی از ویژگی های بارز قالب های خبری در صفحه اخبار نمایان می شود که در این قالب این موضوع به خوبی رعایت شده و از صفحه اخبار خوبی برخوردار است و شما با استفاده از این قالب تمام امکانات راه اندازی یک سایت مجله ای را خواهید داشت.

چندوقت پیش قالب مجله ای Jannah را در دسته همین موضوعات قالب قرار میگیرد در سایت قرار دادیم و با توجه به روند رو به رشد سایت های تولید محتوا تصمیم به تهیه قالب گودلایف گرفتیم که با استفاده از این قالب می توانید یک سایت مجله ای جامع را داشته باشید.

این قالب همانند دیگرقالب های حرفه ای وردپرس از پنل تنظیمات حرفه ای برخوردار است که با استفاده از این پنل می توانید تمام بخش های قالب را شخصی سازی کنید.یک ویژگی بارزی که در تنظیمات این قالب به چشم می خورد راحتی کار با این پنل است که از سرعت بالایی هم برای ایجاد تنظیمات قالب برخوردار است.

لازم به ذکر است که قالب GoodLife از افزونه صفحه ساز حرفه ای ویژوال کامپوزر پشتیبانی می کند و با استفاده از این افزونه در قالب می توانید دموهایی زیبایی را طراحی کنید که امکان طراحی صفحات وردپرس بدون کدنویسی را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر شما در زمینه تولید محتوا از زبان های مختلفی قصد استفاده در سایت را دارید این قالب انتخابی مناسبی برای شما است،چرا که به صورت کامل از افزونه چندزبانه کردن سایت های وردپرس WPML پشتیبانی می کنید و با استفاده از این افزونه می توانید یک سایت چندزبانه به صورت بین المللی داشته باشید.

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

برخی از ویژگی های قالب مجله ای GoodLife :

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۸ آذر ماه ۹۸ قالب GoodLife به نسخه ۴.۱.۶.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات قالب

نسخه قالب : ۴.۱.۶.۱

زبان فارسی : ندارد،درنسخه جدید امکان ترجمه برداشته شده.

عرضه شده در : themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد

فونت قالب : ایران سنس نسخه لایسنس دار

حجم قالب : ۱۲ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ نظرات
  1. چرا آپدیت جدید رو نمیذارید؟!!

    ارسال دیدگاه

    دوازده − 11 =