پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Gravity Forms User Registration Add-On – ثبت نام کاربران

8

افزونه Gravity Forms User Registration یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه فرم ساز گراویتی فرم است،که با استفاده از این افزودنی شما کاربران شما که فرم های شما را پر و ارسال می کنند به صورت خودکار در سایت ثبت نام کنند.

همانطور که می دانید افزونه Gravity Forms یکی از حرفه ای ترین افزونه های فرم ساز وردپرس است که با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع فرم های حرفه ای را برای سایت وردپرسی خودتان طراحی کنید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه گراویتی فرم وجود همین افزودنی های کاربردی است،که پیش تر ما افزودنی های دیگری از این افزونه را هم فارسی سازی کردیم و به محصولات سایت اضافه کردیم،که این دو افزونه را می توانید از لینک های زیر دریافت کنید.

یکی دیگر از این افزودنی ها Gravity Forms User Registration است،که با استفاده از این افزودنی شما می توانید امکان ثبت نام کاربران را به فرم های خودتان اضافه کنید،که در این افزونه سرویس اطلاع رسانی کاربران ثبت نام شده هم وجود دارد.ضمن اینکه شما می توانید باتوجه به زمینه هایی که در فرم های خودتان استفاده می کنید شخصی سازی های لازم را روی ثبت نام کاربران انجام دهید.

افزونه فارسی Gravity Forms User Registration Add-On
ویژگی های افزونه Gravity Forms User Registration Add-On

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Gravity Forms User Registration Add-On :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 9 اردیبهشت ماه 1400 افزودنی Gravity Forms User Registration Add-On به نسخه 4.8 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 4.8

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل change_log.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart