آموزش درون ریزی دموهای قالب پوکا به صورت آنلاین

7

قالب پوکا یکی از بهترین و محبوب ترین قالب های فروشگاهی وردپرس است که به صورت کامل از افزونه ووکامرس و همچنین افزونه المنتور پشتیبانی می کند.نسخه فارسی شده این قالب در سایت لرن دی ال موجود است.

قالب وردپرس پوکا

قالب پوکا همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس که در سایت لرن دی ال عرضه می شوند،امکان درون ریزی دموهای اصلی را به صورت آنلاین دارد.یعنی اینکه شما می توانید هریک از دموهای این قالب را به صورت آنلاین نصب کنید.

نکته مهم : دقت کنید هنگام درون ریزی همه محتوایی که در سایت وردپرسی شما وارد می شوند،به صورت تست و انگلیسی بوده که پس از درون ریزی باید آنها را به دلخواه ویرایش کنید.توصیه ما اینکه روی سایتی که خیلی وقت راه اندازی کردید و محتوا دارد از این روش درون ریزی استفاده نکنید.

به توجه به اینکه قالب های Puca,Urna,Greenmart,Kera همگی به یک روش مشخص و مشابه دموهای آنها درون ریزی میشود،شما میتونید طبق این آموزش در همه این قالب ها دموها را درون ریزی کنید.

۱۰
قالب Puca برای وردپرس + نسخه فارسی و اورجینال

قالب Puca برای وردپرس + نسخه فارسی و اورجینال بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ نسخه قالب : ۲.۶.۱۶ ...

پیش نیاز های قالب پوکا برای درون ریزی

برای درون ریزی دموهای قالب پوکا باید از یک هاست میزبانی یا کیفیت و مناسب وردپرس استفاده کنید،برخی از پیش نیازهای مهم برای این قالب را در ادامه برای شما ذکر کردیم،این موارد رو با پشتیبان هاست میزبانی خودتان هماهنگ کنید که روی هاست میزبانی شما اعمال شوند.

نصب افزونه های مورد نیاز قالب وردپرس پوکا

افزونه های مورد نیاز قالب Puca

قبل از هر اقدامی شما باید قالب پوکا را روی سایت خودتان نصب و فعال سازی کنید.سپس باید همه افزونه هایی پیشنهادی و توصیه شده این قالب را روی سایت خودتان نصب و فعال کنید.ما در پوشه این قالب که از سایت دانلود می کنید،در پوشه Plugins لینک همه افزونه های موردنیاز را قرار دادیم.

افزونه Tbay Framework Pro که هسته قالب پوکا هست و ما این افزونه را هم به صورت کامل فارسی سازی کردیم که باید نصب و فعال سازی کنید و بقیه افزونه ها هم طبق لینک داده شده دانلود و نصب کنید.

دموهای قالب پوکا

ورود به بخش راه اندازی سریع قالب

قالب پوکا و دیگر قالب های فروشگاهی مرتبط با این قالب که در یک مجموعه قرار می گیرند شامل : قالب Cena،قالب Greenmart،قالب Kera و قالب Urna همگی دارای یک بخش راه اندازی سریع مشابه هم هستند.

برای ورود به بخش راه اندازی سریع این قالب ها باید از بخش نمایش وردپرس روی گزینه تنظیم قالب کلیک کنید.پس از ورود به باین بخش روی گزینه  شروع کلیک کنید.

نصب چیلدتم در قالب پوکا

نصب چیلد تم

چیلد تم یکی قالب است که در کنار قالب اصلی قرار می گیرد،که شما می توانید با استفاده از این قالب کدهای CSS را در سایت خودتان استفاده کنید.که در اینصورت پس از هر بروزرسانی دیگر نیازی به کدهای قالب اصلی نیست.اگر با کدنویسی آشنایی دارید که میتوانید این گزینه را استفاده کنید.

اگر با کدنویسی وردپرس آشنایی ندارید،نیازی به نصب چیلدتم نیست و شما میتوانید در این بخش روی گزینه رد کردن کلیک کنید.

نصب دموهای قالب پوکا

بخش درون ریزی قالب Puca

در این بخش شما باید دمو مدنظرتان را انتخاب کنید و شروع به درون ریزی کنید.با استفاده از گزینه انتخابی که زیر متن معرفی این بخش قرار دارد،باید دمو مدنظرتان را انتخاب کنید.که پس از انتخاب می توانید با کلیک روی گزینه “نسخه نمایشی آنلاین را تماشا کنید” آن دمو را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

در بخش پیشرفته شما میتوانید تیک هریک از گزینه های موجود را که میخواهید بزنید،که در اینصورت محتوای مرتبط با آن گزینه در سایتش ما وارد می شوند.توصیه ما اینکه همه گزینه های موجود را انتخاب کنید.

 1. Content : این گزینه دارای محتوا شامل همه متن های لازم نسخه نمایشی است.
 2. Widgets : این گزینه شامل ابزارک های استفاده شده در نسخه نمایش است.
 3. Redux : این گزینه محتوای تنظیم شده برای استفاده در افزونه فریم ورک ردوکس است که این گزینه را حتما انتخاب کنید.
 4. After import : گزینه های اضافی که برای هریک از دموها مورد نیاز است.

در آخر با کلیک روی گزینه درون ریزی قالب پوکا شروع به درون ریزی کرده که با توجه به سرعت اینترنت شما و کیفیت هاست میزبانی شما این روند طول میکشد،که باید صبور باشید.

 

قالب فروشگاهی پوکا
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo