آموزش درون ریزی دموهای قالب وردپرس دیوی

3

دموهای قالب دیوی : قالب دیوی یکی از محبوب ترین و بهترین قالب های وردپرس در دنیا است که از امکانات و قابلیت های خوبی برخوردار است.کارکردن با این قالب خیلی سخت نیست و از امکانات خوبی برای طراحی انواع سایت های چندمنظور برخوردار است.

آموزش درون ریزی دموهای قالب دیوی

ما در لرن دی ال نسخه اصلی و بومی سازی شده قالب وردپرس Divi رو عرضه می کنیم.که چندوقتی هم هست که شروع کردیم به تهیه و طراحی دموهای آماده و فارسی برای قالب دیوی که همه این دموها به صورت اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط سایت لرن دی ال عرضه می شوند.

در این مقاله کوتاه قصد داریم شما را با روش درون ریزی این دموها آشنا کنیم،که شما با تهیه اشتراک ویژه از سایت ما به قالب دیوی همه دموهای آن به صورت کامل دسترسی خواهید داشت.

  • محصول
  • مشخصات محصول
در این دوره آموزشی ما به بررسی و معرفی بخش های مختلف قالب کرده ایم و شما را با صفحه ساز اختصاصی قالب دیوی آشنا می کنیم که این صفحه ساز برخلاف افزونه ...
مدرس آموزش مهندس اسماعیل فدائی
زبان آموزش فارسی
فایل پروژه ندارد
زمان آموزش یک ساعت و ۳۱ دقیقه
تعداد ویدیوها ۸ ویدیو
نوع آموزش آموزش ویدئویی با کیفیت HD
حجم آموزش ۳۰۰ مگابایت
ناشر لرن دی ال

دموهای قالب دیوی

همه دموهایی که در اختیار شما قرار میگیرد به صورت فایل های درون ریزی با فرمت JSON هستند که از طریق روش زیر به راحتی می توانید درون سایت خودتان وارد کنید.

نکته : دموهایی قالب دیوی که در سایت عرضه می شوند شامل همه صفحات سایت مانند : صفحه اصلی،درباره ما،تماس با و… که شما باید برای هریک از این دموها در سایت خودتان یک برگه ایجاد کنید.

پس از ایجاد برگه یک نام برای آن صفحه ایجاد کنید و روی گزینه انتشار کلیک کنید.در ادامه برای اینکه بتوانید از ویرایشگر قالب دیوی استفاده کنید باید روی گزینه صفحه ساز این قالب که در وسط صفحه قرار دارد کلیک کنید.

درون ریزی دموها

پس از وارد شدن به بخش صفحه ساز قالب دیوی روی گزینه شروع ساخت کلیک کنید،تا محیط ویرایش و استفاده از المان ها برای شما باز شود.

برای درون ریزی دموها شما باید از بخش Import/Export قالب دیوی استفاده کنید.برای اینکار به پایین صفحه اسکرول کنید و روی گزینه ۳ نقطه کلیک کنید.پس از باز شدن ابزارها باید روی گزینه درون ریزی و برون بری که در تصویر زیر مشخص شده کلیک کنید.

بعد از اینکه بخش درون ریزی/برون بری برای شما باز شد باید روی گزینه درون ریزی کلیک کنید.دقت کنید در این بخش تیک گزینه اول یعنی “جایگزینی محتوای موجود” را بزنید.سپس از بخش انتخاب فایل باید فایلی که از سایت ما دریافت کرده اید را از بین فایل های خودتان مرتبط با موضوع صفحه انتخاب کنید.

در آخر روی گزینه درون ریزی کلیک کنید و منتظر بمانید بمانید تا فرآیند درون ریزی برای شما کامل شود.سپس شما می توانید با استفاده از گزینه ذخیره سازی صفحه ساز قالب دیوی که در پایین صفحه سمت چپ قرار دارد،دمو موردنظر خودتان را ذخیره سازی کنید.

برای هریک از فایل های دمو مرتبط با موضوع آن باید یک برگه ایجاد کنید و فرآیند درون ریزی را انجام دهید.با توجه به اینکه تصاویر بکار رفته در دموها در سرورهای اختصاصی لرن دی ال قرار دارند به راحتی به صورت آنلاین درون سایت شما بارگیری می شوند.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما