آموزش نصب دموهای قالب The7 به صورت آنلاین

آموزش نصب دموهای قالب The7 به صورت آنلاین

نصب دموهای قالب The7 : همانطور که می دانید قالب The7 یکی از قالب های حرفه ای پرطرفدار در وردپرس است،که این قالب توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در سایت قرار دارد.با استفاده از این قالب وردپرس شما می توانید انواع سایت های شرکت و شخصی را راه اندازی کنید.ضمن اینکه قالب سون از اکثر افزونه های حرفه ای وردپرس هم پشتیبانی می کند.

دموهای قالب سون

قالب The7 تسخه ای که در سایت لرن دی ال موجود است،امکان نصب دموها به صورت آنلاین را دارد.که شما می توانید با استفاده از این نسخه از هریک از دموهای اصلی قالب که نیاز داشته باشید به صورت آنلاین این دمو را نصب کنید که در این آموزش قصد داریم شما را با روش نصب دموهای قالب سون به صورت آنلاین آشنا کنیم.

پیش نیازهای نصب دموهای قالب The7

دقت کنید با توجه به اینکه حجم درون ریزی محتوا و میزان دسترسی که این قالب و دیگر قالب های وردپرس نیاز دارند با بتوانند درون ریزی دمو را به صورت کامل انجام دهند کمی زیاد است که منابع هاست میزبانی سایت شما باید از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 • نسخه PHP مورد نیاز : نسخه ۷.۲ به بالا
 • نسخه MySQL مورد نیاز : ۶ به بالا
 • Max Upload Size : حداقل ۲۵۶ MB و بالاتر
 • Memory limit : حداقل ۲۵۶M و بالاتر
 • PHP Zip : باید روی سرور فعال باشد
 • نسخه وردپرس مورد نیاز : ۶ به بالا ( ترجیحا آخرین نسخه منتشر شده )
 • نسخه ووکامرس مورد نیاز : ۶ به بالا ( ترجیحا آخرین نسخه منتشر شده )
 • cURL باید روی هاست میزبانی فعال باشد.

میزان max_execution_time هاست شما باید حتما روی مقدار ۳۰۰ باشد و برای اینکه بتوانید این مقدار را تنظیم کنید باید به پشتیبان هاست خودتان تیکت بزنید یا اینکه اگر با این مقدار آشنایی دارید میتوانید در هاست خودتان تنظیم کنید.

پیش نیاز بعدی که باید به آن دقت کنید افزونه های مورد نیاز برای هر دمو هست که به صورت پیش فرض قالب سون نیاز به افزونه The7 Elements دارد که شما باید حتما این افزونه را همراه قالب نصب کنید.دقت کنید همه افزونه های موردنیاز در کنار قالب قرار دارد و برای هردمو طبق تصویر زیر شما باید افزونه های لازم را حتما نصب و فعال کنید.

نصب دموهای قالب سون

نصب دموهای قالب The7

پس از اینکه پیش نیاز های شما برای نصب دموهای قالب The7 فراهم شد،شما به راحتی می توانید دمو موردنیازتان را نصب کنید.

نکته مهم : دقت کنید استفاده از این دموها تنها روی سایت یا وردپرس خام پیشنهاد می شود،چراکه ممکن است در روند درون ریزی دمو مشکلی رخ داده یا اینکه محتوای درون ریزی بعدا برای شما دردسر داشته باشد.پس توصیه می کنیم که حتما از نصب دموها روی سایت هایی که دارای محتوا هستند و چندوقتی از راه اندازی آنها می گذرد خودداری کنید.

در این مرحله شما میتوانید محتوای موردنظرتان را برای درون ریزی انتخاب کنید،که از بین گزینه های موجود هرکدام را که لازم داشته باشید می توانید تیک زده و در آخر روی گزینه درون ریزی محتوا کلیک کنید.

پس از اینکه درون ریزی محتوای شما با موفقیت انجام شود،شما با پیغام زیر مواجعه خواهید شد.

نصب دموهای قالب به صورت آنلاین

درون ریزی صفحه یا صفحات خاص

در مرحله بعد شما می توانید از صفحات خاص که درون قالب  The7 هست استفاده کنید،که می توانید با کلیک روی گزینه Select page(s) to import اینکار را انجام دهید.

 • انتخاب نوع نوشته : در این بخش شما می توانید انتخاب کنید که محتوا درون صفحه،نوشته یا نمونه کارها درون ریزی شود.
 • انتخاب نوشته : در این بخش شما می توانید در بین صفحات یا نوشته های موجود برای قالب سون هرکدام که مدنظرتان است را برای درون ریزی انتخاب کنید.
درون ریزی صفحات اضافی در قالب سون

پس از اینکه درون ریزی شما به صورت کامل انجام شد،شما می توانید به سایت خودتان مراجعه کنید و به دلخواه خودتان سایت را شخصی سازی کنید،دقت کنید محتوایی که این قالب برای شما درون ریزی می کند،صرفا برای آشنایی قالب است و شما باید محتوا و تصاویر دلخواه خودتان را با محتوای درون ریزی شده جایگزین کنید.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo