جستجوی کلمات کلیدی با ابزارهای مفید به صورت آنلاین

جستجوی کلمات کلیدی با ابزارهای مفید به صورت آنلاین

جستجوی کلمات کلیدی : هدف از ارائه این مقاله بهینه نمودن نتایج جستجوی کلمه کلیدی و همچنین تحقیق کلمه کلیدی در موتور جستجوگر گوگل است. جستجوی کلمه کلیدی ها در گوگل؛ و چک کننده ی رتبه ی کلمه کلیدی یکی از سنتی ترین و قدیمی ترین مولفه های سئو می باشد . این سیستم سنتی، کلمه کلیدی صحیح را انتخاب می نماید ، و آن را در رده بندی سئوی سایت قرار می دهد.

همچنین این سیستم وضعیت رده بندی کلمه کلیدی را ، مورد آنالیز و رهگیری قرار می دهد. یک وبلاگ نویس یا شخصی که به ضوابط سئو آشناست و در این زمینه تخصص دارد، نیاز به بررسی جستجوی کلمه کلیدی گوگل ، جهت بررسی کلمه های هدف دارد .

یکی از بزرگ ترین اشتباهات تولید کنندگان محتوا :

یکی از آشنا ترین و شناخته شده ترین روش های غلطی که وبلاگ نویسان و و مدیران وب سایت در جستجوی کلمه کلیدی ، انجام می دهند تهیه و تدوین مطالب و مقالات ، بدون در نظر گرفتن و معطوف کردن نگاه خود بر روی کلمه یا کلمات کلیدی مطلب است .

 • محصول
 • مشخصات محصول
 • ویدئو پیشنمایش
در این آموزش کوتاه شما روش پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط و مترادف با فراخواهید گرفت،که استفاده از این کلمات با توجه به محتوای تولیدی شما در رشد امتیاز ...
افزودن به علاقمندی هاافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist ۲۶
مدرس آموزش

مهندس اسماعیل فدائی

زبان آموزش

فارسی

فایل پروژه

ندارد

زمان آموزش

۱۲ دقیقه

تعداد ویدئوها

۱ ویدئو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

۶۵ مگابایت

ناشر

لرن دی ال

در حالی که به وسیله ی نرم افزارهایی مانند SEMRUSH یا Accu Ranker ، تنها به ۱۰ و در سخت ترین حالات به ۱۵ دقیقه نیاز است تا دریابید که از کدام کلمه کلیدی و تحقیق کلمه کلیدی به صورت ابزاری در نوشتن و تهیه مقالات و مطالب تان بهره بگیرید که جستجوی کلمه کلیدی شما در بهینه ترین حالت قرار گیرد.. پس با بهره گیری از چنین نرم افزار هایی، مطمئن شوید که بر اساس تحقیق کلمه کلیدی ، از کلمه کلیدی بر اساس نظام این سیستم سنتی و قدیمی ، در کلمه کلیدی به صورت درست و بهینه بهره برده اید.

قدم بعدی شما پس از تحقیق کلمه کلیدی و بهینه سازی سایت، و اطمینان پیدا کردن از استفاده ی صحیح از کلمه یا کلمات کلیدی مرتبط و پایان یافتن نوشتار مطلب تان ، این است که ، مطلب یا مقاله ای را که بر روی آن کار می کنید با استفاده از سئو ی روز و پیشرو، کلمه یا کلمات کلیدی را در بهینه ترین حالت جستجوی کلمه کلیدی استفاده نمایید. قدم بعدی شما این است که با بهره گیری از تخصص تان در سئو و مقاله نویسی و تحقیق کلمه کلیدی اطمینان حاصل کنید که رتبه بندی سیال وب و ایجاد بک لینک های استفاده شده در محتوا، در بهترین حالت کلمه کلیدی ،قرار گرفته اند.

معیارهای انتخاب کلمه کلیدی و جستجوی کلمه کلیدی گوگل :

انتخاب کردن کلمه کلیدی مورد نظر و خاصی که مد نظر دارید، یکی از فاکتورهای اساسی جهت رسیدن به تارگت و هدف مورد نظرتان در بهینه نمودن نتایج جستجوی کلمه کلیدی گوگل است. هر وبلاگ نویس می بایست بر مبنای تحقیق کلمه کلیدی ، پلن و برنامه ای برای بهره بردن از کلمات کلیدی ای که کاربران، بیشتر آنها را جستجو می کنند ، داشته باشد.

به خصوص کلماتی که شما را قادر به قرار گرفتن در صفحه اول و یا دوم نتایج جستجوی کلمه کلیدی گوگل، می کند. اگر توانایی بالایی در اجرای ضوابط سئو سایت داشته باشید، شانس بسیار زیادی برای قرار گرفتن در ۵۰ کلمه کلیدی اول این بروزر به دست خواهید آورد.

قوانین استفاده از نشان وردپرس یا دیگر نشان های تجاری ( تشریح ) :

برای ارتقای سطح سئوی سایت خود، می بایست تحقیق کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی را به صورت کاملا ً ویژه مدیریت کنید ، همچنین شما قادر خواهید بود که تشخیص دهید کدام یک از کلمات کلیدی، برای سایت شما بهینه ترین حالت جستجوی کلمه کلیدی را به وجود می آورد و کدامیک از کلمات به این امر ضرر می رسانند.

این داده ها در یافتن بهترین کلمه برای وب سایت تان ، موثر خواهد بود. در این مسیر، شانس و احتمال نمایش داده شدن عنوان وب سایت شما در گوگل یا سایر موتورهای جستجو به صورت ملموسی، افزایش خواهد یافت. شما به ابزاری نیاز خواهید داشت که بتواند کلمه کلیدی های خاص و مورد نظر شما را در گوگل قرار دهد .

این موضوع می تواند بدون آن که به صورت یک تمرین فیزیکال در جستجوی کلمه کلیدی داشته باشید، شما را در زمره ی وب سایت هایی که حاصل جستجوی ۱۰۰ وب سایت برتر در حوزه ی کاری شماست ، در بروزر گوگل قرار دهد . جهت کمک به ارتقای وب سایت شما با استفاده از این متدها، ما بعضی از وب سایت های بسیار موثر در کلمه کلیدی و تحقیق کلمه کلیدی را که در این زمینه به صورت آنلاین و کاملا ً رایگان فعالیت دارند ، جهت بهبود اهداف تان در گوگل به شما معرفی می کنیم :

ابزارهای موثر جهت جستجوی کلمه کلیدی در گوگل :

 1. SEMrush
 2. AccuRanker
 3. Ahrefs
 4. SERP Watcher
 5. Google Rank Checker
 6. SERP’s keyword Rank Checker
 7. SEOCentro Rank Checker

۱. SEMrush

سایت SEMrush

SEMrush نرم افزار آنلاین جستجوی کلمه کلیدی و همچنین موقعیت و بررسی آن در گوگل، می باشد. این نرم افزار بسیار پرطرفدار است چرا که یک گزارش کامل درباره ی کلمه کلیدی در گوگل در اختیار مخاطبان قرار می دهد .

شما با استفاده از این نرم افزار امکان این را دارید که یک URL وب سایت خاص یا آدرس وبلاگ شخصی تان را در این نرم افزار قرار دهید، و سمراش به شما رتبه فعلی تان را در کلمه کلیدی در گوگل در اختیار شما قرار خواهد داد. شما در این نرم افزار می توانید مقایسه ی کلمه کلیدی خود در مقایسه با دیگر سایت ها با فشردن گزینه ی مقایسه؛ جزییات زیادی را در رابطه با وضعیت خود در مقایسه با سایر وب سایت های دیگر که در کلمه کلیدی از کلید واژه ی شما بهره برده اند، دریافت کنید.

این وب سایت از موتورهای گوگل( با توجه به انتخاب منطقه جغرافیایی مورد نظر شما) و همچنین موتور جستجوگر بینگ پشتیبانی می نماید. فقط کافی است که آدرس سایت مورد نظرتان را در برنامه وارد کنید تا این نرم افزار سایر سایت هایی را که از جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر شما استفاده کرده اند، به شما نمایش دهد .

SEMrush یک نرم افزار بسیار کارآمد در این حوزه است که به شما این امکان را می دهد که قبل از خرید این برنامه، به مدت ۲ یا ۳ هفته به صورت آزمایشی از آن در کلمه کلیدی های مختلف بهره ببرید.

نکته هایی که می توانند با کمک این برنامه در به دست آوردن امتیاز کامل و ۱۰۰ درصد سلامت محتوای وردپرس ، موثر باشند :

 • ورود به حساب کاربریتان در نرم افزار سمراش
آموزش استفاده از سایت SEMrush

روی نقطه ی خود، مانند تصویر زیر ( بالای صفحه سمت راست) کلیک نمایید و آدرس سایت خود را وارد نمایید و همچنین آدرس یک سایت مشهور در آن منطقه را به نرم افزار بدهید . بر روی علامت اقدام به ساخت لینک نمایید و تنظیمات برنامه را بر حسب المان های مورد نیاز خود تنظیم کنید .

در این مرحله نرم افزار شروع به کار ، از طریق ساده سازی جستجوی کلمه کلیدی ، سایت هایی را که رتبه ای پایین تر از شما دارند را نمایش می دهد. برای بهره گیری از خدمات نرم افزار در کلمه کلیدی می توانید از یکی از چهار روش و استراتژی زیر اقدام نمایید :

بررسی سایت در ابزار SEMrush
 • محل و کنسول کلمه کلیدی خود را متصل کنید و کلمه ی کلیدی را از نقطه ی ایجاد شده بالا بکشید .
 • وارد کردن کلمه کلیدی خودتان به صورت دستی و فیزیکال :
 • کلمه های کلیدی مورد نظر نرم افزار را در کلمه کلیدی به صورت کارآمدی برای سایت شما پیدا کرده است ، تعقیب کنید.
 • استفاده از دامنه های ثبت شده (*.txt, *.csv)
ابزار SEMrush

با استفاده از این فرمت می توانید، تغییرات موقعیت رتبه سایت را به صورت هفتگی ، از طریق نرم افزار دریافت کنید. شما پیشنهاد راهنمایی سئوی سایت را به مخاطبانتان ارائه می دهید؛ این بخش می تواند زمان باقی مانده ی قابل ملاحظه ای را برای شما حفظ کند. نرم افزار در ابتدا ، وضعیت جستجوی کلمه کلیدی و رنکینگ شما را در ارتباط با کلمه ی کلیدی تان می سنجد. در واقع به طور کل، سمراش نرم افزاری بسیار کارآمد و موثر، جهت بررسی و رنکینگ سیال سایت شما در اینترنت است .

۲. AccuRanker

سایت AccuRanker

شما در عمل در حال جستجوی جستجوی کلمه کلیدی و همینطور تحقیق کلمه کلیدی جهت پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی ، برای ارتقای رنکینگ وب سایت خود در اینترنت هستید. در آن نقطه، AccuRanker یک نرم افزار بسیار ایده آل برای نیل به مقصودتان خواهد بود. اولین موردی که مخاطب را شیفته این نرم افزار می کند، رابطه ی کار آنها می باشد.

این رابطه به نحو بسیار طبیعی و خوبی طراحی شده است تا کمترین اصطکاک را در کار با نرم افزار داشته باشید. تحقیق کلمه کلیدی به وسیله ی این نرم افزار با توجه به کلمه کلیدی مورد نظرتان در موتورهای گوگل و بینگ ، که نرم افزار از آنان پشتیبانی می نماید ، اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد .

AccuRanker که در جستجوی کلمه کلیدی بسیار خوب عمل می کند و همچنین دیتاهای بسیار بکری را در مورد سایت تان در اختیار شما قرار می دهد بسیار پر سرعت و با دقت بالا نتایج را آنالیز و در اختیار شما قرار می دهد. با فشار دادن یک دکمه، به راحتی امکان این را خواهید داشت تا خروجی درخواست تان را مشاهده نمایید.

این نرم افزار بیشتر مورد علاقه ی ارگان هایی است که می بایست مدارک موقعیت یابی دامنه های متفاوت را، به مشتریانشان ارائه دهند. تیم این نرم افزار پلن های متفاوتی را با توجه به کلمه کلیدی شما ، در اختیارتان می گذارند. به هر حال، شما می توانید به مدت دو هفته به صورت رایگان و آزمایشی از خدمات این وب سایت بهره ببرید .

۳. Ahrefs

سایت Ahrefs

شاید SEMrush وب سایتی باشد، که از هر نظر شما را قانع کند، اما Ahrefs می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سمراش در جستجوی کلمه کلیدی و همینطور در تحقیق کلمه کلیدی برای شما باشد. در این وب سایت انبوهی از گزینه های بسیار موثر و مفید برای آنالیز تحقیق کلمه کلیدی و جستجوی کلمه کلیدی وجود دارد که آن را نسبت به بسیاری از وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت دارند، متمایز می نماید.

این نرم افزار پر قدرت توانایی جمع آوری داده ها در ارتباط با جستجوی کلمه کلیدی بر اساس کشور و شهر محل سکونت تان در اختیار شما فرار می دهد و تنها کافی است شما محل جغرافیایی کشورتان را به صورت دقیق برای نرم افزار مشخص نمایید. به وسیله ی این نرم افزار بسیار موثر در رنکینگ جستجو های گوگل، شما در ابتدا وضعیت رقابتی وب سایت خودتان با سایر رقبا را خواهید دید که توسط داده های بسیار منظم و دقیق آهفرس گردآوری شده اند.

۴. SERP watcher

سایت SERP watcher

وب سایت SERPwatcher ، که یکی از بهترین پردازشگران جستجوی کلمه کلیدی است، احتمالا ً برای افرادی که به سئو و خصوصا سئوی پیشرفته علاقه دارند بسیار دلچسب خواهد بود. همچنین برای افرادی که علاقه ی وافری به آنالیز جستجوی کلمه کلیدی از طریق سایت هایی که به وسیله ی استفاده از مانگول ها کار می کنند ، وب سایتی فوق العاده خواهد بود و همچنین این وب سایت در ارائه ی UI، یکی از بهترین وب سایت های سئو است .

در این نرم افزار می توانید به وسیله ی مدرن ترین روش ها و الگوریتم های امروزی، وضعیت جستجوی کلمه کلیدی را بر اساس موقعیت لوکال و منطقه ای شما مورد ارزیابی و آنالیز قرار دهد و در ارتباط با تحقیق کلمه کلیدی مورد نظرتان یکی از بهترین بازدهی ها را داشته باشد.

تحقیق کلمات کلیدی به وسیله ی این نرم افزار می توانید از آخرین وضعیت جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر تان با توجه به موقعیت و محدوده ی مکانی تان بر اساس ژئولوکیشن و متد های دسکتاپی مطلع شوید. همچنین به کمک این نرم افزار می توانید جهت ساپورت کلمات کلیدی بیشتر ، از تنظیمات متفاوتی که برای آنالیز آنها تهیه شده است، استفاده کنید. در این برنامه اغلب نحوه های امتیاز دهی، مورد توجه قرار گرفته است و تقریبا ً هر نوع نقص و عیب در حوزه های متفاوتی مانند سئو را در مورد وب سایت شما ، اعلام می کند.

۵. Sitechecker

سایت Sitechecker

Sitechecker سیستم بررسی رنکینگ جستجوی کلمه کلیدی این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توانید میزان جستجوها را بر اساس جستجو از طریق گوشی های هوشمند و یا سایر ابزار جستجوی وب نظیر لپ تاپ ها، PC ها، و سایر موارد اینچنینی انتخاب نمایید. این گجت هنوز، از متدهای مانیتورینگ و نمایش یک یا تعداد متفاوت موقعیت کلمه های کلیدی ، استفاده می نماید.

۶ . SERP’s keyword Rank Checker

این نرم افزار از جمله ی نرم افزارهای رایگان در حوزه ی تحلیل جستجوی کلمه کلیدی است که بیشتر توجه خود را بر روی رنکینگ سیال وب سایت ها در گوگل معطوف کرده است . در کنار این مزیت، CPC هر وب سایت را اعلام و میزان اطلاعات در ارتباط با جستجوی وب سایت را با توجه به جستجوی کلمه کلیدی در اختیار کاربر قرار می دهد.

سیستم بررسی رنکینگ جستجوی کلمه کلیدی این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توانید میزان جستجوها را بر اساس جستجو از طریق گوشی های هوشمند و یا سایر ابزار جستجوی وب نظیر لپ تاپ ها، PC ها، و سایر موارد اینچنینی انتخاب نمایید. این گجت هنوز، از متدهای مانیتورینگ و نمایش یک یا تعداد متفاوت موقعیت کلمه های کلیدی ، استفاده می نماید

۷. SEO Centro Rank Checker

سایت SEO Centro Rank Checker

SEO Centro یکی دیگر از ابزارهای آنالیز و تحلیل کلمه کلیدی بسیار امروزی و مدرن است. به وسیله ی این نرم افزار ، قادر خواهید بود که از وجود جستجوی کلمه کلیدی تان در موتورهای مختلفی نظیر گوگل، بینگ و یاهو اطلاع پیدا کنید. در نتیجه ی کار با این نرم افزار می توانید از مزایایی چون دید کامل در رابطه با جستجوی کلمه کلیدی تان و وضعیت آن در وضعیت های مختلف سیال رنکینگ وب در موتورهای جستجو و زمینه یا تم مشخص شده به وسیله ی کلمه ی کلیدی بهره ببرید .

۸ . whatsmyserp

سایت whatsmyserp

سایت whatsmyserp به شما کمک می کند تا بررسی کنید که سایتتان بر اساس کلمات کلیدی که مشخص کنید در نتایج موتورهای جستجو در چه جایگاهی قرار دارد.در اصل شما می توانید با استفاده از این ابزار رقبای خودتان را بر اساس هم کلمه کلیدی هم مشخص کنید که در صفحه اول گوگل یا بالاتر چه رقبایی رو دارید و هریک از این رقبا بر اساس کلمات کلیدی که مشخص کردید چه صفحاتی را برای این کلمات بهینه سازی کرده اند.

سخن آخر درباره ی جستجوی کلمات کلیدی و اهمیت جستجوی کلمات کلیدی :

سعی کنید رتبه بندی جستجوی کلمه کلیدی در گوگل را از میان تمامی وب سایت های ارزیابی موقعیت فعلی تان ، جویا شوید. در نتیجه ی این مقاله به نظر می رسد که SEMrush بهترین گزینه در میان دیگر نمونه ها برای بررسی وضعیت جستجوی کلمه کلیدی در موتورهای جستجوی گوگل و بینگ باشد.

مطمئنا با استفاده از آن، شما نیز پی به این حقیقت خواهید برد ، چرا که علاوه بر این مزیت ، موارد بسیار دیگری را نیز کاور می کند و پوشش می دهد . نظیر جستجوی بک لینک ها ، تحقیق کلمه کلیدی و آنالیز و تحلیل کامل وب سایت، و چندین مزیت دیگر که در هیچ یک از نمونه های مشابه نمی توانید از آنها بهره ببرید.

در صورتی که از دیگر دیوایس ها و ابزارهای تعیین وضعیت کلمه کلیدی استفاده می کنید که از این آنالیزور ، کامل تر است و اطلاعات بیشتر و مفیدتری را در اختیار شما قرار می دهد، آن مورد را به ما نیز منتقل کنید. به خاطر داشته باشید که این مطلب را جهت ارتقای سطح دانش کاربران دیگر که به آنالیز کلمه کلیدی در گوگل احتیاج دارند، به اشتراک بگذارید .

در پایان، امید است که این مقاله توانسته باشد اطلاعات مفیدی در رابطه با وب سایت های بسیار کارآمد و موثر در زمینه ی کلمه کلیدی در گوگل ، برای استفاده در پروژه های جدیدتان در اختیارتان گذاشته باشد .

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   🎁تخفیف ویژه به مناسبت ۷ سالگی لرن دی ال ، بر روی پلن های ۶ ماهه و یکساله 🎁
   +
   لرن دی ال
   Logo