بروزرسانی شده

قالب مجله ای و خبری Publisher

13

قالب Publisher یکی از قالب های حرفه ای و محبوب وردپرس برای راه اندازی سایت های مجله ای و خبری است،پابلیشر از امکانات گسترده و حرفه ای برای راه اندازی انواع وب سایت های خبری برخوردار است و از محبوبیت بالایی بین وبمستران برخوردار است.

این قالب از تنظیمات و امکانات زیادی برای راه اندازی وب سایت در وردپرس برخوردار است و از همه افزونه های حرفه ای وردپرس نظیر ووکامرس و بی بی پرس به صورت کامل پشتیبانی می کند.ضمن اینکه قالب Publisher از واکنش گرایی بالایی برای داشتن یک سایت ریسپانسیو برخوردار است.

این قالب از افزونه صفحه ساز حرفه ای Visual Composer برای طراحی صفحات مختلف در سایت پپشتیبانی می کند و شما به راحتی می توانید از این افزونه در سایت خود استفاده کنید.

در قالب Publisher شما از ۲۰ ابزارک حرفه ای برای استفاده در بخش های مختلف وب سایت برخوردار هستید،از دکمه های اشتراک گذاری محتوا گرفته تا خبرنامه و نمایش محتوای در اندازه و استایل های مختلف در بین این ابزارک ها موجود است و به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید.

یکی از قابلیت های خوب این قالب که در سایت های خبری هم خیلی قابل استفاده است داشتن بلوک ها مختلف برای تبلیغات سایت است،که شما برای کسب درآمد از سایت خبری خود با استفاده از تبلیغات هوشمند در قالب پابلیشر می توانید به درآمد خوبی برسید.

از ویژگی های دیگر این قالب داشتن ۸ استایل برای سربرگ وب سایت است که در طرح و رنگ های مختلف شما می توانید از این استایل ها استفاده کنید،در بخش تنظیمات قالب شما می توانید بخش های مختلف را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.

دانلود قالب Publisher

تنظیمات قالب Publisher

افزونه ویژوال کامپوزر در قالب Publisher

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره Publisher :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲ خرداد ماه ۹۸ قالب Publisher به نسخه ۷.۶.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۷.۶.۲

  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      4 × 3 =