بروزرسانی شده
قالب و افزونه وردپرسقالب وردپرس

قالب وردپرس Saasland طراحی با افزونه المنتور پرو

9

قالب وردپرس Saasland به شما برای راه اندازی یک سایت شرکت و همچنین فروشگاهی کمک می کنید،این قالب به صورت کامل از افزونه صفحه ساز Elementor Pro پشتیبانی می کند و المان های مختلفی را برای طراحی صفحات متنوع به افزونه صفحه ساز المنتور اضافه می کند.

قالب استارتاپی Saasland

از این قالب می توانید برای راه اندازی انواع سایت های چندمنظور شامل سایت های شرکتی،استارتاپی،شخصی استفاده کنید،همچنین از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس به صورت کامل پشتیبانی می کند و شما میتوانید در سایت خودتان هم محصولات را به فروش برسانید.

قالب Saasland از یک بخش تنظیمات حرفه ای برخوردار است که توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است،شما میتوانید با استفاده از این بخش قالب خودتان را به دلخواه شخصی سازی کنید.بخش های مختلف از سربرگ،پابرگ گرفته تا فروشگاه خودتان را می توانید به دلخواه شخصی سازی کنید.

پشتیبانی از افزونه صفحه ساز المنتور

قالب وردپرس Saasland به صورت کامل از افزونه صفحه ساز المنتور پشتیبانی می کند و شما در این قالب برای طراحی صفحات سایت خودتان باید از این افزونه صفحه ساز استفاده کنید،که خود قالب یکسری المان های متنوع علاوه بر المان های خود المنتور برای شما فراهم کرده است.

یکی دیگر از قابلیت های خوب این قالب امکان استفاده از سربرگ های متنوع است که شما میتوانید به دلخواه خودتان از این سربرگ ها استفاده کنید،در بخش تنظیمات قالب شما می توانید سربرگ دلخواه خودتان را انتخاب کنید.

نصب دموها به صورت آنلاین

در قالب Saasland شما میتوانید از دموهای آنلاین هم استفاده کنید،در این قالب چند دمو را به صورت آنلاین می توانید در سایت خودتان درون ریزی کنید،تنها باید دقت کنید که باید همه افزونه های موردنیاز قالب که به شما پیشنهاد می دهد را نصب کنید.همچنین در کنار قالب یکسری از فایل های آماده برای افزونه المنتور مخصوص این قالب هم برای شما فراهم شده است.

آموزش نصب دموهای قالب ساسلند به صورت آنلاین

برای یادگیری نصب دموهای قالب ساسلند به صورت آنلاین به این مقاله مراجعه کنید.

یکی از ویژگی های مثبت در این قالب پشتیبانی از افزونه Slider Revolution است،که در بین دموهای که شما در قالب ساسلند می توانید نصب کنید هم اسلایدرهای متنوع و حرفه ای توسط طراح قالب طراحی شده است،با استفاده از افزونه رزولوشن اسلایدر شما میتوانید اسلایدرهای حرفه ای و زیبایی را برای سایت خودتان در قالب ساسلند پیاده سازی کنید.

بروزرسانی : قالب ساسلند به صورت مستمر بروزرسانی های را خواهد داشت،که شما می توانید نسخه های جدید را هم از سایت ما دریافت کنید.ضمن اینکه در هر بروزرسانی شما میتوانید یک قالب کامل و بهینه تر داشته باشید.

زبان فارسی : ما در لرن دی ال سعی کردیم یک قالب تمام فارسی شده به شما تحویل دهیم،که تمام بخش های مورد استفاده این قالب را فارسی سازی کردیم.البته بخش محتوای دموهای درون ریزی چون این دموها از نسخه اصلی قالب هستند دارای محتوا لاتین است که اگر هم فارسی بود یک محتوای آزمایشی است و شما باید با محتوای خودتان جایگزین می کردید.ولی تمام بخش تنظیمات قالب کاملا فارسی سازی شده است.

قالب استارتاپی نسخه فارسی شده برای وردپرس - Saasland

قالب چندمنطوره Saasland برای وردپرس

تنظیمات قالب وردپرس Saasland نسخه فارسی شده

نصب دموهای قالب ساسلند به صورت آنلاین

🏆 برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره وردپرس Saasland :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۳ تیر ماه ۹۹ قالب Saasland به نسخه ۳.۱.۹ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۱.۹

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • جدید : قسمت URL سفارشی به تنظیمات صفحه Portfolio اضافه شده است.
 • جدید : بقیه ابزارک های Elementor WPML را سازگار کنید. اکنون ، همه ابزارک های Elementor ما WPML دوستانه هستند.
 • فیکس : خطای Js را در فرم جستجوی دامنه انتخاب کنید
 • فیکس : الگوی بازشونده Elementor Pro قابل ویرایش نیست (اگر هنوز با مشکل روبرو هستید و نسخه Elementor 2.9.9 یا بالاتر را اجرا می کنید ، بازگشت به نسخه قبلی را با حرکت به المنتور > ابزار ها> نسخه کنترل > نسخه برگشت) از آنجا ، ۲.۹ را انتخاب کنید. نسخه ۸ و بر روی دکمه نصب مجدد کلیک کنید.)
 • ثابت: پست های وبلاگ (سبک یک) چرخ فلک ویجت عنصر مسئله کار نیست
 • ثابت: ابزارک برگه افقی – سبک دو – زبانه تغییر تصویر هنگام تغییر زبانه
 • زمینه اینستاگرام به ویجت پیوندهای اجتماعی اضافه شد
 • گزینه های تغییر آیکون به ویجت مقایسه عناصر قیمت گذاری اضافه شده است
 • گروههای کنترل و نمایش پنهان – نماد گروه و Lightbox Plus اضافه شده به ویجت Portfolio Elementor Filterable
 • پدینگ لازم ، حاشیه به گروه ، رسانه و متن بلوک های گوتنبرگ اضافه شده است
 • وب سایت رنگارنگ آژانس ، صفحه اصلی ریخته شده ، صفحه اصلی نرم افزار ردیابی زمان ، نرم افزار امنیتی ، صفحه فرود نسخه ی نمایشی
 • گزینه Parallax برای تصاویر برجسته به Herogment Demo Landing اضافه شد

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما