آموزش نصب دموهای قالب ساسلند به صورت آنلاین

13

قالب Saasland یکی از قالب های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی انواع سایت های چندمظوره است،که این قالب از افزونه صفحه ساز المنتور برای طراحی صفحات استفاده می کند و از طراحی مدرن و عالی برخوردار است.

نصب دموهای قالب چندمنظور ساسلند

قالب ساسلند هم همانند دیگر قالب های وردپرس موجود در سایت لرن دی ال از قابلیت نصب دموهای اصلی به صورت آنلاین برخوردار است،که با استفاده از این قابلیت شما میتوانید از بین همه دموها یا نسخه های نمایشی این قالب به دلخواه دمو خودتان را نصب کنید.

نکته : دقت کنید که همه دموها یا نسخه های نمایشی موجود در این قالب به زبان انگلیسی هستند و چون محتوا آن هم باید با محتوا خود شما جایگزین شود،پس خیلی هم تاثیری در روند طراحی سایت ندارد.شما پس از اینکه نسخه نمایشی را درون ریزی کردید می توانید به دلخواه از محتوای خودتان در سایت استفاده کنید.

نصب قالب ساسلند

اولین قدم برای اینکه بتوانید از این قالب استفاده کنید و بتوانید نسخه های نمایشی را نصب کنید،نصب قالب روی سایت وردپرسی خودتان است،که اگر با روش نصب قالب آشنا نیستید می توانید از آموزش ویدئوی ما پیرامون این موضوع استفاده کنید.

نصب افزونه های موردنیاز

قالب ساسلند هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس برای کار نیاز به یکسری افزونه های مکمل دارد که ما همه این افزونه ها را در کنار قالب به شما عرضه می کنیم،دو افزونه مهم Saasland Core و DT Redux Framwork را شما باید حتما نصب کنید تا بخش تنظیمات و دیگر بخش های قالب برای شما فعال شود.

سپس شما باید افزونه های دیگر را هم برای استفاده از این قالب نصب کنید،که اگر قالب را از سایت ما تهیه کرده باشید در پوشه Plugins میتوانید افزونه های موردنیاز را دریافت کنید.دقت کنید پس از نصب این افزونه هم شما باید یک افزونه دیگر به اسم One Click Demo Import را هم نصب کنید با استفاده از این افزونه شما می توانید دموهای قالب Saasland را روی وردپرس خودتان درون ریزی کنید.

نصب افزونه های موردنیاز در قالب ساسلند

نصب دموهای قالب ساسلند

برای نصب این افزونه شما باید به بخش نمایش در وردپرس و سپس بخش نصب افزونه ها مراجعه کنید و به صورت آنلاین این افزونه رایگان را نصب کنید.پس از اینکه افزونه نصب و فعال گردد در همین بخش نمایش گزینه ای با عنوان Demo Import Data اضافه می شود که با کلیک روی این گزینه شما به همه دموهای قالب ساسلند دسترسی خواهید داشت.

نصب دموهای قالب ساسلند

در این بخش شما نزدیک به ۳۰ دمو برای نصب در اختیار دارید،که توصیه می کنم قبل از نصب حتما به نکات یر دقت کنید : 

 1. نصب دموها باید روی یک وردپرس خام نصب شود و از نصب دموها روی وردپرس دارای محتوا خودداری کنید.
 2. قبل از نصب اگر تغییرات روی وردپرس خودتان انجام داده اید،حتما فایل پشتیبان تهیه کنید.
 3. دقت کنید درون ریزی مدت زمانی را طول خواهد کشید،پس باید کمی صبور باشید.
 4. هاست میزبانی شما باید مناسب وردپرس باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

سپس شما میتوانید از بین دموها موردنظر در این بخش دمو دلخواه خودتان را انتخاب کنید و روی گزینه Import کلیک کنید.که در پنجره باز شده از شما سوالی پرسیده خواهد شد که در صورت موافق بودن با این سوال می توانید روی گزینه Yes,Import کلیک کنید.

نصب آنلاین دموهای قالب وردپرس

سپس شما باید صبرکنید تا فرآیند نصب دمو به صورت کامل برای شما انجام شود.به این نکته دقت کنید که تا پایان نصب دمو نباید صفحه موردنظر را ببندید یا اینکه رفرش کنید.

زمانی که نسخه نمایشی به صورت کامل برای شما درون ریزی شود،می توانید با استفاده از افزونه المنتور صفحات مختلف را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید و از محتوا اصلی خودتان برای سایت استفاده کنید.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo