محصول جدید
پلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه SEO Friendly Images Pro

2

افزونه SEO Friendly Images Pro برای بهینه سازی تصاویر وردپرس به شما کمک زیادی می کند،این افزونه با توجه به استانداردهای سئو برای تصاویر سایت شما سیستم بهینه سازی را به صورت خودکار انجام می دهد و نیازی به انجام کارهای روتین و خسته کننده ندارید.

ترجمه شده به زبان فارسی

بهینه سازی تگ تصاویر

این افزونه به صورت خودکار تگ های کاربردی title و alt را برای تصاویر سایت شما پیاده سازی می کند.این عمل برای تصاویری که روی سایت شما در حال حاضر قرار دارند و تصاویری که بعدها روی سایت بارگذاری می شوند به صورت خودکار توسط این افزونه انجام می شود.

همانظور که می دانید روبات های موتورهای جستجو در درک محتوا تصاویر ناتوان هستند،یعنی اینکه شما اگر در بین محتوای سایت خودتان ار تصاویر استفاده کنید تنها راه اینکه شما به موتورهای جستجو نطیر گوگل بفهمانید که این تصویر پیغام چه محتوای را می رساند باید از تگ alt استفاده کنید،که این افزونه کار را برای شما ساده کرده است.

قابلیت بارگذاری تنبل

یکی از قابلیت های خوب افزونه SEO Friendly Images Pro امکان بارگذاری تنبل تصاویر سایت است،این قابلیت به افزایش سرعت سایت شما کمک زیادی می کند،به این صورت که افزونه کار می کند تصاویر هماهنگ با اسکرول موس کاربر در صفحه نمایش داده شوند و تصاویری که کاربر هنوز به آنها نرسیده بارگذاری هم برای آنها انجام نشود که این موضوع از بارگذاری همه تصاویر همزمان با هم در سایت شما جلوگیری می کند.

یکی دیگر از ویژگی های این افزونه امکان بهینه سازی لینک های سایت شما است،که این افزونه به صورت خودکار می تواند از عنوان یک مطلب در سایت شما به عنوان لینک آن را استفاده کند،که اگر شما از عنوان و لینک یکی در سایت استفاده می کنید این ویژگی کمک زیادی به شما می کند.

افزونه فارسی SEO Friendly Images Pro برای بهینه سازی تصاویر وردپرس

افزونه فارسی بهینه سازی تصاویر وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه بهینه سازی تصاویر SEO Friendly Images Pro :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۹۸ افزونه SEO Friendly Images Pro به نسخه ۴.۰.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۴.۰.۴

  • برطرف شدن یکسری از مشکلات

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه ها
  1. سلام لطفا به نسخه ۴.۰.۳ بروزرسانی کنید
    سپاس

    نظر بدهید

    سیزده + نه =