محصول جدید

افزونه SEO Friendly Images Pro

4

افزونه SEO Friendly Images Pro برای بهینه سازی تصاویر وردپرس به شما کمک زیادی می کند،این افزونه با توجه به استانداردهای سئو برای تصاویر سایت شما سیستم بهینه سازی را به صورت خودکار انجام می دهد و نیازی به انجام کارهای روتین و خسته کننده ندارید.

بهینه سازی تگ تصاویر

این افزونه به صورت خودکار تگ های کاربردی title و alt را برای تصاویر سایت شما پیاده سازی می کند.این عمل برای تصاویری که روی سایت شما در حال حاضر قرار دارند و تصاویری که بعدها روی سایت بارگذاری می شوند به صورت خودکار توسط این افزونه انجام می شود.

همانظور که می دانید روبات های موتورهای جستجو در درک محتوا تصاویر ناتوان هستند،یعنی اینکه شما اگر در بین محتوای سایت خودتان ار تصاویر استفاده کنید تنها راه اینکه شما به موتورهای جستجو نطیر گوگل بفهمانید که این تصویر پیغام چه محتوای را می رساند باید از تگ alt استفاده کنید،که این افزونه کار را برای شما ساده کرده است.

قابلیت بارگذاری تنبل

یکی از قابلیت های خوب افزونه SEO Friendly Images Pro امکان بارگذاری تنبل تصاویر سایت است،این قابلیت به افزایش سرعت سایت شما کمک زیادی می کند،به این صورت که افزونه کار می کند تصاویر هماهنگ با اسکرول موس کاربر در صفحه نمایش داده شوند و تصاویری که کاربر هنوز به آنها نرسیده بارگذاری هم برای آنها انجام نشود که این موضوع از بارگذاری همه تصاویر همزمان با هم در سایت شما جلوگیری می کند.

یکی دیگر از ویژگی های این افزونه امکان بهینه سازی لینک های سایت شما است،که این افزونه به صورت خودکار می تواند از عنوان یک مطلب در سایت شما به عنوان لینک آن را استفاده کند،که اگر شما از عنوان و لینک یکی در سایت استفاده می کنید این ویژگی کمک زیادی به شما می کند.

افزونه فارسی SEO Friendly Images Pro برای بهینه سازی تصاویر وردپرس

افزونه فارسی بهینه سازی تصاویر وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه بهینه سازی تصاویر SEO Friendly Images Pro :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۹۸ افزونه SEO Friendly Images Pro به نسخه ۴.۰.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۴.۰.۴

  • برطرف شدن یکسری از مشکلات

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
  1. سلام لطفا به نسخه ۴.۰.۳ بروزرسانی کنید
    سپاس

دیدگاه شما