بهترین ابزار بررسی بک لینک در سال ۲۰۲۱

بهترین ابزار بررسی بک لینک در سال 2021

Backlink هر پیوندی است که کاربر را از یک منبع به منبع دیگر هدایت کند.که می تواند یک وب سایت متفاوت ، یک صفحه وب خارجی یا یک دایرکتوری آنلاین باشد.آنها می توانند به دو صورت متن یا فرم باشند و منابع آنها با نقل قول های سند قابل مقایسه است.

بک لینک ها برای رتبه بندی SEO بسیار مهم هستند و تا همین چندی پیش،آنها معیار اصلی رتبه بندی صفحات وب بودند زیرا بسیاری از موتورهای جستجو از جمله Google,Bing و DuckDuckGo از داده های خود برای تعیین اهمیت به وب سایت ها استفاده می کردند این به نوبه خود ، به طور مثبت یا منفی بر بازدید وب سایت ، اعتبار و روابط مشتری تأثیر می گذارد.

جزئیات سئو می تواند برای برخی از افراد پیچیده باشد اما شما نگران این موضوع نباشید زیرا ابزارهای مختلفی برای کمک به کاربران در انجام بیشتر “کارهای سنگین” وجود دارد.

ابزار SEMrush

SEMrush یک شرکت نرم افزاری به عنوان سرویس (Saas) است که با هدف افزایش دید آنلاین مشتری و تجزیه و تحلیل بازاریابی با قیمت ساخته شده است. از ویژگی های آن می توان به گزارش های تحلیلی برای رشد ارگانیک ، قابلیت تحقیق در تبلیغات داخلی ، تجزیه و تحلیل ترافیک ، ابزار بازگشت لینک و تحقیقات کلمات کلیدی اشاره کرد.

SEMrush بسته های اشتراکی مختلفی را ارائه می دهد تا متناسب با اندازه ها/مدل های مختلف کسب و کار با ارزان ترین بسته هزینه ۹۹.۹۵ دلار در ماه یا ۸۳.۲۸ دلار در ماه هنگام سالانه صورتحساب باشد.

ابزار SEMrush برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Ubersuggest

Ubersuggest ابزاری جدید برای تحقیقات کلمات کلیدی است که هدف آن کمک به کاربران برای جلب بازدید کنندگان بیشتر با پیشنهاد بهترین روش ها برای افزایش رتبه بندی SEO برای بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی است. از سایر وب سایت ها اطلاعات کسب می کند و به شما اطلاع می دهد که کدام پیوندها بیشترین تأثیر را در وب سایت خود دارند.

این ایده ایده های مناسب کلمات کلیدی با استفاده از تکمیل خودکار گوگل را به روشی قابل اعتماد و قابل فهم پیشنهاد می کند و حتی این گزینه را دارد که برای بازیابی ایده های بهتر کلمات کلیدی ، URL را از رقبا اضافه کند. استفاده از Ubersuggest رایگان است.

ابزار LinkMiner

LinkMiner ابزاری مدرن و قدرتمند برای بررسی بک لینک است که به کاربران امکان می دهد قدرتمندترین بک لینک ها را برای وب سایت خود پیدا و ارزیابی کنند. از ویژگی های اصلی آن همچنین می توان به مشاهده پیش نمایش های زنده لینک ها ، ذخیره لینک ها در لیست علاقه مندی ها ، برون بری داده های سفارشی ، ارزیابی قدرت پیوند و پایگاه داده با بیش از ۹ تریلیون بک لینک اشاره کرد.

LinkMiner از پشتیبانی یکپارچه سازی با ابزارهای دیگر مانند شبیه ساز SERP,SERPWatcher,KWFinder,Mangools API و غیره پشتیبانی می کند. قیمت گذاری از ۴۹.۰۰ یورو در ماه یا ۲۹.۹۰ یورو در ماه شروع می شود.

ابزار Ahrefs

گزارش شده است که Ahrefs Backlink Checker دومین فعال خزنده وب پس از گوگل با پایگاه داده حاوی حداقل ۱۹ تریلیون لینک شناخته شده برای ۱۷۰ دامنه منحصر به فرد است. شاخص بک لینک آن هر ۱۵ دقیقه به روز می شود و شرکت گزارش می دهد که روزانه ۶.۲۲ میلیارد صفحه خزنده است.

ویژگی های موجود در Ahrefs Backlink Checker شامل ابزارهای تجزیه و تحلیل عمیق مانند متن لنگر backlink ، فیلترهای داخلی ، صادرات به PDF و CSV و نمای خوبی از تجزیه و تحلیل وب سایت شما است. این یک دوره آزمایشی ۷ روزه با قیمت ۷ دلار ارائه می دهد که پس از آن سالانه ۹۹ دلار/کاربر/ماه یا ۸۲ دلار/کاربر/ماه را پرداخت می کنید.

No posts for this criteria.

ابزار Ahrefs برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler یک ابزار تجزیه و تحلیل پیوند رایگان و با کاربرد آسان است که اطلاعات دقیق در مورد پیوندهای هدایت شده به وب سایت ها را به کاربران می دهد. OpenLinkProfiler که توسط هزاران نفر در سراسر جهان دوست دارد ، یکی از آسانترین ابزارها برای بررسی بک لینک و تجزیه و تحلیل سئو است.

چگونه از آن استفاده کنیم ؟ فقط یک نام دامنه را در جعبه جستجو در وب سایت رسمی وارد کنید ، دکمه “دریافت داده های بک لینک” را فشار دهید و بلافاصله تجزیه و تحلیل پیوند را دریافت خواهید کرد. بدون برنامه/کارت مورد نیاز است.

ابزار OpenLinkProfiler برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار BuzzSumo

OpenLinkProfiler یک ابزار تجزیه و تحلیل پیوند رایگان و با کاربرد آسان است که اطلاعات دقیق در مورد پیوندهای هدایت شده به وب سایت ها را به کاربران می دهد. OpenLinkProfiler که توسط هزاران نفر در سراسر جهان دوست دارد ، یکی از آسانترین ابزارها برای بررسی بک لینک و تجزیه و تحلیل سئو است.

چگونه از آن استفاده کنیم؟ فقط یک نام دامنه را در جعبه جستجو در وب سایت رسمی وارد کنید ، دکمه “دریافت داده های بک لینک” را فشار دهید و بلافاصله تجزیه و تحلیل پیوند را دریافت خواهید کرد. بدون برنامه / کارت مورد نیاز است.

ابزار BuzzSumo برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Moz Link Explorer

Moz Link Explorer یک کلمه کلیدی اکسپلورر،لینک اکسپلورر،جستجوگر تجزیه و تحلیل دامنه و ابزار حسابرسی موقعیت مکانی است که در یک نرم افزار قرار دارد. این کار به راحتی مشتری مانند وارد کردن یک URL معتبر در قسمت جستجو و زدن دکمه “آنالیز دامنه” انجام می شود.

از دیگر ویژگی ها می توان به پیشخوان نمای کلی پیوند دهنده ، تجزیه و تحلیل پیوندهای ورودی ، امتیاز هرزنامه Moz و تجزیه و تحلیل نمایه اشاره کرد.

ویژگی های Moz Link Explorer به کاربران امکان نظارت بر حضور آنلاین خود را به ویژه با زمینه مکان و موتورهای جستجوی محلی می دهد. اگر سالانه پرداخت کنید قیمت آن از ۹۹ دلار در ماه یا ۷۹ دلار در ماه شروع می شود.

معرفی بهترین ابزارهای آنلاین بررسی سئو سایت

امروزه بررسی و آنالیز سایت‌ها با استفاده از ابزارهای آنلاین سئو به سهولت صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که بهینه‌سازی ...

ابزار Moz Link Explorer برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Linkody

Linkody یک ابزار بررسی بک لینک SaaS همه در یک است که کاربران را قادر می سازد نظارت ، یافتن و گزارش دهی به بک لینک را به صورت خودکار انجام دهند. از ویژگی های اصلی آن می توان به گزارش های ایمیل ، معیارهای سئو ، تجزیه و تحلیل پیوند ، تجسم پیوند ، برو بری به اکسل و PDF ، مدیریت پیوند آسان ، کشف پیوندهای جدید ، داده های Moz ، پشتیبانی از چند کاربر و یک ابزار آسان Disavow اشاره کرد.

Linkody آزاد است و به مدت ۳۰ روز بدون کارت اعتباری مورد نیاز است و پس از آن هزینه کمترین برنامه از ۱۳.۹۰ یورو در ماه یا ۱۰.۲۰ یورو در ماه در سال شروع می شود که در آن کاربران ۳ ماه رایگان دریافت می کنند.

ابزار Linkody برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار cognitiveSEO

cognitiveSEO ابزاری برتر است که به کاربران خود توانایی افزایش بازدید وب سایت و نظارت بر پیشرفت سایت را با استفاده از تجزیه و تحلیل استراتژی بازاریابی دیجیتال کلاس بالا و بینش سودآور می دهد.

از ویژگی های آن می توان به یک ابزار جامع حسابرسی سایت ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، ردیابی رتبه ، بهینه سازی محتوا ، قابلیت مشاهده اجتماعی ، پیشگیری و بازیابی مجازات گوگل ، تجزیه و تحلیل عمیق پیوند لینک و غیره اشاره کرد

cognitiveSEO قول می دهد تا کاربران را قادر به کشف تمام استراتژی های رقیب خود در فقط ۱۰ دقیقه و یک آزمایش ۷ روزه رایگان ارائه می دهد. بعد از آن ، با پرداخت سالانه ۱۲۹.۹۹ دلار در ماه یا ماهانه ۸۹ دلار هزینه می شود.

ابزار cognitiveSEO برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Monitor Backlinks

Monitor Backlinks (سابقاً Open Site Explorer) به عنوان بهترین پایگاه برای کلمات کلیدی و بک لینک افتخار می کند زیرا دارای پایگاه داده پیوند بزرگ ، فیلتر قدرتمند برای پیوندها و ابزار جستجوگر لینک برای جستجوگرها است.

از دیگر ویژگی های اصلی آن می توان به هشدارهای ایمیل در مورد افزایش/از دست دادن بک لینک ها ، رتبه بندی کلمات کلیدی Google ، تجزیه و تحلیل بصری و گزارش در مورد استراتژی های لینک دهی رقبا اشاره کرد.

Monitor Backlinks به مدت ۳۰ روز به صورت رایگان امتحان می شود و پس از آن برنامه قیمت گذاری از ۲۰.۱۰ دلار در ماه شروع می شود. اگر می خواهید ، می توانید سرویس را متناسب با نیازهای تجاری خود تغییر دهید و سپس هزینه مجدداً محاسبه شده را پرداخت کنید.

ابزار Monitor Backlinks برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار SEO PowerSuite

SEO PowerSuite یک نرم افزار freemium cross-platform SEO-centre است که هدف آن ارتقا رتبه بندی کاربران و بالاتر از رقابت آنها ، ایجاد بازدید و فروش بیشتر ، جلب رضایت مشتریان SEO و اجرای سریعتر SEO به منظور صرفه جویی در وقت است.

از ویژگی های آن می توان به نظارت دقیق بر رتبه ، جستجوی قوی کلمات کلیدی و همچنین تحقیق ، تجزیه و تحلیل لینک هوشمند ، ممیزی سایت در صفحه و غیره اشاره کرد.

SEO PowerSuite دارای یک نسخه رایگان با تمام قابلیت ها است ، به جز گزینه ذخیره تاریخچه پروژه ها. مجوز Professional 299 یورو و مجوز Enterprise 699 یورو هزینه دارد.

ابزار SEO PowerSuite برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Raven Tools

Raven Tools ابزاری برای گزارش گیری SEO با برچسب سفید (White Label) است که به انواع تجارت از جمله بازاریابی ، رسانه ، فریلنسینگ و آژانس ها اختصاص دارد. از ویژگی های آن می توان به گزارش های خودکار مشتری ، داشبورد قابل تنظیم ، گزارش های URL قابل اشتراک گذاری با فرمت های HTML/PDF ، ایجاد لینک ، ایجاد نقشه سایت XML ، ردیابی موبایل و محلی ، پیوند sp،گوگل سرچ کنسول و غیره اشاره کرد.

Raven Tools یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه رایگان را ارائه می دهد و پس از آن هزینه ۴ ماهه ، ۲۰ دامنه و ۱۵۰۰۰ چک موقعیت ، یا ماهیانه ۷۹ دلار در سال ، بابت ۱۰۹ دلار در ماه شروع می شود.

ابزار Raven Tools برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار SEO Spyglass

SEO Spyglass کاربران را قادر می سازد تا روش های اثبات شده SEO را به کار ببرند تا صفحات وب آنها در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و همچنین در مورد چگونگی افزایش تعامل کاربر اطلاعاتی ارائه دهد.

از ویژگی های اصلی آن می توان به یافتن بک لینک وب سایت ، کشف متن لنگر در بک لینک ، نمایش سریع صفحه ، شناسایی ترافیک از بک لینک ، مرتب سازی لینک از وبلاگ ها ، صفحات خانگی و انجمن ها ، محاسبه ارزش و سن بک لینک ها ، گزارش اختصاصی سئو و غیره اشاره کرد.

SEO Spyglass یک نسخه رایگان با محدودیت هایی از قبیل ۱۱۰۰ پیوند در هر پروژه ، بدون انجام وظایف خودکار / برنامه ریزی شده ، و بدون گزارش نقشه اولیه سفارشی ارائه می دهد. بسته های پرداخت شده Professional و Enterprise است که هزینه آنها یکبار هزینه ۱۲۴.۷۵ و ۲۹۹.۷۵ دلار است.

ابزار SEO Spyglass برای بررسی بک لینک های سایت

ابزار Backlink Watch

Backlink Watch یک ابزار ساده جستجوگرها است که بر این واقعیت متمرکز است که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) حول پیوندهای ایجاد شده است و برای برجسته کردن وب سایتهای کاربران در SERP طراحی شده است. ویژگی های آن اطلاعاتی را در مورد متن لنگر ، استراتژی های رقبا ، تحقیقات کلمات کلیدی ، تعداد بک لینک ، لینک های خروجی ، صفحات صفحه و غیره ارائه می دهد.

ابزار Backlink Watch برای بررسی بک لینک های سایت

این لیست بهترین ابزارهایی است که می توانید برای بررسی بک لینک در سال ۲۰۲۱ استفاده کنید. آیا شما با هر یک از ابزارهای ذکر شده تجربه ای دارید؟ یا شاید شما از گزینه هایی که از ذکر آنها صرف نظر کردم آگاهی دارید. تجربه و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo