محصول جدید
افزونه های ووکامرسپلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه WooCommerce Page Template Builde برای صفحه ساز ویژوال کامپوزر

6

افزونه WooCommerce Page Template Builde به شما برای طراحی در سایت های فروشگاهی کمک زیادی می کند،این افزونه یکی از افزودنی های خوب صفحه ساز WPBakery Page Builder یا همان ویژوال کامپوزر است،که مناسب برای سایت های فروشگاهی است که با استفاده از ووکامرس راه اندازی شده اند.

افزونه WPBakery Page Builder یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که توسعه دهندگان زیادی افزونه های جانبی را برای این صفحه ساز طراحی کرده اند که افزودنی DHWCPage یکی از این افزونه هاست به شما کمک می کند تا بتوانید در ووکامرس از طراحی بیشتری برخوردار باشید.

در این افزونه شما می توانید بیش از ۳۰ المان کاربردی را به صفحه ساز ویژوال کامپوزر خود اضافه کنید که همه این المان ها برای طراحی صفحه محصول به شما کمک می کند،بهینه سازی صفحه محصول و طراحی زیبا به فروش سایت شما کمک زیادی می کند که درویژوال کامپوزر و برخی از قالب های وردپرس دست شما برای طراحی شاید بسته باشد که با استفاده از این افزونه شما می توانید طراحی های بی نظیری داشته باشید.

🏆 نکته : دقت کنید که این افزونه برای کار نیاز به افزونه صحفحه ساز ویژوال کامپوزر دارد که شما می توانید آخرین نسخه این افزونه را از سایت لرن دی ال در صفحه افزونه WPBakery Page Builder دریافت کنید.

پس از نصب این افزونه شما می توانید از المان های آن در طراحی بخش نوشته های وردپرس،برگه های و صفحات محصولات استفاده کنید،اما به این نکته دقت کنید که المان های این افزونه به دو بخش تقسیم بندی می شوند،بخش اول به صورت عمومی هستند که شما می توانید در تمام بخش های وردپرس برای طراحی استفاده کنید و بخش اختصاصی تنها در بخش افزودن قالب های محصول قابل استفاده هستند.

زمانی که شما افزونه WooCommerce Page Template Builde را روی سایت خودتان نصب کنید،یک تب افزودن قالب به بخش محصولات پنل مدیریت وردپرس شما اضافه می شود که می توانید در این بخش از المان های عمومی در کنار المان های اختصاصی این افزونه باهم استفاده کنید.

دانلود افزونه WooCommerce Page Template Builde فارسی برای ووکامرس

افزونه جانبی ویژوال کامپوزر برای ووکامرس WooCommerce Page Template Builde

افزونه WooCommerce Page Template Builde برای وردپرس

افزونه فارسی WooCommerce Page Template Builde

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه woocommerce page builder :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۹۸ افزونه WooCommerce Page Template Builde به نسخه ۵.۱.۱۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۵.۱.۱۲

  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      شش + دوازده =