روش استفاده از تمپلیت های آماده قالب Woodmart

19

قالب Woodmart یکی از قالب های فروشگاهی و حرفه ای در وردپرس است که چندوقتی هست ما در لرن دی ال این قالب را به صورت کامل فارسی سازی کردیم و در اختیار کاربران قرار دادیم.این قالب به دلیل داشتن امکانات بالا و البته حرفه ای از محبوبیت بالایی برخوردار است ولی توی ایران خیلی کمترشناخته شده است.

تمپلیت های قالب وودمارت

یکی از امکانات خوب این قالب گرید و تمپلیت های آماده این قالب درون افزونه ویژوال کامپوزر است که به صورت آنلاین و تنها با یک کلیک شما میتوانید از این تمپلیت ها استفاده کنید.در این ویژگی برای شما بیش از ۳۰۰ تمپلیت آماده برای استفاده در طراحی صفحات و بخش های مختلف سایت وجود دارد.

دریافت نسخه فارسی شده قالب وودمارت از سایت لرن دی ال

این تمپلیت ها به صورت آنلاین قابل نصب هستند و چون روی افزونه ویژوال کامپوزر قابل استفاده هستند هر بخشی از سایت شامل برگه ها،نوشته ها و بخش محصولات و همچنین بخش هایی که استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر امکان پذیر است شما می توانید از این تمپلیت ها استفاده کنید.

قالب های آماده وودمارت

برای استفاده از این ویژگی شما باید درون افزونه ویژوال کامپوزر یک ردیف ایجاد کنید و در منوبار این افزونه از قسمت سمت چپ صفحه روی گزینه الگوها کلیک کنید که در در صفحه ای که برای شما باز می شود شما میتوانید همه تمپلیت ها را مشاهده کنید.

هریک از این تمپلت ها شامل دو گزینه یکی برای افزودن هریک از این قالب های به صفحه یا نوشته یا محصول است و دیگری برای مشاهده پیش نمایش تمپلیت هاست که شما به راحتی می توانید از این قابلیت در سایت خود استفاده کنید.

این قالب ها در دسته بندی های مختلف برای شما  قرار گرفته که شما می توانید با انتخاب هر دسته بندی به تمپلیت های همان دسته دسترسی داشته باشید،پس از افزودن هریک از این تمپلیت ها می توانید با ویرایش بلوک های ایجاد شده بخش های مختلف را با متون فارسی پرکنید.

دقت کنید که اگر هنگام انتخاب هریک از این تمپلیت ها و افزودن آنها به ویژوال کامپوزر تصاویر موجود در قالب ها برای شما بارگزاری نشد می توانید در بخش پیش نمایش هر قالب به تصاویر آنها هم دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
  1. با سلام و خسته نباشید میشود برای تمام نوشته ها یک قالب محتوا قرار داد و اگر تغییر در آن اعمال کردیم در همه صفحات تکرار شود یا خیر مثل باکس تبلیغات که در همه صفحات سایت یکی هست در قالب وودمارت با تشکر فراوان

    • سلام و عرض ادب
      اگر تبلیغات رو توی بخش ابزارک ها استفاده کنید که در اینصورت بله هر تغییری که در این تبلیغ اعمال کنید در همه بخش های سایت نمایش داده میشه.یا اگر اینکه میخواید که از تبلیغات به صورت حرفه ای استفاده کنید که افزونه های برای اینکار است.
      باتشکر

دیدگاه شما