بروزرسانی شده

افزونه WP Mega Menu Pro – مگامنو حرفه ای برای وردپرس

11

WP Mega Menu Pro  نام یکی از افزونه های حرفه ای و کاربردی در وردپرس برای ایجاد مگامنو است.این افزونه به شما امکان ایجاد مگامنوهای خلاقی را در وب سایت می دهد.شاید شما از قالب وردپرسی استفاده می کنید که از قابلیت مگامنو برخوردار نیست و یا اینکه منویی که در این قالب وجود دارد با سلیقه ی شما سازگاری ندارد.

افزونه مگامنو وردپرس به شما امکان ایجاد منوهایی با قالب های از پیش ساخته را می دهد،این افزونه دارای ۱۴ قالب پیش فرض است که جواب گوی هرسلیقه از وبمستران و مدیران وب سایت ها می باشد و شما به راحتی می توانید از این افزونه استفاده کنید.

نکته قابل توجه در این افزونه که برای سایت های فارسی زبان از اهمیت بالایی برخوردار است پشتیبانی این افزونه از سیستم RTL است که شما به راحتی روی وردپرس فارسی می توانید از این افزونه استفاده کنید.چرا که بدون هیچ مشکلی از راست به چپ مگامنوها را برای شما نمایش می دهد.

در این افزونه شما با راحتی با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن بدون دانش کدنویسی می توانید مگامنوهای زیبایی را پیاده سازی کنید، که در اصل پیاده سازی مگامنو در وب سایت نیاز به کدنویسی قوی دارد که این کدنویسی به صورت اتوماتیک توسط افزونه انجام می شود و شما تنها با چند کلیک می توانید این سیستم را پیاده سازی کنید.

با استفاده از افزونه WP Mega Menu Pro شما می توانید در منوهایی که ایجاد می کنید از آیکن ها هم استفاده کنید و برای هریک از لینک های قرارگرفته در منو وب سایت خود با توجه به موضوع آن لینک از یکی از آیکن های موجود در این افزونه استفاده کنید و به این موضوع هم اشاره کنیم که به دلیل حرفه ای بودن این افزونه با اکثر قالب های وردپرس و افزونه های حرفه ای وردپرس سازگاری کامل دارد و شما بدون هیچ مشکلی می توانید از این افزونه استفاده کنید.

افزونه WP Mega Menu Pro برای وردپرس

افزونه مگامنو وردپرس WP Mega Menu Pro

افزونه فارسی WP Mega Menu Pro settings - 1 مگامنو حرفه ای

افزونه مگامنو فارسی وردپرس WP Mega Menu Pro settings - 1

افزونه WP Mega Menu Pro settings - 1 فارسی شده

افزونه مگامنو فارسی وردپرس

افزونه WP Mega Menu Pro settings - 1 مگامنوحرفه ای وردپرس

افزونه WP Mega Menu Pro settings - 1 حرفه ای و فارسی شده

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه WP Mega Menu Pro :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۳ شهریور ماه ۹۸ افزونه WP Mega Menu Pro به نسخه ۲.۱.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۱.۱

ترجمه فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۶ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

دو × سه =