بروزرسانی شده
افزونه های YiThemesافزونه های فروشگاهی وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه YITH Customer History Premium – تجزیه و تحلیل حرفه ای مشتریان

3

افزونه YITH WooCommerce Customer History Premium به شما برای بررسی رفتار مشتریان کمک زیادی می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید مشتریان خودتان را به صورت کامل تجزیه و تحلیل کنید که این موضوع به شما برای پیاده سازی روش های فروش و همچنین تفکیک مشتریان کمک زیادی می کند.

بررسی رفتار مشتریان درون سایت به شما برای افزایش فروش کمک زیادی می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید به صورت کام روی مشتریان خودتان آنالیز داشته باشید بر خلاف افزونه های بررسی و تجزیه تحلیل کاربران این افزونه به صورت جامع روی مشتریان شما تمرکز دارد.که به شما برای بررسی و جمع آوری اطلاعات جامع از مشتریان کمک زیادی می کند.

در افزونه YITH WooCommerce Customer History شما برای هر مشتری می توانید تعداد خرید از سایت را به صورت کامل مشاهده کنید،که برای هر مشتری اطلاعات جامع را در اختیار شما قرار می دهد که طبق این آمار شما می توانید به صورت جداگانه هم برای هریک از مشتریان خودتان ایمیل ارسال کنید.

YITH WooCommerce Product Countdown Premium

این افزونه به شما برای پیاده سازی محصولات حراجی در سایت برپایه افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کمک می کند.

در این افزونه شما می توانید آمار سفارشات متشریان را در وضعیت های مختلف مشاهده کنید،که برای هر مشتری میانگین سفارش و جمع هزینه ها را هم برای شما نمایش می دهد.ضمن اینکه شما می توانید با استفاده از امکان جستجو برای هریک از مشتریان به صورت جداگانه این موارد را جستجو و مشاهده کنید.

برای استفاده از افزونه YITH WooCommerce Customer History Premium باید شما ووکامرس را روی سایت خودتان نصب داشته باشید.ضمن اینکه سعی کنید برای استفاده از این افزونه و بقیه ی افزونه های YITH حتما از آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس استفاده کنید.ضمن اینکه باید از نسخه های ۷ به بالا PHP را روی هاست میزبان سایت خودتان استفاده کنید.

نسخه فارسی افزونه YITH WooCommerce Customer History برای ووکامرس

بخش تنظیمات افزونه YITH WooCommerce Customer History

افزونه بررسی رفتار مشتریان ووکام

افزونه فارسی YITH WooCommerce Customer History برای بررسی رفتار مشتریان سایت

افزونه تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Customer History :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱ آبان ماه ۹۹ افزونه YITH WooCommerce Customer History به نسخه ۱.۲.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۲.۱

  • پشتیبانی از ووکامرس ۴.۶
  • بروزرسانی فریم ورک افزونه
  • رفع: ویژگی به روزرسانی خودکار
  • رفع: جزئی

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما