بروزرسانی شده

افزونه Yoast Local SEO Premium

6

افزونه Yoast Local SEO Premium که یکی از افزودنی های افزونه Yoast SEO است به شما برای بهره مندی از سئو محلی یا سئو لوکال کمک زیادی می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید از پتانسیل گوگل در بحث لوکال سئو به خوبی استفاده کنید.

Local SEO یا سئو محلی به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بر اساس منطقه جغرافیایی و اطلاعات دسترسی کسب و کار شما گفته می شود که اگر میخواید اطلاعات مکانی کسب وکار شما و همچنین راه های ارتباطی شما به صورت مستقیم در نتایج گوگل برای کاربران در دسترسی باشد می توانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید.

گوگل  در سال ۲۰۱۳ با معرفی الگوریتم کبوتر گام تازه ای برای هوشمندسازی موتورجستجو خود برداشت که این گام اطلاعات جغرافیایی و همچنین راه های ارتباطی کسب وکارهای کوچک و بزرگ در نتایج است که شما به راحتی میتوانید آدرس کسب وکار یا محل سکونت،تلفن و خیلی دیگر از اطلاعات سایت خود را در اختیار کاربرا قرار دهید.

افزونه Yoast Local SEO برای کسب و کارهایی که از یک موقعیت مکانی به عنوان مثال یک دفتر کار یا فروشگاه دارند و محصولات خود یا معرفی شرکت را از طریق سایت انجام می دهند به شدت توصیه می شود و این افزونه برای سایت های وردپرسی از لحاظ سئو کمک زیادی می کند.

🏆 مقالات آموزشی برای افزونه Yoast SEO : 

باتوجه به پیشرفت الگوریتم های گوگل و انحصارطلبی این شرکت در بحث موتورهای جستجو نمایش خیلی از اطلاعات در نتایج گوگل صورت می گیرد و کاربران نسبت به قبل کلیک کمتری روی لینک ها در نتایج گوکل دارند البته این موضوع تنها برای یکسری جستجوهای خاص است.

با استفاده از این افزونه شما می توانید اطلاعات زیادی را در نتایج خود گوگل در اختیار کاربران خود قرار دهید اگر به نمونه زیر از سایت دیجی کالا دقت کنید متوجه این موضوع خواهید شد که کمک زیادی به معرفی کسب وکار شما به کاربران می کند.

آموزش سئو محلی در وردپرس و افزونه yoast local seo

سئو محلی

افزونه Yoast Local SEO

دانلود افزونه yoast local seo

افزونه لوکال سئو برای وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Yoast Local SEO Premium :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۶ شهریور ماه ۹۸ افزونه Yoast Local SEO Premium به نسخه ۱۲.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱۲.۱

  • سازگاری با افزونه Yoast SEO نسخه ۱۲.۱

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱۲.۱

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : yoast[dot]com

حجم افزونه : ۲ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

ده + 6 =