بهترین پلاگین های سایت‌های تجاری وردپرسی

بهترین پلاگین های سایت‌های تجاری وردپرسی

پلاگین های وردپرسی : بهترین افزونه‌ های سایت ‌های تجاری شامل مجموعه ‌ای از پلاگین ‌های حرفه‌ ای و قدرتمند وردپرس است که صاحبان کسب‌ وکار‌ ها جویای موفقیت باید با آنها آشنا باشند.

برای راه ‌اندازی کسب‌ و‌ کار در تجارت آنلاین راه‌ های زیاد پیش‌ روی شما است؛ لیکن از هم مهم ‌تر راه‌ اندازی وب‌سایت است. بسیاری از کسانی که وب‌سایت وردپرسی خود را استارت می ‌زنند تازه متوجه می ‌شوند که انجام تجارت آنلاین نیاز به قبول مسئو لیت ‌های فراوانی در جهت مدیریت سایت ‌ها دارد.

شما در یک سایت تجاری باید خدمات پشتیبانی ،‌‌‌ چت‌ها و گپ‌ها ،‌تا سئو و بهینه‌ سازی سایت را مدیریت کنید. تمرکز بر همه این موارد کار سختی است؛ ولی با وجود خاصیت افزونه‌ پذیری وردپرس بسیاری از کارها آسان می‌شود. حال که سایت تجاری خود را راه ‌اندازی کردید زمان آن است که با بهترین افزونه ‌های سایت‌ های تجاری در وردپرس نیز آشنا شوید تا مدیریت سایت تجاری از هر زمان دیگری برای شما لذت بخش‌تر شود.

بهترین پلاگین های سایت ‌های تجاری وردپرس

شما در دور نخست مبارزه در دنیای تجارت آنلاین با انتخاب وردپرس برد خوبی را نصیب خود کرده‌اید؛ اما حال وقت آن است که موشک وردپرسی صنعت و کسب‌وکار خود را با بهترین افزونه‌های سایت‌ها تجاری تجهیز کنید و دکمه استارت برای صعود به اوج آسمان موفقیت را فشار دهید.

بیش از ۵۶ هزار پلاگین در دایرکتوری وردپرس جا خوش کرده و برای ساختن هر نوع وب‌ سایت وردپرسی دست شما کاملا باز است. توسعه‌دهندگان و طراحان وب‌سایت نیز سعی می‌کنند از این خان نعمت افزونه‌های وردپرسی را انتخاب کنند تا اجرای وظایف اصلی تا حرفه‌ای مدیریت سایت را برعهده بگیرد. وظایفی همچون صفحه تماس، مدیریت پست‌ها، اسپم‌ها، چک سبد خرید و… که برای تداوم یکنواخت و مفید فعالیت‌ های کسب ‌و کارها اهمیت خاصی دارد.

پپلاگین های وردپرسی با همه سادگی استفاده، در کارایی، کارآمدی و البته افزایش بازدید سایت نقش به‌ سزایی دارند. هنگامی‌که شما بهترین تجربه را برای کاربران با ایجاد ابزار مناسب رقم می‌زنید شایستگی آن را خواهید داشت که با خبرهای خوشی از موفقیت ‌های فروش و کسب‌ و کار شاد شوید.

از سویی بلند شدن فهرست افزونه ‌های استفاده شد در وردپرس می‌تواند منجر به سستی در عملکرد سایت شما شود، بنابراین انتخاب افزونه‌های مفید یک رویکرد ایده‌ آل برای اجرای روان و رونق سایت تجاری است.

در حقیقت دنیای پلاگین های وردپرسی آنقدر وسیع است که پیدا کردن بهترین آنها وقت زیادی از شما طلب خواهد کند؛ لیکن ما اینجا فهرست بهترین افزونه ‌های سایت ‌های تجاری را تهیه کردیم که هر مالک سایت وردپرسی باید با آنها آشنا باشد.

پلاگین Jetpack

افزونه وردپرس Jetpack

افزونه جت پک (Jetpack) از سری افزونه‌ های همه‌ کاره و هیچ ‌کاره از دسته پلاگین های وردپرسی است که شیوه مناسبی برای به کارگیری، مدیریت و شخصی ‌سازی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد.

با افزونه جت پک ویژگی‌ های قدرتمندی شامل توانایی آنالیز، انتشار در شبکه‌ های اجتماعی، کنترل ابزار محتوا و… در اختیار شما است. این افزونه ابزارهای کار آمدی برای اختصاصی کردن عناصر سایت و نمایش آنها به‌صورت خدمات بصری ارائه می‌کند که در موفقیت بازاریابی شما موثر است.

افزونه جت پک با تنوع ابزار خود به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده و از همین جهت تا کنون بیشتر از ۵ میلیون نسخه از آن روی سایت‌ های مختلف در حال استفاده است؛ پس شاید حضور در فهرست
بهترین افزونه ‌های سایت ‌های تجاری است.

پلاگین Akismet Anti-Spam

افزونه وردپرس Akismet Anti-Spam

افزونه اکیسمت با نام کامل Akismet Anti-Spam یک فیلتر ضد هرزنامه با رزومه خوب و قابل اعتماد است. جایگاه افزونه ‌های این چنین به اهمیت اعتبار شما و مشتریان بالقوه ‌ای که در سایت شما وب‌گردی می‌کنند گره خورده است. در حقیقت هیچ چیزی سریع‌تر از هرزنامه ‌ها اعتبار شما و سایت تجاری را ویران نمی‌کنند.

افزونه اکیسمت وظیفه دارد بخش نظرات شما را از هر گونه محتوای مخرب پاک و تمیز نگاه دارد و با بررسی پیوسته آنها دمار از روزگار اسپم‌ها در می ‌آورد و از همین جهت می‌تواند در بین بهترین افزونه‌ های سایت‌های تجاری جای گیرد.

البته افزونه اکیسمت علاوه بر خودکار بودن می ‌تواند در بخش تنظیمات کارها را با شما تقسیم کند. در این روش افزونه قبل از پاک ‌سازی از فیلتر نظارت شما استفاده می‌کند تا بتوانید نظرات اسپم را علامت گذاری کند یا مواردی که احیانا اسپم نیستند را از خطر حذف شدن نجات دهید.

پلاگین polylang

افزونه وردپرس polylang

پلاگین پولی‌لنگ (polylang) نیز یکی از بهترین افزونه ‌های سایت‌ های تجاری و ابزار مفید برای کسب ‌و‌ کارهای بین‌ المللی است؛ چرا که در دهکده جهانی هم ‌زبانی با مشتریان یک وظیفه اصلی برای تجربه تجارت موفق است. آمارها نیز نشان می‌دهد که ۹۰ درصد جویندگان دنیای اینترنت ترجیح می‌دهند وب‌ گردی خود را در محیط‌ های مجازی به زبان مادری پیگیری کنند.

افزونه پولی ‌لنگ در گام نخست باعث افزایش مشتریان بالقوه شما در دیگر زبان‌ها و مناطق جغرافیای می‌شود و در گام دوم با مزیت اضافه کردن زبان‌ های بیشتر، بخت شما برای کسب رتبه بهتر باتوجه‌به یک منطقه خاص و چند زبان را افزایش می‌دهد که در نتیجه ترافیک بیشتری در سایت تجاری خود تجربه خواهید کرد.

این افزونه تواناییترجمه بخش‌ های مختلفی از جمله پست، صفحات، دسته و برچسب ‌ها را به بیش از ۴۰ زبان را دارد.

۱۰
افزونه WPML – چندزبانه کردن سایت وردپرسی

افزونه WPML – چندزبانه کردن سایت وردپرسی بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳نسخه افزونه : ۴.۶.۱۱ ضمانت کیفیت لرن ...

پلاگین وردپرسی Elementor Pro

افزونه وردپرس Elementor Pro

پلاگین المنتور Elementor Pro را به‌ جرات می‌توان شایسته لقب عالی ‌ترین صفحه‌ ساز در دنیای وردپرس دانست؛ پس با المنتور بدون هیچ نگرانی برای کد ‌گذاری می‌ توانید ظاهر وب‌سایت خود را دگرگون کنید.

ویژگی جالب افزونه المنتور امکان به‌ روزسانی برخط است و با وجود رابط کاربری مبتنی بر بکش و بنداز (درگ اند دراپ) نه تنها کار‌ها به‌راحتی انجام می‌ شود بلکه موتور خلاقیت شما نیز روشن می‌شود تا یک سایت با ظاهری رویایی و جذاب خلق کنید. بنابراین المنتور نیز در میان بهترین افزونه‌های سایت‌های تجاری جایگاه محکمی دارد.

پلاگین Shortcodes Ultimate

افزونه وردپرس Shortcodes Ultimate

پلاگین بی‌ نهایت شورت ‌کات (Shortcodes Ultimate) برخلاف نام بلندش یک بسته کامل از خوشبختی و راحتی است که با کوتاه کردن کدها به‌ صورت بصری و کاربردی شیوه مدیریت سایت شما را متحول می‌کند. در واقع هنگامی که راهی جز نصب افزونه‌ ای بیشتر ندارید و همزمان از کاهش و افت عملکرد سایت نگران هستید افزونه شورت ‌کات حرفه‌ای یک راه نجات ایده‌آل است.

سازگاری فوق‌ العاده این افزونه با پوسته ‌های مختلف و قابلیت استفاده از آن در پوسته، ویرایشگر و ابزارک متن قدرت مدیریت بالایی به شما می‌بخشد. افزونه بی‌ نهایت شورت‌ کات بیش از ۵۰ کد مفید دارد و برای ساخت عناصر همچون دکمه‌ ها،‌ تب‌ها، هیدینگ ‌ها و …. آماده استفاده است و لایق حضور در بهترین افزونه ‌های سایت‌های تجاری است.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo