بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس در سال 2019

8

وردپرس، این موضوع مشکل بزرگی نیست.ما باید از فرم تماس 7 (Contact Form 7) و دیگر بهبود دهندگان وردپرس تشکر کرد. امروزه تعدادی از افزونه های فرم ساز رایگان و حرفه ای(پولی) در وردپرس معرفی شده اند. در میان آنها 10 بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس را در زیر معرفی می کنیم.

بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس از گذشته تا اکنون

یک صفحه تماس به سادگی برای گرفتن یک آدرس ایمیل، آدرس خیابان، شماره تلفن و… که کاربران باید برای تماس با وبسایت ذخیره کنند استفاده می شود. این روش اکنون سنتی به نظر می رسد و واقعا برای کاربران ناراحت کننده است، اما فرصتی برای اسپم ها است که تا بتوانند به وبسایت های ارزشمند آسیب برسانند و ما نمی توانیم چنین ریسکی کنیم! با فریمورک (چارچوب) وردپرس، این موضوع مشکل بزرگی نیست.

ما باید از فرم تماس 7 (Contact Form 7) و دیگر بهبود دهندگان وردپرس تشکر کرد. امروزه تعدادی از افزونه های فرم ساز رایگان و حرفه ای(پولی) در وردپرس معرفی شده اند. در میان آنها 10 بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس را در زیر معرفی می کنیم.

بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس در سال 2019

افزونه فرم ساز Ultimate Form Builder

افزونه فرم ساز Ultimate Form Builder

این افرونه رتبه اول را در لیست بهترین افزونه های فرم ساز ورد پرس ما به خود اختصاص داده است. شما با کمک این افزونه کاربردی می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی فرم های مختلفی برای سایت خود بسازید.

با این افزونه فرم ساز وردپرس از امکاناتی نظیر قابلیت ساخت انواع گزینه های ورودی (متنی، انتخاب، دکمه بررسی، دکمه رادیویی، ناحیه متنی ویرایشگر، کد های امنیتی و …)، وجود قالب های آماده برای ظاهر فرم ها، امکان نمایش فرم ها به صورت پاپ آپ، امکان نمایش فرم ها در صفحات تعیین شده، امکان ایمپورت کردن و اکسپورت فرم ها بهره مند خواهید شد.

افزونه Everest Form

افزونه Everest Form

افزونه اورست فرم یک افزونه کم حجم است که شما با کشیدن و قرار دادن (drag and drop) می توانید به راحتی و به سرعت هر فرمی را ایجاد کنید. این افزونه پشتیبانی چند ستونی، سیستم کپجا برای جلوگیری از اسپم، پشتیبانی از گیرندگان ایمیل چند گانه ، یک آرایه از زمینه های فرم،ایمیل ارسال موفق و … را ارائه می دهد.

با این افزونه می توانید قالب های فرم چندگانه انتخاب کنید همچنین ورودی های فرم را از داشبورد خود مشاهده کنید. این افزونه همچنین دارای ویژگی های بیشتر با ابزار عالی است، اما ویژگی که بیشتر این افزونه را برجسته می کند طراحی کشیدن و قراردادن (drag and drop) است.

افزونه Uiform

افزونه Uiform

سومین افزونه در لیست بهترین افزونه های فرم ساز wordpress افزونه Uiform است. یک افزونه با امکان کشیدن و رها کردن(drag and drop) که برای وردپرس عالی است. این یک سیستم شبکه پیشرفته برای کمک به کاربران برای ایجاد فرم های تماس حرفه ای در وبسایت وردپرسی است. به راحتی می توانید افزونه Uiform را در چند مرحله استفاده و سفارشی کنید.

افزونه فرم ساز وردپرس Gravity Forms

افزونه فرم ساز وردپرس Gravity Forms

افزونه Gravity Forms یکی از بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس است. مانند افزونه هایی که در بالا گفتیم این افزونه نیز دارای طراحی کشیدن و رها کردن است و با این امکان قادر خواهید بود در چند دقیقه فرمهای پیچیده و قدرتمند بسازید.

 • محصول
 • مشخصات محصول
آموزش حرفه ای به زبان فارسی طراحی فرم های حرفه ای در ورپرس با استفاده از افزونه Gravity Forms که در این دوره آموزشی بخش های مختلف افزونه و ساخت انواع ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 13
مدرس دوره

مهندس اسماعیل فدائی

زبان دوره

فارسی

فایل پروژه

دارد،نسخه حرفه ای افزونه گراویتی فرم

زمان دوره

3 ساعت

تعداد ویدیوها

12 ویدیو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

550 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

این افزونه بسیار مفید برای استفاده به دانش برنامه نویسی نیاز ندارد. یکی از مزیت های این افزونه برای کاربران این است که بعضی از بهترین تم های وردپرسی برای این پلاگین بهینه سازی شده است.

افزونه Formidable Forms

افزونه Formidable Forms

افزونه Formidable Forms ، افزونه ای وردپرسی با ویژگی های قدرتمند برای ایجاد فرم های تماس می باشد که رتبه 5 در بهترین افزونه های فرم ساز wordpress را به خود اختصاص داده است. یک نفر می تواند انعطاف پذیری زیاد در سازنده با طرح بندی قابل تنظیم، ظاهر بصری و… را در این افزونه تجربه علاوه بر این یک پیشنهاد برای گسترش امکانات خود با add-ons ارائه می دهد. درنتیجه چند سرویس محبوب مانند MailChimp, PayPal, Bootstrap و … ادغام می شود.

افزونه Ninja Forms

افزونه Ninja Forms

افزونه بعدی در لیست بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس یکی از افزونه های رایگان وردپرسی برای ایجاد فرم های تماس با ما می باشد. فرم های اشتراک یا هر نوع فرم دیگری با ویژگی add-one این افزونه در دسترس است. همچنین رابط کاربری ساده ای به منظور ساخت فرم های تماس با برای کاربر فراهم می کند.

افزونه فرم ساز وردپرس Pirate Forms

افزونه فرم ساز وردپرس Pirate Forms

هفتمین افزونه در لیست بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس افزونه Pirate Forms می باشدکه به شما کمک می کند فرم هایی زیبا و هرآنچه که ارتباط شما را با کاربران آسان می کند بسازید.

استفاده از این رابط کاربری بسیار آسان است به طوریکه حتی مبتدیان نیز بدون صرف زمان خاصی می توانند یک صفحه تماس ایجاد کنند.شما می توانید فرم ها را بااستفاده از کد ها ی کوتاه یا ویجت های این افزونه ایجاد کنید.

افزونه Quform

افزونه Quform

هشتمین افزونه در لیست بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس یک افزونه QuForm حرفه ای ساخت فرم برای سایت های وردپرسی است که به شما امکان ساخت فرم های قدرتمند را فقط در غرض چند دقیقه می دهد. همچنین دارای طراحی کشیدن و رهاکردن(drag and drop) با ویژگی های شگفت انگیز است. شما می توانید بدون استفاده از حتی یک کد به راحتی فرم های پیشرفته ای ایجاد کنید.

امکان انتخاب تم های روشن و تاریک برای طرح فرم ها نیز در این افزونه فراهم است. همچنین به شما اجازه می دهد فرم های نامحدود با ویژگی های فراوان ایجاد کنید.

افزونه فرم ساز وردپرس Fast Secure Contact Form

افزونه فرم ساز وردپرس Fast Secure Contact Form

نهمین افزونه در لیست بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس Fast Secure Contact Form، افزونه ای بسیار کاربردی برای سایت های وردپرسی است.این افزونه به شما اجازه می دهد فرم های تماس بسازید و بلافاصله با جلوگیری از ورود اسپم ها سایت شما را ایمن می کند. با دارا بودن سیستم کپچا و Akismet امنیت سایت شما را بهبود می بخشد. با این افزونه ساخت فرم های متعدد، ویرایش، مرتب سازی مجدد آنها و یا حذف آنها بسیار آسان است.

افزونه فرم ساز وردپرس Contact form 7

افزونه فرم ساز وردپرس Contact form 7

یکی دیگر از بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس که گرچه در ابتدا کمی درباره افزونه Contact form 7 صحبت کردم اما کافی نیست. برای بسیاری ایجاد فرم تماس به معنی استفاده از Contact form 7 است. با بیش از 1 میلیون نصب فعال از دایرکتوری پلاگین های وردپرس، هنوز یک اولویت در بین افزونه ها نزد مخاطبین وردپرسی محسوب می شود.

به راحتی می توانید با استفاده از رابط کاربری آن بدون صرف زمان طولانی فرم های متعددی ایجاد کنید. این افزونه ساده، کاربر پسند، قابل انعطاف و بسیار قدرتمند است.

در پایان خاطر نشان می سازد افزونه های دیگری نیز وجود دارند که می توانند در لیست بهترین افزونه های فرم ساز وردپرس قرار بگیرند اما ما به ده تا از محبوبترین ها طبق آمار دانلود و نصب آنها از طریق دایرکتوری وردپرس بسنده کردیم. امیدواریم به شما در انتخاب یک افزونه مناسب برای سایت کمک کرده باشیم.

اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   10000+

   کاربران فعال سایت

   550+

   محصولات فارسی سایت

   12000+

   تیکت های مشتریان

   5

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo