۱۰ تا از بهترین افزونه های تغییر مسیر وردپرس – تغییر مسیر ۳۰۱ و ۳۰۲

10 تا از بهترین افزونه های تغییر مسیر وردپرس - تغییر مسیر 301 و 302

پیوندهای خراب یکی از بدترین کابوس های یک مدیر وب است. اگر زود رفع نشود ، آنها می توانند اعتبار وب سایت شما را به خطر بیندازند.بهترین راه حل استفاده از یک افزونه قابل تغییر جهت وردپرس برای هدایت صحیح آنها به صفحات مربوط به وب سایت خود است.

دلیل اصلی خرابی پیوندها این است که وب سایت خود را به دامنه جدیدی منتقل می کنید یا پست را بدون هدایت URL آن به صفحه مرتبط دیگر در وب سایت خود حذف می کنید.

برای حل مورد عجیب تغییر مسیرها ، ما بهترین افزونه های تغییر مسیر برای وردپرس را برای شما انتخاب کرده ایم. می توانید با استفاده از این افزونه های وردپرس وب سایت را به دامنه جدیدی منتقل کنید ، یک URL را به URL دیگری در وب سایت خود هدایت کنید یا کاربران را به طور موقت از یک صفحه به صفحه دیگری در وب سایت خود هدایت کنید.

همه اینها چه خواهد کرد؟

خوب ، اول از همه ، این امر به شما کمک می کند تا در بین بازدید کنندگان از شهرت خوب و قابل اعتمادی برخوردار باشید. در مرحله دوم ، به شما کمک می کند تا مزایای SEO را حفظ کنید تا محتوای شما و وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بهتری داشته باشد.

انواع مختلف تغییر مسیرها

چندین هدایت وجود دارد که می توانید انجام دهید ، ما دو ریدایرکت بیشترین استفاده را برای وردپرس خواهیم داشت:

ریدایرکت ۳۰۱

این تغییر مسیر وردپرس دائمی است و هنگامی که از دامنه ای به دامنه دیگر منتقل شده اید از آن استفاده می شود. اگر بخواهید یکی از پستهای وب سایت خود را به صورت دائمی هدایت کنید ، می تواند در همان دامنه مورد استفاده قرار گیرد.

قسمت اصلی این است ، تغییر مسیر ۳۰۱ به موتور جستجو می گوید که صفحه برای همیشه از دامنه قبلی به دامنه جدیدی منتقل شده است. این به شما کمک می کند تا تمام پیوندها را از دامنه قدیمی خود به دامنه جدید منتقل کنید تا کمترین و تاثیری در ترافیک وب سایت شما نداشته باشد.

ریدایرکت ۳۰۲

این یک تغییر مسیر موقت است و به این معنی است که پیوند فقط برای یک دوره زمانی موقت هدایت شده است. این آب پیوند را نمی دهد اما به کاربران کمک می کند تا در یک صفحه مربوطه قرار بگیرند تا اینکه خطای ۴۰۴ به آنها نشان داده شود.

زمان بررسی جزئیات افزونه هاست!

آموزش ریدایرکت HTTP به HTTPS در وردپرس

برای نحوه ی ریدایرکت HTTP به HTTPS در وردپرس روش های مختلفی موجود است که با استفاده از آن ها و ریدایرکت http به https ...

بهترین افزونه های تغییر مسیر برای وردپرس

انگیزه برای پوشش دادن این افزونه های تغییر مسیر کمک به وبلاگ نویسان و وب مسترهای مبتدی است که خیلی راحت نیستند همه کارها را به صورت دستی با استفاده از فایل cPanel یا htaccess انجام دهند.

اگر می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، بهترین کار این است که افزودن افزونه ها به وب سایت مقداری از وزن را به سرورهای شما اضافه می کند. اگرچه ، زیاد استرس نداشته باشید زیرا اکثر این افزونه ها سایت شما را به دلیل کد مناسب بهینه سازی شده ، بیش از حد سنگین نمی کنند.

افزونه RankMath SEO

افزونه سئو Rank Math

افزونه SEO RankMath ما را امتحان کنید. این کار نه تنها به شما در مدیریت تغییر مسیرها کمک می کند بلکه با ارائه پیشنهاداتی به شما در بهبود SEO وب سایت خود کمک می کند.

رابط کاربری بسیار آسان است ، زیرا تمام دستورالعمل های موجود در صفحه را دریافت خواهید کرد. به محض افزودن تغییر مسیر جدید ، این صفحه زیر را به شما نشان می دهد.

تنظیمات افزونه Rank Math

شما فقط باید یک URL منبع اضافه کنید که در آن بتوانید پارامترهایی مانند دقیق ، شامل ، شروع با ، پایان با و Regex را انتخاب کنید.پس از افزودن URL منبع ، URL مقصد را اضافه کنید ، نوع تغییر مسیر را انتخاب کنید ، آن را فعال کنید و بر روی “Add Redirection” کلیک کنید. خیلی ساده است ، نه؟

بهترین قسمت در مورد استفاده از RankMath این است که لازم نیست افزونه های وردپرس مختلفی برای جستجوگرها و تغییر مسیر اضافه کنید. فقط با استفاده از یک افزونه می توانید هر دو را مدیریت کنید.

۱۰
افزونه Rank Math SEO Pro برای سئو وردپرس + نسخه اورجینال و فارسی

افزونه Rank Math SEO Pro برای سئو وردپرس + نسخه اورجینال و فارسی بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۳.۰.۶۶ ...

ویژگی های اصلی :

 • یک افزونه سبک برای مدیریت هر دو SEO و تغییر مسیرها
 • رابط بصری برای مبتدیان
 • تغییر مسیرها را به راحتی فعال یا غیرفعال کنید
 • پلاگین رایگان با پشتیبانی عالی

افزونه Redirection

افزونه وردپرس Redirection

Redirection یک افزونه شناخته شده برای مدیریت تغییر مسیرهای وردپرس در وب سایت شما است. هدایت ۴۰۴ صفحه یا دامنه قدیمی به دامنه جدید باشد. با استفاده از این افزونه می توانید انواع تغییر مسیرها را مدیریت کنید.

همچنین در صورت تغییر در URL ها ، این افزونه می تواند تغییر مسیرهای جدیدی ایجاد کند. وقتی می توانید لینکهای ثابت پست ها / صفحات وب را تغییر دهید ، می توان از آن استفاده کرد.

همانطور که می دانید ، ارتباط پیوندهای خراب در سئو ، با استفاده از این افزونه می توانید وب سایت خود را از نظر گوگل تمیز نگه دارید ، که این امر به شما کمک می کند تا قدرت سایت خود را بهبود ببخشید و رتبه بهتری داشته باشید.

از آنجا که می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس بارگیری کنید ، در صورت مواجهه با مشکلی در نصب یا استفاده از آن ، می توانید از پشتیبانی خوبی از انجمن وردپرس استفاده کنید.

ویژگی های اصلی :

 • خطاهای ۴۰۴ را مدیریت کنید
 • پشتیبانی از Nginx و Apache
 • تغییر مسیرهای دائمی و موقت را مدیریت کنید
 • ارجاع دهنده ، کوکی ها و هدایت مجدد مرورگر
 • وضعیت ورود را بررسی کنید

افزونه Easy HTTPS Redirection

افزونه وردپرس Easy HTTPS Redirection

می توانید این افزونه را مستقیماً از مخزن وردپرس بارگیری کنید. با بیش از ۱۰۰۰۰۰ نصب و اکثریت بررسی ۵ ستاره ، پلاگین Easy HTTPS Redirection به شما کمک می کند وقتی کسی سعی در دسترسی به نسخه غیر SSL یعنی نسخه HTTP دارد ، به صورت خودکار تغییر مسیر به نسخه امن HTTPS از هر URL را تنظیم کنید.

با این اوصاف ، فقط وقتی می توانید گواهی SSL را روی وب سایت خود نصب کنید ، می توانید از این افزونه استفاده کنید.

به عنوان مثال ، شما می خواهید از نسخه امن HTTPS URL زیر در سایت خود استفاده کنید:

www.sample.com/welcome

این افزونه مطمئن خواهد شد که اگر کسی از نسخه فوق استفاده کند ، کاربر را به نسخه امن هدایت می کند:

https: //www.sample/welcome

این اطمینان می دهد که کاربر فقط قادر به مشاهده نسخه HTTPS وب سایت شما است.

ویژگی های کلیدی :

 • هدایت خودکار برای کل دامنه. این اطمینان می دهد که هر URL به نسخه HTTPS هدایت می شود.
 • خودکار فقط چند صفحه را به URL نسخه HTTPS مربوطه هدایت می کند.
 • با استفاده از یک URL HTTPS ، می توانید پرونده های بارگیری استاتیک (CSS ، تصاویر ، js و غیره) را مجبور کنید.

افزونه Quick Page/Post Redirect Plugin

افزونه وردپرس Quick Page/Post Redirect Plugin

این یکی از افزونه های دارای رتبه برتر برای وردپرس است که تغییر مسیر وردپرس را در وب سایت شما مدیریت می کند. افزونه Quick Page/Post Redirect جهت ساده و سریع تغییر مسیرها طراحی شده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که Request URL و Destination URL را ذکر کنید. افزونه به راحتی مدیریت خواهد شد. با استفاده از آن ، می توانید تمام پیوندهای قدیمی خود را به پیوندهای جدید بعدی خود هدایت کنید تا ۴۰۴ خطا در وب سایت شما وجود نداشته باشد.

۵ تا از بهترین افزونه های فهرست مطالب وردپرس

خوانایی و تجربه کاربری (UX) برای درگیر نگه داشتن کاربران با محتوای شما ضروری است. بیشتر بازدیدکنندگان احتمالاً با ...

شما می توانید تغییر مسیرهایی مانند ۳۰۱ و ۳۰۲ را تعیین کنید. ۳۰۱ بهترین راه برای تغییر مسیر جستجوگرها است و تمام پیوندهای مربوطه را از URL قدیمی شما به URL جدید منتقل می کند.

ویژگی های اصلی :

 • با انواع پست سفارشی در وردپرس از آن استفاده کنید
 • گزینه Quick Redirects به شما امکان می دهد بدون صفحه یا پست هدایت شوید. بهترین کار برای سایتی است که به وردپرس منتقل شده و دارای پیوند قدیمی است و خطاهای ۴۰۴ ایجاد می کند.
 • می توانید یک URL مقصد ذکر کنید که در دامنه شما نباشد.
 • می تواند برای روشن یا خاموش کردن همه تغییر مسیرها با یک بار تغییر موارد کلی ایجاد کند. همچنین می تواند همه هدایت ها را در یک برگه جدید باز کند.
 • با درون ریزی/برون بری، از هدایت ها پشتیبان تهیه کنید.
افزونه وردپرس WP SEO Redirect 301

افزونه WP SEO Redirect 301

با استفاده از افزونه WP SEO Redirect 301 برای تغییر مسیر وردپرس، می توانید از خطاهای ۴۰۴ در وب سایت خود جلوگیری کنید زیرا این آدرس URL های قدیمی شما را بخاطر می آورد و بازدیدکنندگان وب سایت خود را به URL های جدید به روز شده هدایت می کند.

نه تنها هدایت می شود ، بلکه می توانید یک نقشه سایت ایجاد کنید که می توانید برای نمایه سازی سریعتر URL های جدید وب سایت خود در موتور جستجو ، آن را به Google و Bing ارسال کنید.

در یک داشبورد می توانید لیستی از URL های قدیمی خود و تغییر مسیرهای خاص آنها را مشاهده کنید. در صورت عدم تمایل می توانید تغییر مسیرها را حذف کنید.

ویژگی های اصلی :

 • افزونه منبع آزاد ، و می توانید کد آن را اصلاح یا تغییر داده و توسعه بیشتری را انجام دهید.
 • به شما کمک می کند همه تغییر مسیرها را در یک مکان واحد مدیریت کنید.
 • یک افزونه سبک برای وب سایت وردپرس شما.
 • به طور مرتب توسط توسعه دهنده به روز می شود.

افزونه WP 404 Auto Redirect to Similar Post

افزونه وردپرس WP 404 Auto Redirect to Similar Post

اگر به شما بگوییم که این افزونه بیش از ۳۰،۰۰۰ نصب داشته و تقریباً ۱۰۰٪ پنج رتبه بندی شروع در وردپرس دارد ، متعجب خواهید شد.WP 404 Redirect Auto to Similar Post یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد ۴۰۴ صفحه را به صورت خودکار به پست های مشابه در وب سایت خود هدایت کنید. این کار بر اساس عنوان ، انواع پست و طبقه بندی انجام می شود.

در مواردی ، اگر مورد مرتبطی پیدا نشود ، این افزونه بازدید کننده را به صفحه اصلی شما یا هر URL سفارشی دیگری که می خواهید بازدید کننده شما از آن بازدید کند هدایت می کند.

ویژگی های کلیدی :

 • خطاهای ۴۰۴ را به طور خودکار تشخیص می دهد.
 • شما می توانید ۳۰۱ و همچنین ۳۰۲ تغییر مسیر دهید.
 • منطق ، گروه ها و دنباله موتور جستجوگر خود را ایجاد کنید.
 • تغییر مسیر مربوطه را از پنل مدیر پیش نمایش کنید.
 • می توانید انواع Post و Taxonomies را از تغییر مسیرهای احتمالی مستثنی کنید.

افزونه Simple 301 Redirects

افزونه وردپرس Simple 301 Redirects

این افزونه در بیش از ۳،۰۰،۰۰۰ وب سایت نصب شده است. به همین دلیل ، تنظیم تغییر مسیرها بسیار آسان است.با استفاده از پلاگین Simple 301 Redirects می توانید ۳۰۱ هدایت دائمی به یک URL را در وب سایت خود یا هرجای دیگر وب انجام دهید.

ویژگی های کلیدی :

 • هنگامی که وب سایت خود را به یک دامنه جدید منتقل می کنید ، بهترین استفاده را می کنید.
 • تغییر مسیر ۳۰۱ آب و لینک پیوند SEO را به دامنه / URL مقصد منتقل می کند. این به شما کمک می کند رتبه بندی وب سایت خود را ثابت نگه دارید.
 • این یک افزونه سبک تغییر مسیر جستجوگرها است

افزونه ۳۰۱ Redirects

افزونه وردپرس 301 Redirects

با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی همه تغییر مسیرهای ۳۰۱ و ۳۰۲ را در وب سایت خود مدیریت کنید. انگیزه اصلی افزونه ۳۰۱ Redirects کمک به شما در بهبود سئو و تجربه بازدید کننده در وب سایت شما است.

این یک رابط کاربری ساده است و حتی یک تازه وارد می تواند از آن برای مدیریت تغییر مسیرها در وب سایت وردپرس استفاده کند. همچنین به شما کمک می کند خطاهای ۴۰۴ موجود در وب سایت خود را به حداقل برسانید.

ویژگی های کلیدی :

 • به راحتی یک URL مقصد سفارشی تنظیم کنید
 • تغییر مسیرهای ساده و سریع را با چند کلیک تنظیم کنید
 • درون ریزی/برون بری برای مدیریت تغییر مسیرهای انبوه
 • آماری را نشان می دهد که شما چند هدایت را انجام داده اید

افزونه Safe Redirect Manager

افزونه وردپرس Safe Redirect Manager

پست ها ، صفحات ، سایر URL ها را با کدهای وضعیت HTTP خود هدایت کنید. افزونه Safe Redirect Manager به طور مرتب به روز می شود و دارای رابط کاربری آسان است که با استفاده از آن می توانید تغییر مسیرها را به راحتی تنظیم کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • این یک ویژگی داخلی برای wildcards و regex دارد
 • عملکرد wp_safe_redirect امنیت وب سایت شما را افزایش می دهد
 • همچنین می تواند میزبان هایی که در لیست سفید هستند را اداره کند
 • پلاگین سبک با اکثریت رتبه بندی ۵ ستاره
 • برای مدیریت تغییر مسیرهای سفارش شده مناسب است
افزونه وردپرس All 404 Redirect to Homepage

افزونه All 404 Redirect to Homepage

همه ما می دانیم که تغییر مسیرهای نامناسب ، از جمله خطاهای ۴۰۴ در وب سایت شما ، در طولانی مدت به وب سایت شما آسیب می رساند.

نه تنها در جستجوگرها با مشکل مواجه می شود ، بلکه کاربرانی که برای کسب اطلاعات از وب سایت شما بازدید می کنند ، وقتی قادر به یافتن محتوایی که در وب سایت شما قرار داده اند ، نمی توانند تجربه بدی را تجربه کنند.افزونه All 404 Redirect to Homepage به شما امکان می دهد تمام خطاهای ۴۰۴ موجود در وب سایت خود را کاملاً کارآمد کنترل کنید.

ویژگی های کلیدی :

 • تمام صفحات خطای ۴۰۴ را به یک URL سفارشی در وب سایت خود هدایت کنید.
 • این یک پلاگین سبک است و وب سایت شما را با خطا نمی کند.
 • همه هدایت ها ۳۰۱ هستند و بنابراین آب پیوند را به URL مقصد منتقل می کنند.
 • به طور مرتب با رفع اشکال به روز می شود.

این لیست جامع ترین لیست از بهترین افزونه هدایت مجدد وردپرس بود که به شما کمک می کند همه خطاهای ۴۰۴ را برطرف کنید و مقدار SEO وب سایت خود را سالم نگه دارید.

کدام افزونه را در لیست بهترین یافتید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. همچنین ، یک اشتراک سریع در دیوار اجتماعی شما انگیزه ما را برای ارسال چنین پست های دقیق تری در آینده فراهم می کند.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo