بروزرسانی شده

بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای

(دیدگاه کاربر 3)

۴۰۰,۰۰۰ تومان

لینک دانلود پس از خرید محصول برای شما ارسال خواهد شد.
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 4

۴۰۰,۰۰۰ تومان

افزونه صفحه ساز المنتور (Elementor Pro) یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که شما میتوانید با استفاده از این افزونه بدون کدنویسی صفحات زیبایی را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.حتما همه شما با افزونه المنتور آشنایی دارید این افزونه در دو نسخه رایگان و پرو عرضه می شود.

افزونه صفحه ساز المنتور پرو

افزونه المنتور نسخه رایگان در سایت رسمی وردپرس در دسترس است و برای تهیه نسخه پرو شما باید هزینه ای رو به دلار پرداخت کنید،ما در لرن دی ال دوتا نسخه رو تهیه کردیم و در این بسته عرضه می کنیم.اما ما نسخه رایگان را هم به همین صورت عرضه نمیکنیم بلکه این نسخه توسط ما به صورت اختصاصی بومی سازی شده و امکان نصب قالب های این افزونه به صورت آنلاین فراهم است و در نسخه پرو هم به همین صورت است که شما میتوانید به صورت کامل در یک محیط فارسی از افزونه استفاده کنید،همچنین در این نسخه هم امکان نصب دموها یا همان قالب ها به صورت آنلاین فراهم است.

در این بسته علاوه برا افزونه های رایگان و پرو المنتور افزودنی های دیگری هم قرار دارد که در حال حاضر 20 افزونه کاربردی برای المنتور در این بسته همراه نسخه اصلی افزونه برای شما موجود است.که این بسته به صورت مستمر بروزرسانی خواهد شد و افزودنی های دیگری هم به آنها اضافه می شود.اما شما تنها با یکبار خرید این بسته به صورت مادام به این بروزرسانی های دسترسی خواهید داشت.

افزونه المنتور به تنهایی شاید امکانات کمی را برای شما داشته باشید ولی با استفاده از افزودنی های کاربردی شما میتوانید قابلیت های زیادی را به المان های این افزونه اضافه کنید و در طراحی صفحات وب سایت خودتان از این المان ها به صورت کاملا فارسی سازی شده توسط سایت لرن دی ال استفاده کنید.

بروزرسانی این افزونه ها به صورت مستمری انجام می شود و ما قبل از هر بروزرسانی افزونه ها را بررسی فنی می کنیم.ضمن اینکه زبان فارسی هم به صورت مستمر بروزرسانی خواهد شد.

نکته مهم : این بسته به همین محصولات محدود نیست و به صورت مستمر محصولات جدیدی به بسته اضافه خواهد شد،که مطمئنا قیمت بسته هم افزایش پیدا خواهد کرد،ولی شما هر زمانی که بسته را تهیه کنید به صورت مادام به بروزرسانی ها و محصولات جدید اضافه شده به بسته دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهد بود.

نصب نامحدود :همه محصولات وردپرس عرضه شده در سایت لرن دی ال بدون هیچگونه دستکاری و قفل گذاری بوده که شما به راحتی میتوانید این قالب و افزونه ها را روی نامحدود سایت های خودتان و اگر طراح سایت های وردپرسی هستید روی سایت های مشتریان خودتان نصب و استفاده کنید.

محصول اصلی : نسخه اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال بدون هیچگونه مشکل برای استفاده روی وردپرس فارسی،چرا که همه این افزونه ها قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی شده و سپس روی سایت قرار می گیرد.

پشتیبانی یکساله : این بسته دارای پشتیبانی یکساله رایگان از طرف لرن دی ال می باشد،ضمن اینکه شما می توانید هر ساله این پشتیبانی را تمدید کنید و از خدمات پشتیبانی ما برای این بسته استفاده کنید.

مجموعه افزونه های کاربردی برای المنتور در این بسته :

JET یکی از بزرگترین توسعه دهندگان افزونه های کاربردی برای المنتور هستند که افزونه های زیادی را هم برای این صفحه ساز توسعه داده اند،ما در سایت لرن دی ال سعی کردیم بهترین و کاربردی ترین افزودنی های JET را تهیه و بومی سازی کنیم که الان در این بسته افزونه های زیر از این مجموعه قرار دارند.

افزونه Elementor Pro

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس طراحی شده این افزونه هم از قدرت بالایی برخوردار است و مورد استقبال خود کاربران قرار گرفته است.این افزونه به صورت اختصاصی توسط سایت لرن دی ال تهیه و بومی سازی شده است.

افزونه المنتور که در این بسته موجود است امکان نصب قالب های آماده المنتور را به صورت آنلاین دارید و شما به راحتی می توانید قالب های آماده نسخه رایگان و پرو را تنها با یک کلیک روی سایت خودتان نصب کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنتور پرو

افزونه JetElements

افزونه JetElements یکی از افزودنی های عالی برای افزونه المنتور پرو در وردپرس است،که نزدیک به ۴۰ ویجت حرفه ای را به بخش طراحی صفحه المنتور شما اضافه می کند.هریک از این ویجت ها کاربردی و مناسب برای طراحی در سایت شما هستند.در این افزودنی المان های کاربردی زیادی هم برای وردپرس و هم برخی ها هم برای ووکامرس هستند که شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت المنت

افزونه JetMenu

افزونه جت منو یکی دیگر از افزودنی های المنتور از مجموعه افزونه های JET است،که با استفاده از این افزودنی شما میتوانید منو و مگامنوهای حرفه ای را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.این افزودنی 3 المان حرفه ای شامل مگامنو عمودی،مگامنو افقی و مگامنو طرح همبرگری را به افزونه المنتور شما اضافه می کند.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت منو

افزونه JetProductGallery

با استفاده از این افزودنی شما می توانید به سادگی محصولات فروشگاه خودتان را در قالب گالری ویدئو و تصاویر به نمایش بگذارید.این افزودنی  4 المان حرفه ای برای طراحی گالری محصولات را به بخش صفحه ساز شما اضافه می کند.شما می توانید ویدئو های خودتان را از یوتیوب،ویمیو و بخش رسانه های وردپرس خودتان را برای گالری محصولات اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت گالری

افزونه JetSmartFilters

پیاده سازی سیستم فیلتر محصولات برای هر فروشگاه اینترنتی بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است،افزودنی جت فیلتر المنتور هم این امکان را برای سایت شما فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید یک بخش فیلتر حرفه ای را برای خودتان در سایت طراحی کنید.این افزودنی بیش از 15 المان حرفه ای را برای شما به صفحه ساز اضافه می کند که شما میتوانید با استفاده از هریک از این المان ها فیلترهایی را برای بخش های مختلف سایت خودتان ایجاد کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت فیلتر

افزونه JetPopup

صفحات پاپ آپ البته از نوع تبلیغاتی یکی از قابلیت های خوب برای جذب کاربر یا مشتری است،شما اگر محصول حاصی را در سایت خودتان به فروش میرسانید می توانید با استفاده از این نوع تبلیغات در سایت به همه کاربران محصولتان را نمایش دهید.البته نباید این موضوع باعث آزار کاربران و مشتریان سایت شما شوند.افزونه جت پاپ آپ هم این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از نوع تبلیغات پاپ آپ در سایت خودتان استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت پاپ آپ

افزونه JetWooBuilder

افزونه JetWooBuilder یکی از افزودنی های محبوب و کاربردی از محصولات JET برای المنتور است که این المان مکمل افزونه المنتور و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس است،اگر قالب فروشگاهی شما از قابلیت های کم برای صفحه محصول و دیگر بخش های سایت برخوردار است می توانید با استفاده از این افزودنی امکانات متعددی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت ووکامرس

افزونه JetSearch

بخش جستجو هر سایتی از اهمیت بالایی برخوردار است که این موضوع بیشتر متوجه سایت های بزرگ و فروشگاهی است که از محصولات و صفحات زیادی برخوردار هستند،حتی سایت های آموزشی و خبری هم از این دسته سایت ها هستند که اگر شما یک بخش جستجو حرفه ای را برای سایت خودتان نداشته باشید به صورت روزانه کاربران زیادی از سایت شما بیرون خواهند رفت.

افزودنی جت سرچ یا همون جستجو المنتور به شما کمک می کند تا بتوانید یک بخش جستجو حرفه ای را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.این افزونه از قابلیت جستجو ایجکس یا زنده هم پشتیبانی می کند و شما با استفاده از المان این افزونه به راحتی می توانید در هر بخشی از سایت که بخواهید از باکس جستجو استفاده کنید

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت سرچ

افزونه JetBlog

افزونه JetBlog یکی از افزودنی های کاربری برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید محتوای سایت را در قالب بلوک های متفاوت در سایت نمایش دهید.اگر شما یک وب سایت خبری یا محتوایی را داشته باشید حتما به این افزودنی نیاز خواهید داشت که می توانید با استفاده از افزونه جت بلاگ قابلیت های زیادی برای نمایش محتوا در سایت به قالب وردپرس خودتان اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت بلاگ

افزونه JetReviews

افزونه Jet Reviews یکی از افزودنی های کاربردی افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید برای بخش های مختلف سایت خودتان سیستم بررسی را پیاده سازی کنید،این سیستم بر پایه داده های ساختاریافته گوگل فعالیت می کند و یک بخش مهم از دید سئو برای هر سایت وردپرسی است.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت بررسی

افزونه JetTabs

افزونه JetTabs یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز المنتور است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع تب های آکاردئونی را در طراحی سایت خودتان استفاده کنید.که شما امکان شخصی سازی تمام بخش های هر تب  هم در این افزونه موجود است.در این افزونه شما می توانید از 4 نوع تب ها که شامل : آکاردئون تصویر،آکاردئون کلاسیک،زبانه های و تعویض کننده در سایت خودتان استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت تب

افزونه The Plus Addons for Elementor

افزونه The Plus Addons for Elementor یکی از افزودنی های کاربردی و حرفه ای برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،با استفاده از این افزونه شما می توانید نزدیک به ۶۰ المان کاربردی را صفحه ساز خودتان اضافه کنید.

به جرعت می توان گفت که The Plus Addons یکی از بهرین افزودنی ها برای افزونه المنتور است،این افزونه علاوه بر المان هایی که بخش طراحی صفحه المنتور شما اضافه می کنید قالب های آماده از قبل طراحی شده ای را هم در اختیار شما قرار میدهد،که هریک از این قالب ها را میتوانید تنها با یک کلیک روی سایت خودتان نصب و شخصی سازی کنید

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه اد ان پلاس

افزونه Element Pack

افزونه Element Pack یگی دیگر از افزودنی های برای افزونه المنتور است که از قابلیت های خوبی برخوردار هست و حتما به شما توصیه می کنیم از المان های این افزودنی استفاده کنید.این افزونه هم المان های متعددی را به بخش طراحی شما اضافه می کند از بهرین این المان ها می توان به : جدول و لیست قیمت،بلوک های مدرن نوشته،جدول ها،پخش کننده های ویدئو،چندین المان برای افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و کلی المان کاربردی دیگه اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنت پک

افزونه Elementor Extras

افزونه Elementor Extras یکی از افزودنی ها خلاق برای افزونه المنتور است،این افزودنی در عین سادگی و سبکی از قابلیت های خوبی برخوردار است و مهایت اصلی این افزونه هم افزودن المان های کاربردی و حرفه ای به بخش صفحه ساز المنتور است.این افزودنی بیش از 30 المان حرفه ای را به افزونه صفحه ساز المنتور شما اضافه می کند.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنت اکسترا

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor هم یکی از افزونه های جانبی برای المنتور پرو هست که به تازگی طراحی و در سایت تم فارست منتشر شده است.اگر شما از افزونه المنتور پرو استفاده می کنید و یک سایت فروشگاهی دارید حتما از این افزونه برای طراحی استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه صفحه ساز ووکامرس

افزونه ElementsKit Pro

افزونه ElementsKit Pro یکی از حرفه ای ترین افزودنی ها برای افزونه صفحه ساز المنتور است که در دو نسخه رایگان و پرمیوم عرضه می شود.المنت کیت را به جرعت می توان گفت که یکی از بهترین افزودنی هایی است که المان های حرفه ای و زیبایی را به افزونه المنتور شما اضافه می کند.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنت کیت

افزونه Essential Addons Pro

افزونه Essential Addons Pro یکی از بهترین و حرفه ای ترین افزودنی های المنتور برای طراحی است،این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم عرضه شده است که ما سعی کردیم هر دو نسخه را به صورت کامل برای شما فارسی سازی کنیم.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنت کیت

افزونه DHWC Elementor

افزونه DHWC Elementor یکی از بهترین افزودنی های المنتور برای سایت های فروشگاهی است که بر بستر ووکامرس راه اندازی شده اند.این افزونه به شما برای داشتن یک فروشگاه حرفه ای تر کمک می کند.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه المنت کیت

افزونه Jet Parallax

افزونه Jet Parallax یکی از افزودنی های افزونه المنتور است که با استفاده از این افزودنی می توانید افکت های پارالاکس را برای بخش های مختلف طراحی خودتان استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت پارالاکس

افزونه Jet Tricks

افزونه Jet Tricks یکی از افزودنی های کاربردی المنتور برای پیاده سازی انواع افکت های بصری در طراحی صفحات سایت است.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه جت تریکس

مشخصات محصول: بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای

زبان افزونه ها

فارسی شده اختصاصی سایت لرن دی ال

بروزرسانی

به صورت مستمر و مادام رایگان

امکان نصب

روی نامحدود سایت

پشتیبانی

رایگان تا یکسال با قابلیت تمدید

نسخه افزونه ها

اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال

دسترسی

دسترسی مادام به افزونه ها

امکان فروش

ندارید

بررسی فنی

قبل از هر بروزرسانی صورت میگیرد

قالب های المنتور

امکان نصب به صورت آنلاین

تصاویر محصول: بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای

3 دیدگاه برای بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای

4.7 از 5
2
1
0
0
0
یک دیدگاه بگذارید
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز
 1. اسماعیل فدائی

  سلام و عرض ادب
  بله معمولا پس از انتشار هر نسخه از المنتور این افزودنی ها هم با اون نسخه مشکلی داشته باشند،توسعه دهندگان بروزرسانی لازم رو منتشر می کنند.که ما هم همیشه نسخه های بروز رو در سایت منتشر می کنیم.
  بدون مشکل میتونید استفاده کنید
  باتشکر

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 2. محسن

  سلام و عرض ادب
  بزرگوار افزودنی های همراه المنتور که در این بسته موجود هستند آیا با نسخه ۳ المنتور که به تازگی منشتر شده است همخوانی دارند یا خیر؟؟؟

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 3. اسماعیل فدائی

  سلام و عرض ادب
  بله شما با خرید هریک از پلن های اشتراک ویژه تا زمان فعال بودن اشتراکتون به همه قالب و افزونه ها،محصولات جدید که بهشون اضافه میشه و بروزرسانی های اونا دسترسی دارید.
  البته این پکیج ها به صورت مجزا به فروش می رسند.اما همه افزونه های موجود در این پکیچ در اشتراک های ویژه هم موجود هستند.
  موفق باشید

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 4. جلال

  سلام اگه من اشتراک ویژه رو خریداری کنم
  امکان دانلود هر گونه افزونه و قالب وجود داره؟

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 5. اسماعیل فدائی

  سلام و عرض ادب
  خیر شما زمانی که این بسته رو خریداری کنید به صورت مادام به بروزرسانی های و حتی محصولات جدیدی هم به بسته اضافه میشه بدون پرداخت هزینه مازاد دسترسی دارید.
  موفق باشید

  مفید است(2) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 6. وردپرس کار

  سلام
  اگر ما این بسته رو بخریم بروزرسانی رو رایگان میتونیم همیشه دریافت کنیم یانه مثل پشتیبانی تا یکسال امکان دانلود بروزرسانی ها هست ؟

  مفید است(3) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید

  یک دیدگاه اضافه کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  [wpsc_create_ticket]
  امتیاز محصول 10
  فارسی سازی شده
  10
  بروزرسانی رایگان
  10
  مقرون به صرفه
  10
  نصب نامحدود
  10
  پشتیبانی رایگان تا یکسال
  10
  نکات مثبت این محصول :
  • فارسی سازی شده
  • نسخه پرمیوم
  • بروزرسانی رایگان
  • مقرون به صرفه
  • نصب نامحدود
  • پشتیبانی رایگان تا یکسال
  بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای
  بسته افزونه المنتور پرو همراه 20 افزودنی حرفه ای

  ۴۰۰,۰۰۰ تومان

  لرن دی ال
  Logo
  Shopping cart