آموزش نصب دموهای قالب وردپرس پورتو

آموزش نصب دموهای قالب وردپرس پورتو

قالب وردپرس پورتو یکی از قالب های حرفه ای و محبوب وردپرس است،که نسخه بومی سازی شده این قالب در سایت لرن دی ال موجود است.یکی از قابلیت های خوبی که روی این قالب توسط تیم ما فعال شده هست.امکان نصب دموها به صورت آنلاین است.

۱۰
قالب شرکتی و فروشگاهی Porto برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین

قالب شرکتی و فروشگاهی Porto برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۳ نسخه قالب : ۷.۱.۷ ...

ما دو نسخه از این قالب را در سایت عرضه می کنیم،یکی نسخه عادی و بروزرسانی قالب پورتو است.یک نسخه هم با امکان نصب دموهای اصلی به صورت آنلاین است.که برای نصب شما باید یکسری از پیش نیازها را روی سایت و هاست میزبانی خودتان رعایت کرده باشید.

پیش نیاز های قالب پورتو برای نصب دموها

اگر به تصویر زیر دقت کنید،ما برای نصب دموهای قالب پورتو هیچگونه مشکلی نداریم و همه پیش نیازهای آن رعایت شده است،شما هم برای اینکه بتوانید از این قالب و دیگر قالب های وردپرس به درستی روی سایت خودتان استفاده کنید.باید به پیش نیازهای زیر دقت کنید.

پیش نیازهای نصب قالب پورتو
 • افزونه Porto Theme – Functionality : باید نصب و فعال باشد.
 • نسخه PHP مورد نیاز : نسخه ۷.۳ به بالا
 • نسخه MySQL مورد نیاز : ۶ به بالا
 • Max Upload Size : حداقل ۲۵۶ به بالاتر
 • Memory limit : حداقل ۵۱۲ به بالاتر
 • Max Execution Time : حداقل ۶۰۰ به بالاتر
 • PHP Zip : باید روی سرور فعال باشد
 • cURL : باید روی سرور فعال باشد
 • max_input_vars : حداقل ۶۰۰۰ به بالا
 • نسخه وردپرس مورد نیاز : ۵ به بالا ( ترجیحا آخرین نسخه منتشر شده )

افزونه هسته Porto Theme – Functionality

دقت کنید شما باید حتما افزونه هسته قالب Porto را روی سایت خودتان نصب و فعال سازی کنید.این افزونه هم به صورت کامل توسط تیم لرن دی ال بومی سازی شده است.بخش زیادی از قابلیت های قالب پورتو با نصب این افزونه فعال می شود.

غیر از این افزونه شما باید افزونه های دیگری را هم نصب و فعال کنید که بسته به دمو خاصی که قصد درون ریزی دارید،نصب این افزونه ها متفاوت است.یکی از قابلیت های خوب قالب پورتو امکان نصب دمو بر اساس افزونه صفحه ساز Elementor  و افزونه صفحه ساز WPBakery Page Builder است.

برای شروع کار روی گزینه راه اندازی سریع کلیک کنید.برای اینکه بدانید برای نصب هریک از دموهای قالب پورتو نیاز به چه افزونه هایی دارید،در همین بخش روی گزینه محتوای دمو کلیک کنید.سپس شما می توانید هریک از دموها را که میخواهید انتخاب کنید و با کلیک روی آن دمو افزونه های موردنیاز برای نصب را به شما اعلام می کند.

قالب Porto نسخه فعال شده

سپس در همین بخش روی گزینه فعال سازی کلیک کنید تا به اولین بخش راه اندازی سریع قالب پورتو برگردید،در این بخش روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید.

بخش وضعیت سیستم در قالب وردپرس Porto

در بخش وضعیت شما می توانید وضعیت هاست و سایت خودتان برای نصب دموها را مشاهده کنید،که باید طبق تصویر تهیه شده توسط ما همه موارد خواسته شده توسط قالب روی هاست میزبانی شما رعایت شده باشد.سپس روی گزینه ادامه کلیک کنید.

نصب چیلدتم

راه‌اندازی چایلد تم پورتو (اختیاری)

چیلدتم یکی از بخش های هر قالب وردپرس است،که اگر به کدنویسی آشنایی داشته باشید و بخواهید تغییراتی روی کدهای بخش استایل و فایل function.php وردپرس اعمال کنید.میتوانید از این قابلیت استفاده کنید.اگر با کدنویسی وردپرس آشنایی ندارید میتوانید روی گزینه رد کردن این مرحله کلیک کنید.

افزونه های موردنیاز قالب پورتو

پلاگین های پیشفرض

در این بخش با توجه به توضیحات گفته شده شما باید افزونه های مدنظرتان را انتخاب کنید و روی گزینه ادامه کلیک کنید.شما باید صبر کنید تا افزونه های انتخاب شده برای شما نصب شوند.

نکته : افزونه های صفحه ساز المنتور یا ویژوال کامپوزر (بکری) و یا افزونه Dokan برای سیستم چندفروشندگی را از سایت لرن دی ال دانلود و نصب کنید.چراکه این افزونه ها را ما به صورت کامل بومی سازی کردیم که بتوانید از این افزونه ها به صورت فارسی استفاده کنید.

نصب دموهای قالب پورتو

نصب محتوا دمو

در این بخش شما می توانید دمو خودتان را درون ریزی کنید.برای اینکار کافی است روی دمو مدنظرتان کلیک کنید.سپس روی گزینه حالت جایگزین کلیک کنید.دقت کنید فرآیند نصب دمو بسته به قدرت هاست شما کمی زمان بر خواهد بود و باید صبر کنید تا این فرآیند برای شما کامل انجام شود.

پس ازا ینکه فرآیند نصب دمو برای شما کامل شد،میتوانید هریک از بخش های سایت را شخصی سازی کنید.از تصاویر و محتوای خودتان در سایت استفاده کنید.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   🎁تخفیف ویژه به مناسبت ۷ سالگی لرن دی ال ، بر روی پلن های ۶ ماهه و یکساله 🎁
   +
   لرن دی ال
   Logo