پشتیبانی از ۹ صبح تا ۹ شب – دسترسی به بیش از ۵۰۰ محصول فارسی با تهیه اشتراک ویژه

نصب دموهای قالب بی تم به صورت آنلاین

7

نصب دموهای قالب بی تم  : قالب بی تم یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است که بیش از 400 دمو فعال و آنلاین دارد،چندوقتی هست که در قالب بی تم نسخه لرن دی ال امکان نصب این دموها به صورت آنلاین فراهم شده است،که شما می توانید به راحتی و با استفاده از این دمو ها یا وب سایت های آماده در سایت خود هر طرحی که مدنظرتان باشد را پیاده سازی کنید.

نصب دموهای قالب بی تم

در این مقاله آموزشی قصد داریم شما را با روش نصب این دموها به صورت کامل آشنا کنیم،برای اینکه بتوانید از این دموها به صورت صحیح در سایت خودتان استفاده کنید قبل از نصب باید به چند نکته دقت کنید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

نکته مهم : دقت کنید که نصب این دموها روی سایت های تازه تاسیس و بدون هیچ گونه محتوای پیشنهاد میشه و از نصب این دموها روی سایتی که قبلا راه انداری و طراحی شده است خودداری کنید.البته از لحاظ نصب مشکلی وجودندارد.فقط شما اگر در روند نصب دچار مشکل شدید یا اینکه اگر دمو نصبی با سلیقه شما سازگار نباشد باید وردپرس و پایگاه داده خودتان را ریست کنید.

10
دمو سایت شرکت اینترنت قالب بی تم به صورت بسته نصبی و فارسی

دمو سایت شرکت اینترنت قالب بی تم به صورت بسته نصبی و فارسی بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : 23 اسفند ماه 1400 نسخه بسته نصبی : 1.1.0 ...

آماده سازی وردپرس برای نصب دموها

قبل از اینکه به بخش نصب دموهای قالب بی تم مراجعه کنید،باید به برخی نکات دقت کنید،شما باید از بخش بی تم به زیرمجموعه وضعیت سیستم مراجعه کنید.در این بخش قالب بی تم زیرساخت لازم برای نصب دموها را به شما معرفی می کند که این موارد شامل : نسخه PHP،محدودیت حافظه PHP،محدودیت های زمانی PHP،حداکثر ورودی متغیرهای PHP،حداکثر اندازه آپلود در وردپرس و… که باید به پیشنهاد های بی تم در این بخش دقت کنید.

وضعیت سیستم برای نصب دموهای قالب بی تم

نکته : برای افزایش میزان حافظه،محدودیت ها و متغییرهای PHP باید به پشتیبان هاست خودتان تیکت بزنید و این موارد را از پشتیبان درخواست کنید.

نصب افزونه های مورد نیاز

قالب بی تم برای شروع کار نیاز به افزونه های موردنیاز خودش را دارد که شما می توانید از بخش نصب افزونه ها هریک از این افزونه ها را به صورت آنلاین نصب کنید.دقت کنید که برای نصب دموها هم به این افزونه ها نیاز خواهید داشت.

نصب افزونه های مورد نیاز برای نصب دموهای قالب بی تم

نصب دموهاِ قالب betheme

با مراجعه به بخش نصب دموها شما می توانید همه دموها قالب بی تم را در این بخش مشاهده کنید که تعداد این دموها به بیش از 400 عدد می رسد و در بخش های مختلف شامل : شرکتی،تفریحی،خلاقانه،بلاگ،نمونه کار،تک صفحه ای،فروشگاهی و.. دسته بندی می شوند.

نصب دموهای افزونه Slider Revolution در قالب بی تم

هریک از این دموها نیاز به افزونه های موردنیاز قالب بی تم دارند که شما زمانی که روی هریک کلیک کنید پنجره ای برای شما باز خواهد شد که افزونه های موردنیاز را پیشنهاد می دهد و باید از بخش نصب افزونه ها آنها را نصب کنید.

قالب بی تم در کنار دموهای خودش برای افزونه روزلوشن اسلایدر هم دموهای حرفه ای را دارد که برای هریک از این دموها این اسلایدرها متفاوت است،که شما می توانید در کنار نصب دموهای خودتان از این اسلایدرهای آماده هم استفاده کنید.

پیش نمایش زنده : در پنجره ای که برای شما باز می شود شما می توانید پیش نمایش زنده هریک از دموها را هم به صورت آنلاین مشاهده کنید.پس از انتخاب دموی موردنظرتان روی گزینه نصب دمو کلیک کنید.

نصب دموهای افزونه Slider Revolution در قالب بی تم

تنظیم مجدد پایگاه داده

در این بخش از شما خواسته می شود که اگر قبلا از هریک از دموهای قالب بی تم استفاده کرده اید،پایگاه داده سایت خودتان را بازیابی کنید که اینکار را تنها روی سایت های تازه راه اندازی شده یا اینکه اگر بخواید چندین دمو را بررسی کنید باید از این گزینه استفاده کنید.

تنظیم مجدد پایگاه داده

نصب دمو انتخابی بی تم

در این بخش شما می توانید دمو موردنظرتان را به دو صورت درون ریزی یا نصب کنید،که در ادامه به بررسی این دو گزینه خواهیم پرداخت و شما باید دقت کنید که برای نصب دموهای  کامل حتما مواردگفته شده در بخش وضعیت سیستم برای شما سبز شده باشد.

نصب کامل دمو : در این بخش شما می توانید دمو موردنظرتان را به صورت کامل نصب کنید،که شامل همه صفحات بکار رفته در دمو،تصاویر،ویدئوها و موارد دیگر است که به صورت کامل درون ریزی خواهد شد.

فقظ اطلاعات انتخاب شده : در این بخش شما میتوانید تنها بخشی از دمو را نصب کنید،که این بخش شامل محتوا یا تنظیمات قالب است که می توانید به دلخواه خودتان یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید.

نصب دمو انتخابی بی تم

در آخر با کلیک روی دکمه نصب مراحل نصب برای شما به صورت کامل انجام خواهد شد،که اگر مراحل را با موفقیت انجام داده باشید با صفحه زیر روبرو خواهید شد.پس از مراحل نصب شما می توانید صفحات درون ریزی شده در سایت را با دلخواه خودتان ویرایش کنید.دقت کنید همه دموهای قالب betheme با زبان انگلیسی درون ریزی می شوند.

مرحله آخر نصب دموهای قالب بی تم

اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo