نصب دموهای قالب بی تم به صورت آنلاین

10

نصب دموهای قالب بی تم  : قالب بی تم یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است که بیش از ۴۰۰ دمو فعال و آنلاین دارد،چندوقتی هست که در قالب بی تم نسخه لرن دی ال امکان نصب این دموها به صورت آنلاین فراهم شده است،که شما می توانید به راحتی و با استفاده از این دمو ها یا وب سایت های آماده در سایت خود هر طرحی که مدنظرتان باشد را پیاده سازی کنید.

نصب دموهای قالب بی تم

در این مقاله آموزشی قصد داریم شما را با روش نصب این دموها به صورت کامل آشنا کنیم،برای اینکه بتوانید از این دموها به صورت صحیح در سایت خودتان استفاده کنید قبل از نصب باید به چند نکته دقت کنید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

نکته مهم : دقت کنید که نصب این دموها روی سایت های تازه تاسیس و بدون هیچ گونه محتوای پیشنهاد میشه و از نصب این دموها روی سایتی که قبلا راه انداری و طراحی شده است خودداری کنید.البته از لحاظ نصب مشکلی وجودندارد.فقط شما اگر در روند نصب دچار مشکل شدید یا اینکه اگر دمو نصبی با سلیقه شما سازگار نباشد باید وردپرس و پایگاه داده خودتان را ریست کنید.

نکته مهم : برای درون ریزی دموها باید از یک IP غیر از IP ایران استفاده کنید.

دموهای فارسی قالب دیوی

آماده سازی وردپرس برای نصب دموها

قبل از اینکه به بخش نصب دموهای قالب بی تم مراجعه کنید،باید به برخی نکات دقت کنید،شما باید از بخش بی تم به زیرمجموعه وضعیت سیستم مراجعه کنید.در این بخش قالب بی تم زیرساخت لازم برای نصب دموها را به شما معرفی می کند که این موارد شامل : نسخه PHP،محدودیت حافظه PHP،محدودیت های زمانی PHP،حداکثر ورودی متغیرهای PHP،حداکثر اندازه آپلود در وردپرس و… که باید به پیشنهاد های بی تم در این بخش دقت کنید.

بخش وضعیت سیستم در قالب بی تم

نکته : برای افزایش میزان حافظه،محدودیت ها و متغییرهای PHP باید به پشتیبان هاست خودتان تیکت بزنید و این موارد را از پشتیبان درخواست کنید.

شما میتوانید با اضافه کردن کدهای زیر به فایل htaccess. در پوشه Public_html هاست میزبانی خودتان؛منابع هاستینگ را افزایش دهید.البته هاست میزبانی شما باید کیفیت و منابع کافی برای افزایش را داشته باشد.

php_value max_input_vars 4000
php_value max_execution_time 400
php_value memory_limit 256M
php_value max_input_time 400
php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M

نصب افزونه های مورد نیاز

قالب بی تم برای شروع کار نیاز به افزونه های موردنیاز خودش را دارد که شما می توانید از بخش نصب افزونه ها هریک از این افزونه ها را به صورت آنلاین نصب کنید.دقت کنید که برای نصب دموها هم به این افزونه ها نیاز خواهید داشت.

برخی از افزونه ها نیاز به نصب ندارند،در نسخه جدید قالب بی تم به صورت پیشفرض روی قالب نصب هستند مثل صفحه ساز قالب بی تم ولی برخی مانند افزونه المنتور یا اسلایدر روولوشن و یواست سئو را میتوانید از سایت ما دانلود و نصب کنید.

نصب افزونه های مورد نیاز قالب بی تم

نصب دموهاِ قالب betheme

با مراجعه به بخش نصب دموها شما می توانید همه دموها قالب بی تم را در این بخش مشاهده کنید که تعداد این دموها به بیش از ۴۰۰ عدد می رسد و در بخش های مختلف شامل : شرکتی،تفریحی،خلاقانه،بلاگ،نمونه کار،تک صفحه ای،فروشگاهی و.. دسته بندی می شوند.

شروع نصب دموها

برای شروع نصب دموهای قالب بی تم از مدیریت سایت بخش بی تم روی گزینه وب سایت ها کلیک کنید.که در این بخش شما میتوانید هریک از دموهای دلخواه را انتخاب و با هاور موس میتوانید روی گزینه انتخاب کلیک کنید.

دموهای قالب بی تم

در مرحله بعد شما باید صفحه ساز مدنظرتان برای درون ریزی دمو را انتخاب کنید،که متوانید از صفحه ساز خود قالب بی تم استفاده کنید یا اینکه از المنتور برای این منظور استفاده کنید.

انتخاب صفحه ساز برای نصب دموهای قالب بی تم

در این مرحله شما میتوانید انتخاب کنید که دمو به صورت یک سایت کامل درون ریزی شود،یا اینکه تنها داده های انتخاب شده را درون ریزی کنید.

درون ریزی دموهای قالب بی تم

در این مرحله شما میتوانید با کلیک روی گزینه نصب را شروع کنید درون ریزی دمو را آغاز کنید و باید صبر کنید تا اینکه درون ریزی به صورت کامل برای شما انجام شود.

شروع درون ریزی دموها در قالب بی تم

اگر برای اولین بار شروع به درون ریزی کنید با صفحه ای برای هشدار در مورد درون ریزی دیتابیس مواجعه خواهید شد که میتوانید روی گزینه رد کردن کلیک کنید.

هشدار دیتابیس برای نصب دموها
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo