پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

قالب چند منظوره BeTheme + نصب دموهای آنلاین

26

قالب BeTheme یکی از قالب های حرفه ای و در عین حال فوق العاده وردپرس است که با استفاده از این قالب شما می توانید انواع سایت های کوچک و بزرگ را راه اندازی کنید.این قالب توانسته امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کند و تا به امروز جز قالب های پرفروش سایت تم فارست بوده است.

قالب چند منظوره BeTheme

این قالب با استفاده از امکانات گسترده ای که در اختیار شما قرار می دهد می توانید انواع وب سایت های شخصی،شرکتی،فروشگاه و دیگر وب سایت های چندمنطوره را راه اندازی کنید.طراحی واکنش گرا بالا  واستفاده از طرح و عناصر حرفه ای در این قالب به شما امکان طراحی یک وب سایت زیبا را می دهد.

با استفاده از قالب بی تم شما می توانید برای خودتان و مشتریانی که به شما سفارش طراحی سایت می دهد یک وب سایت بزرگ با امکانات گسترده را طراحی کنید و نکته قابل توجه در این قالب پشتیبانی از زبان راست به چپ RTL است.که شما برای استفاده روی وردپرس فارسی هیچگونه مشکلی ندارید.

در این قالب شما می توانید با استفاده از افزونه های صفحه ساز Muffin Builder و حتی Visual Composer اقدام به طراحی صفحات متنوع و مختلف کنید که با بهرگیری از صفحه سازهای قدرتمند درون این قالب شما بدون کدنویسی می توانید طراحی های زیبایی را پیاده سازی کنید.در نسخه جدید قالب بی تم از افزونه صفحه ساز المنتور هم به صورت کامل پشتیبانی میکند،ضمن اینکه دموهای آماده هم برای این افزونه فراهم شده که نسخه جدید این قالب که توسط سایت لرن دی ال عرضه می شود امکان نصب دموها به صورت آنلاین برای شما فراهم شده است.

قالب BeTheme هم مانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از یک پنل مدیریت حرفه ای برخوردار است که این پنل مدیریت توسط لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است و شما برای استفاده از این قالب هیچگونه مشکلی نخواهید داشت و می توانید با استفاده از بخش تنظیمات قالب تمامی بخش های سایت خود را شخصی سازی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این قالب امکان استفاده از مگامنو است که شما به راحتی و بدون نصب افزونه می توانید از طرح های مگامنو قالب بی تم استفاده کنید که این کار در بخش منوها و تنظیمات قالب به راحتی قابل تنظیم است.

جالب است بدانید در این قالب شما می توانید کدهای CSS و JS قالب را از طریق بخش تنظیمات خود قالب شخصی سازی کنید و امکانات متعدد قالب را در صورت آشنایی با کدنویسی استایل به دلخواه خودتان تغییر دهید و همچنین در قالب بی تم شما می توانید با استفاده از کدهای کوتاهی که توسط افزونه Shortcode Generator در این قالب استفاده شده بخش هایی از صفحات وب سایت خود را شخصی سازی کنید.

🏆 ویژگی های عالی قالب BeTheme :

امکان نصب دموها تنها با یک کلیک

در قالب بی تم نسخه ای که توسط سایت لرن دی ال ارائه گردیده،شما می توانید هریک از دموهای این قالب را به صورت آنلاین نصب کنید.ما دو نسخه از قالب بی تم برای نصب ارائه کردیم که در یک نسخه شما می توانید خود این قالب را نصب کنید و از امکانت آن استفاده کنید و در نسخه ی دیگر شما می توانید همه دموهای قالب را به صورت آنلاین نصب کنید.

دموهای فارسی قالب بی تم به صورت بسته های نصبی آسان

پنل تنظیمات قدرتمند

قالب BeTheme هم همانند دگیر قالب های حرفه ای وردپرس از یک پنل تنظیمات حرفه ای برای مدیریت بخش های مختلف برخوردار است،که توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و شما می توانید به راحتی از این بخش استفاده کنید.همچنین اگر شما از این قالب روی چندین سایت مختلف استفاده می کنید و تنظیمات مشخص شده در این سایت ها یکی است از بخش تنظیمات فایل پشتیبانی تهیه کنید و در سایت های دیگر بارگذاری کنید.

قابلیت سفارشی سازی

یکی از قابلیت های خوب این قالب موضوع سفارشی سازی است که شما می توانید به دلخواه خودتان تمام بخش های سایت را با استفاده از قالب بی تم سفارشی سازی کنید.از بخش تنظیمات که به آن اشاره کردیم تا استفاده از ابزارک های حرفه ای و همچنین استفاده از منوهای حرفه ای و المان های موجود این قالب برای افزونه ویژوال کامپوزر که همه در قالب بی تم در دسترس شما هستند.

قابلیت واکنش گرایی قالب بی تم

با توجه به اولویت ایندکس گوگل برای دستگاه های موبایل شما باید یک سایت واکنش گرا داشته باشید،یعنی اینکه سایت شما قابلیت نمایش در همه صفحات نمایش از جمله ی آنها دسکتاپ و موبایل را داشته باشد که این قالب از واکنش گرایی بالایی برخوردار است و شما با خیال راحت می توانید یک سایت با قابلیت نمایش در همه صفحات نمایشگر ها را داشته باشید.

کدهای کوتاه حرفه ای و کاربردی

قابلیت شورتکدها یا کدهای کوتاه در وردپرس از محبوبیت و کارایی بالایی برخوردار است که قالب بی تم هم از این امکان برخوردار است،شما می توانید با استفاده از کدهای کوتاه در سایت خود امکانات متعددی را بدون دردسر و حتی داشتن دانش کدنویسی به نمایش بگذارید.

مگامنو حرفه ای قالب بی تم

حتما همه شما با مگامنو آشنا هستید و یا اینکه این قابلیت را در سایت های مختلف مخصوصا سایت های فروشگاهی بزرگ مشاهده کرده باشید،که این موضوع به خوبی در این قالب هم رعایت شده است و شما می توانید از مگامنوی حرفه ای قالب BeTheme استفاده کنید.

امکان استفاده در سایت تک صفحه ای و صفحات فرود

شما از این قالب برای استفاده و راه اندازی سایت های تک صفحه ای یا صفحات فرود هم می توانید استفاده کنید،چرا که برای این موضوع قالب بی تم دموهایی را هم در اختیار شما قرار می دهد.که می توانید به راحتی یک صفحه فرود شیک و باکارایی بالا طراحی و اجرا کنید.

سفارشی سازی چیدمان سایت

در این قالب شما چیدمان های مختلف برای نمایش بخش های مختلف سایت را خواهید داشت،که شامل بخش های مختلف سایت از منوها گرفته تا نمایش بخش نوشته ها و صفحات سایت که می توانید این قابلیت را در بخش تنظیمات قالب جستجو کنید.

رنگ بندی و فونت های سفارشی

قالب BeTheme هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از رنگ بندی های دلخواه برخوردار است،که شما می توانید تنها با یک کلیک رنگ بندی بخش های مختلف سایت را به دلخواه خودتان تغییر دهید.همچنین در این قالب برای استفاده شما از فونت های زیادی در قالب قرار دارد،اما برای داشتن ظاهر زیبای بهتر در سایت ما فونت ایران سنس را به به قالب بی تم برای شما اضافه کردیم.

نصب دموهای قالب بی تم به صورت آنلاین

نصب دموهای قالب بی تم  : قالب بی تم یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است که بیش از 400 دمو فعال و آنلاین دارد،چندوقتی هست ...

زبان فارسی قالب بی تم

بروزرسانی : این قالب به صورت مستمر توسط ما بروزرسانی می شود و در هر بروزرسانی سعی می  کنیم،ترجمه فارسی را هم طبق تغییرات قالب بروزرسانی کنیم و ضمن اینکه معمولا هر قالب وردپرس توسط سازنده در هر بروزرسانی ممکن است امکانات جدید معرفی شود.

زبان فارسی : تمام بخش های قالب وردپرس betheme توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است و شما برای استفاده از قالب هیچ مشکلی نخواهید داشت،ولی بخش دموها چون نسخه های اصلی قالب هستند به زبان لاتین هستند.البته اگر فارسی باشه چون یکسری محتوا آزمایشی برای مشاهده یک نمای کلی از قالب است به درد شما نخواهد خورد و شما باید محتوای خودتان را در قالب استفاده کنید.

قالب بی تم برای چه سایت های مناسب است ؟

قالب چندمنظور BeTheme برای وردپرس
قالب بی تم فارسی با قابلیت نصب دموها به صورت آنلاین
قالب BeTheme فارسی سازی شده توسط سایت لرن دی ال
قالب BeTheme لرن دی ال
پشتیبانی قالب بی تم از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر
صفحه ساز اختصاصی قالب BeTheme فارسی سازی شده
طراحی صفحات مختلف در قالب فارسی BeTheme با استفاده از افزونه صفحه ساز
سربرگ ساز فارسی قالب BeTheme

پشتیبانی از افزونه صفحه ساز المنتور

در نسخه جدید این قالب پشتیبانی از افزونه المنتور پرو هم اضافه شده است،البته این پشتیبانی با چندین المان حرفه ای و کاربردی برای طراحی صفحات وردپرس با المنتور همراه است که شما می توانید با استفاده از این صفحه ساز هم سایت خودتان را پیاده سازی کنید.معمولا استفاده از دو افزونه صفحه ساز در کنار هم در یک وب سایت گاها مشکلاتی را به وجود میاره،ولی در این قالب شما می توانید به راحتی هم از صفحه ساز قالب بی تم استفاده کنید و هم از افزونه المنتور برای طراحی استفاده کنید.

اما به نکته باید دقت کنید که در یک صفحه شما نمی توانید از هر دو صفحه ساز به صورت مکمل هم استفاده کنید،بلکه باید المنتور را انتخاب یا اینکه از صفحه ساز خود قالب بی تم استفاده کنید.

پشتیبانی قالب بی تم از افزونه صفحه ساز المنتور نسخه فارسی سازی شده - قالب BeTheme

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم پیرامون محصول

 • در تاریخ 23 شهریور ماه 1400 قالب BeTheme به نسخه 25.0.4 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 25.0.4

 • بروزرسانی و بازنویسی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل changelog.html قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب و افزونه های موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب و افزونه های را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( 189 هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این قالب به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.
 • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
10 کل امتیاز
1 دیدگاه
قالب وردپرس بی تم نسخه فارسی

قالب BeTheme یکی از قالب های حرفه ای و در عین حال فوق العاده وردپرس است که با استفاده از این قالب شما می توانید انواع سایت های کوچک و بزرگ را راه اندازی کنید.

10امتیاز محصول
زبان فارسی قالب
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
امکان نصب دموها
10
پشتیبانی از افزونه های صفحه ساز
10
کارایی و آسانی استفاده
9
8امتیاز کاربران
زبان فارسی قالب
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
امکان نصب دموها
0
پشتیبانی از افزونه های صفحه ساز
10
کارایی و آسانی استفاده
10
نکات مثبت محصول
 • مناسب برای طراحی انواع سایت های چند منظوره
 • پشتیبانی از افزونه صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر
 • دارای بیش از ۴۰۰ دمو با امکان نصب به صورت آنلاین
 • دارای انواع دموهای متنوع برای طراحی سایت برای انواع مشاغل
 • کدنویسی استاندارد با قابلیت واکنشگرایی
 • سازگاری کامل با مرورگرهای استاندارد و کاربردی
 • کدنویسی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • دارای بیش از ۲۰۰ کد کوتاه کاربردی و ابزارک های حرفه ای
 • امکان استفاده از افزونه های اسلایدرساز وردپرس روی قالب
 • دارای بخش تنظیمات حرفه ای
 • پشتیبانی از وردپرس فارسی
 • امکان نصب دموها به صورت آنلاین
 • سازگاری با افزونه دوزبانه کردن سایت WPML
 • دارای افزونه سربرگ ساز مجزا
 • دارای تنظیمات مجزا برای صفحات سایت
نکات منفی محصول
 • برای راه اندازی سایت فروشگاهی خیلی مناسب نیست
شما هم یک دیدگاه ارسال کنید  |  امتیاز و دیدگاه ها را بخوانید

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

33 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 1. متاسفانه در آپدیت جدید بطور کامل تنظیمات قالب نشان داده نمی شود و اصلا سایت بالا نمی آید.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-01-09 در 2:00 ب.ظ

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   ما قالب رو دوباره بررسی کردیم و مشکلی نداره و تنظیمات قالب نمایش داده می شوند،دقت کنید حتما نسخه PHP هاست شما 7 یا بالاتر باشد.
   باتشکر

1 2 3

دیدگاه شما

امتیاز کلی شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart