بروزرسانی شده

قالب چند منظوره BeTheme + نصب دموهای آنلاین

22

قالب BeTheme یکی از قالب های حرفه ای و در عین حال فوق العاده وردپرس است که با استفاده از این قالب شما می توانید انواع سایت های کوچک و بزرگ را راه اندازی کنید.این قالب توانسته امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کند و تا به امروز جز قالب های پرفروش سایت تم فارست بوده است.

قالب چند منظوره BeTheme

این قالب با استفاده از امکانات گسترده ای که در اختیار شما قرار می دهد می توانید انواع وب سایت های شخصی،شرکتی،فروشگاه و دیگر وب سایت های چندمنطوره را راه اندازی کنید.طراحی واکنش گرا بالا  واستفاده از طرح و عناصر حرفه ای در این قالب به شما امکان طراحی یک وب سایت زیبا را می دهد.

با استفاده از قالب بی تم شما می توانید برای خودتان و مشتریانی که به شما سفارش طراحی سایت می دهد یک وب سایت بزرگ با امکانات گسترده را طراحی کنید و نکته قابل توجه در این قالب پشتیبانی از زبان راست به چپ RTL است.که شما برای استفاده روی وردپرس فارسی هیچگونه مشکلی ندارید.

در این قالب شما می توانید با استفاده از افزونه های صفحه ساز Muffin Builder و حتی Visual Composer اقدام به طراحی صفحات متنوع و مختلف کنید که با بهرگیری از صفحه سازهای قدرتمند درون این قالب شما بدون کدنویسی می توانید طراحی های زیبایی را پیاده سازی کنید.در نسخه جدید قالب بی تم از افزونه صفحه ساز المنتور هم به صورت کامل پشتیبانی میکند،ضمن اینکه دموهای آماده هم برای این افزونه فراهم شده که نسخه جدید این قالب که توسط سایت لرن دی ال عرضه می شود امکان نصب دموها به صورت آنلاین برای شما فراهم شده است.

قالب BeTheme هم مانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از یک پنل مدیریت حرفه ای برخوردار است که این پنل مدیریت توسط لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است و شما برای استفاده از این قالب هیچگونه مشکلی نخواهید داشت و می توانید با استفاده از بخش تنظیمات قالب تمامی بخش های سایت خود را شخصی سازی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این قالب امکان استفاده از مگامنو است که شما به راحتی و بدون نصب افزونه می توانید از طرح های مگامنو قالب بی تم استفاده کنید که این کار در بخش منوها و تنظیمات قالب به راحتی قابل تنظیم است.

جالب است بدانید در این قالب شما می توانید کدهای CSS و JS قالب را از طریق بخش تنظیمات خود قالب شخصی سازی کنید و امکانات متعدد قالب را در صورت آشنایی با کدنویسی استایل به دلخواه خودتان تغییر دهید و همچنین در قالب بی تم شما می توانید با استفاده از کدهای کوتاهی که توسط افزونه Shortcode Generator در این قالب استفاده شده بخش هایی از صفحات وب سایت خود را شخصی سازی کنید.

🏆 ویژگی های عالی قالب BeTheme :

امکان نصب دموها تنها با یک کلیک

در قالب بی تم نسخه ای که توسط سایت لرن دی ال ارائه گردیده،شما می توانید هریک از دموهای این قالب را به صورت آنلاین نصب کنید.ما دو نسخه از قالب بی تم برای نصب ارائه کردیم که در یک نسخه شما می توانید خود این قالب را نصب کنید و از امکانت آن استفاده کنید و در نسخه ی دیگر شما می توانید همه دموهای قالب را به صورت آنلاین نصب کنید.

نصب دموهای قالب بی تم به صورت آنلاین

نصب دموهای قالب بی تم  : قالب بی تم یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است که بیش از 400 دمو فعال و آنلاین دارد،چندوقتی هست ...

پنل تنظیمات قدرتمند

قالب BeTheme هم همانند دگیر قالب های حرفه ای وردپرس از یک پنل تنظیمات حرفه ای برای مدیریت بخش های مختلف برخوردار است،که توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و شما می توانید به راحتی از این بخش استفاده کنید.همچنین اگر شما از این قالب روی چندین سایت مختلف استفاده می کنید و تنظیمات مشخص شده در این سایت ها یکی است از بخش تنظیمات فایل پشتیبانی تهیه کنید و در سایت های دیگر بارگذاری کنید.

قابلیت سفارشی سازی

یکی از قابلیت های خوب این قالب موضوع سفارشی سازی است که شما می توانید به دلخواه خودتان تمام بخش های سایت را با استفاده از قالب بی تم سفارشی سازی کنید.از بخش تنظیمات که به آن اشاره کردیم تا استفاده از ابزارک های حرفه ای و همچنین استفاده از منوهای حرفه ای و المان های موجود این قالب برای افزونه ویژوال کامپوزر که همه در قالب بی تم در دسترس شما هستند.

قابلیت واکنش گرایی قالب بی تم

با توجه به اولویت ایندکس گوگل برای دستگاه های موبایل شما باید یک سایت واکنش گرا داشته باشید،یعنی اینکه سایت شما قابلیت نمایش در همه صفحات نمایش از جمله ی آنها دسکتاپ و موبایل را داشته باشد که این قالب از واکنش گرایی بالایی برخوردار است و شما با خیال راحت می توانید یک سایت با قابلیت نمایش در همه صفحات نمایشگر ها را داشته باشید.

کدهای کوتاه حرفه ای و کاربردی

قابلیت شورتکدها یا کدهای کوتاه در وردپرس از محبوبیت و کارایی بالایی برخوردار است که قالب بی تم هم از این امکان برخوردار است،شما می توانید با استفاده از کدهای کوتاه در سایت خود امکانات متعددی را بدون دردسر و حتی داشتن دانش کدنویسی به نمایش بگذارید.

مگامنو حرفه ای قالب بی تم

حتما همه شما با مگامنو آشنا هستید و یا اینکه این قابلیت را در سایت های مختلف مخصوصا سایت های فروشگاهی بزرگ مشاهده کرده باشید،که این موضوع به خوبی در این قالب هم رعایت شده است و شما می توانید از مگامنوی حرفه ای قالب BeTheme استفاده کنید.

امکان استفاده در سایت تک صفحه ای و صفحات فرود

شما از این قالب برای استفاده و راه اندازی سایت های تک صفحه ای یا صفحات فرود هم می توانید استفاده کنید،چرا که برای این موضوع قالب بی تم دموهایی را هم در اختیار شما قرار می دهد.که می توانید به راحتی یک صفحه فرود شیک و باکارایی بالا طراحی و اجرا کنید.

سفارشی سازی چیدمان سایت

در این قالب شما چیدمان های مختلف برای نمایش بخش های مختلف سایت را خواهید داشت،که شامل بخش های مختلف سایت از منوها گرفته تا نمایش بخش نوشته ها و صفحات سایت که می توانید این قابلیت را در بخش تنظیمات قالب جستجو کنید.

رنگ بندی و فونت های سفارشی

قالب BeTheme هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از رنگ بندی های دلخواه برخوردار است،که شما می توانید تنها با یک کلیک رنگ بندی بخش های مختلف سایت را به دلخواه خودتان تغییر دهید.همچنین در این قالب برای استفاده شما از فونت های زیادی در قالب قرار دارد،اما برای داشتن ظاهر زیبای بهتر در سایت ما فونت ایران سنس را به به قالب بی تم برای شما اضافه کردیم.

زبان فارسی قالب بی تم

بروزرسانی : این قالب به صورت مستمر توسط ما بروزرسانی می شود و در هر بروزرسانی سعی می  کنیم،ترجمه فارسی را هم طبق تغییرات قالب بروزرسانی کنیم و ضمن اینکه معمولا هر قالب وردپرس توسط سازنده در هر بروزرسانی ممکن است امکانات جدید معرفی شود.

زبان فارسی : تمام بخش های قالب وردپرس betheme توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است و شما برای استفاده از قالب هیچ مشکلی نخواهید داشت،ولی بخش دموها چون نسخه های اصلی قالب هستند به زبان لاتین هستند.البته اگر فارسی باشه چون یکسری محتوا آزمایشی برای مشاهده یک نمای کلی از قالب است به درد شما نخواهد خورد و شما باید محتوای خودتان را در قالب استفاده کنید.

قالب بی تم برای چه سایت های مناسب است ؟

قالب چندمنظور BeTheme برای وردپرس
قالب بی تم فارسی با قابلیت نصب دموها به صورت آنلاین
قالب BeTheme فارسی سازی شده توسط سایت لرن دی ال
قالب BeTheme لرن دی ال
پشتیبانی قالب بی تم از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر
صفحه ساز اختصاصی قالب BeTheme فارسی سازی شده
طراحی صفحات مختلف در قالب فارسی BeTheme با استفاده از افزونه صفحه ساز
سربرگ ساز فارسی قالب BeTheme

پشتیبانی از افزونه صفحه ساز المنتور

در نسخه جدید این قالب پشتیبانی از افزونه المنتور پرو هم اضافه شده است،البته این پشتیبانی با چندین المان حرفه ای و کاربردی برای طراحی صفحات وردپرس با المنتور همراه است که شما می توانید با استفاده از این صفحه ساز هم سایت خودتان را پیاده سازی کنید.معمولا استفاده از دو افزونه صفحه ساز در کنار هم در یک وب سایت گاها مشکلاتی را به وجود میاره،ولی در این قالب شما می توانید به راحتی هم از صفحه ساز قالب بی تم استفاده کنید و هم از افزونه المنتور برای طراحی استفاده کنید.

اما به نکته باید دقت کنید که در یک صفحه شما نمی توانید از هر دو صفحه ساز به صورت مکمل هم استفاده کنید،بلکه باید المنتور را انتخاب یا اینکه از صفحه ساز خود قالب بی تم استفاده کنید.

پشتیبانی قالب بی تم از افزونه صفحه ساز المنتور نسخه فارسی سازی شده - قالب BeTheme

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 19 فروردین ماه 1400 قالب BeTheme به نسخه 22.0.2 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 22.0.2

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل changelog.html قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب و افزونه های موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب و افزونه های را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( 100 هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این قالب به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.
 • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
10 کل امتیاز
قالب وردپرس بی تم نسخه فارسی

قالب BeTheme یکی از قالب های حرفه ای و در عین حال فوق العاده وردپرس است که با استفاده از این قالب شما می توانید انواع سایت های کوچک و بزرگ را راه اندازی کنید.

زبان فارسی قالب
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
امکان نصب دموها
10
پشتیبانی از افزونه های صفحه ساز
10
کارایی و آسانی استفاده
9
نکات مثبت محصول
 • مناسب برای طراحی انواع سایت های چند منظوره
 • پشتیبانی از افزونه صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر
 • دارای بیش از ۴۰۰ دمو با امکان نصب به صورت آنلاین
 • دارای انواع دموهای متنوع برای طراحی سایت برای انواع مشاغل
 • کدنویسی استاندارد با قابلیت واکنشگرایی
 • سازگاری کامل با مرورگرهای استاندارد و کاربردی
 • کدنویسی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • دارای بیش از ۲۰۰ کد کوتاه کاربردی و ابزارک های حرفه ای
 • امکان استفاده از افزونه های اسلایدرساز وردپرس روی قالب
 • دارای بخش تنظیمات حرفه ای
 • پشتیبانی از وردپرس فارسی
 • امکان نصب دموها به صورت آنلاین
 • سازگاری با افزونه دوزبانه کردن سایت WPML
 • دارای افزونه سربرگ ساز مجزا
 • دارای تنظیمات مجزا برای صفحات سایت
نکات منفی محصول
 • برای راه اندازی سایت فروشگاهی خیلی مناسب نیست
شما هم یک دیدگاه ارسال کنید  |  امتیاز و دیدگاه ها را بخوانید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

27 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 1. سلام وقت بخیر
  من در قسمت muffin-options کد csc گذاشتم و الان پنل muffin-options باز نمیشه پاک کنم باید چی کار کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-04-19 در 4:47 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   اگر منظور شام فایل muffin-options هست که این فایل رو حذف کنید و یکبار دیگه قالب رو از سایت دانلود کنید و همین فایل رو دوباره توی هاست بارگذاری کنید.با اینکه همون کدهای CSS رو حذف کنید.
   اگر منظور شما پنل خود قالب بی تم هست که بازم قالب رو بروزرسانی کنید،مشکل حل میشه.
   کدهای CSS سفارشی رو هم در بخش نمایش > سفارشی سازی و بخش CSS سفارشی وردپرس وارد کنید که مشکلی پیش نیاد.
   باتشکر

 2. سلام ِوقتتون بخیر
  من بعد از اپلود محتویات پوشه theme ونصب قالب betheme برای نصب افزونه ها به مشکل برخوردم و پیغام Download failed. Not Found دریافت میکنم .لطفا راهنمایی بفرمایید

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-04-09 در 3:17 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   افزونه های مورد نیاز این قالب در پوشه Plugin در کنار قالب قرار داده شده،که افزونه های پرمیوم رو از سایت ما دریافت و نصب کنید ( لینک افزونه ها هم درون همین پوشه افزونه ها است)
   باتشکر

 3. باسلام
  میخواستم خواهش کنم قالب ReHub رو هم برای دانلود قرار بدین
  خیلی به این قالب احتیاج دارم البته به فارسی و راستچین شده
  واقعا از خدمات شما سپاسگزارم

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1399-04-07 در 5:59 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   ممنون از پیشنهاد خوب شما دوست گرامی. در اسرع وقت بررسی و در صورت امکان قالب مورد نظر را روی سایت قرار خواهیم داد.

   موفق باشید. 🙂

 4. باسلام
  من چندتا قالب مثل woodmart و rehub و tijarah و avada رو به فارسی ترجمه کردم اما مشکلی که دارم اینه که بخش fronEnd سایت فارسی میشه ولی بخش theme option قالب فارسی نمیشه و به صورت انگلیسی نمایش داده میشه
  از وردپرس 5.4.2 فارسی استفاده میکنم، از افزونه loco translate و برنامه poedit هم تست گرفتم ولی باز هم بخش تنظیمات قالب فارسی نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید
  درضمن من از هاست های شما استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1399-04-06 در 1:05 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   یک نسخه از فایل mo زبان قالب رو در مسیر wp-content/language بارگذاری کنید و مجدد سایت رو بررسی کنید.

   ضمنا از کش نبودن سایت مطمئن بشین.

   موفق باشید. 🙂

 5. سلام
  میخوام دموها رو نصب کنم ، خطا دریافت میکنم
  Can not get domain name.

 6. سلام
  من این قالب رو دارم و از راست چین تهیه کرده بودم نسخه جدید این قالب نیستش .
  می خواستم بدونم با قالب شما قالب خودم رو بروز رسانیش کنم مشکلی ایجاد نمی کنه نسخه قالب خودم ۲۱.۷ هستش ؟

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-03-16 در 6:00 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   اگر قالبی که الان روی سایت شما هست،شخصی سازی خاصی روی اون اعمال نشده باشه مشکل نداره میتونید به راحتی بروزرسانی کنید.دوتا نکته رو توجه کنید اول اینکه حتما قبل از بروزرسانی فایل پشتیبان یا همون بک آپ رو کامل تهیه کنید.
   دوم اینکه شما فایلی که از سایت ما دریافت می کنید رو روی هاستتون درپوشه Themes همون بخش قالب ها بارگذاری کنید و بعد پوشه قبلی قالب رو حذف کنید و فایل جدید رو همونجا از حالت فشرده خارج کنید.دقت کنید از طریق هاست از بخش مدیریت وردپرس اینکار رو انجام ندید.
   اگر در بخش CSS یا JS سفارشی قالب و وردپرس کدهایی رو دارید اونها رو جایی توی یک فایل ذخیره کنید وداشته باشید چون ممکن اون کدها هم حذف بشن.
   باتشکر

   • من موقع نصب حجم فایل 300 مگ بود نمیدونم تغییرات خاصی دادن یا نه
    ولی قالب شما زیر 50 مگ هستش
    این قالب دو نسخه betheme-child و betheme داره که من نسخه ای betheme نصب کردم

    • اسماعیل فدائی 1399-03-21 در 6:37 ب.ظ

     سلام و عرض ادب
     در نسخه جدید با بهینه سازی هایی که از طرف سازنده صورت گرفت و حالا بهینه سازی هایی هم ما انجام دادیم روی قالب و حجم اون رو تقریبا رسانیدم به 9 مگابایت که از این به بعد هم نصب دموها به صورت آنلاین انجام میشه البته معمولا هر چندتا در حد 4 تا دمو جدید یکی دو نسخه طول میکشه تا امکان نصبشون بیاد ولی مثلا الان دوموهای اخری که در این نسخه قابل نصب نیستند در نسخه های بعدی امکان نصب دارند و به همین صورت پیش میره.
     ضمن اینکه با توجه به بهینه سازی ما فونت ایران یکان رو هم به قالب اضافه کردیم و سعی کردیم که این فونت هم حجم قالب رو افزایش نده.
     موفق باشید

 7. سلام
  ممنون از سایت خوب و همیشه آپدیتتون
  فقط یه ضعف کوچیک دارید اونم نذاشتن دمو قالب هاست لطفا دمو فارسی بذارید که ببینیم قالب ها رو قبل دانلود
  ممنون

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-12-11 در 10:24 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   از لطف و عنایت شما سپاسگذاریم و از نقطه نظر شما هم تشکر می کنیم،اتفاقا در نظر داریم که این مورد رو راه اندازی کنیم البته نه به صورت تکراری شبیه سایت های دیگه بلکه خیلی حرفه ای تر و کاربردی تر،که سعی می کنیم از اول سال پیش رو حتما از این مورد رو رونمایی کنیم.
   باتشکر

 8. با تشکر از وب سایت خوب شما .

 9. با سلا و وقت بخیر
  قالب های سایت شما و این قالب دمو های فارسی سازی شده که ندارن؟
  من نصب که کردم منو و دموها کلا انگلیسی بودن و فرق داشت با تصاویری که قرار دادید از قالب

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-09-17 در 11:47 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   خود دموها که کلا انگلیسی هستند،چون همه دموها مربوط به خود قالب و دموهای اصلی اون هست.اون بخش هایی که در تصویر میگید فارسی هست و توی قالب نیست تنها چندتا کلمه است که نوع دموها رو مشخص میکنه و داریم روی قالب کارمیکنیم که توی این نسخه اونا رو وارد نکردیم،وگرنه کل بخش های قالب فارسی شده هست و مشکلی ندارد.
   در اصل هم این بخش هایی که توی دموها هست رو توی فایل زبان طبق استانداردهای وردپرس نمیاره ولی ما سعی می کنیم توی سورس کدها که وقتی زیادی رو از ما میگیره فارسی سازی کنیم.

   باتشکر

 10. آپدیت جدید اومده لطفا به روز کنید.

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1398-02-23 در 10:45 ب.ظ

   سلام و عرض ادب مجدد
   قالب بروز رسانی شد.
   با تشکر

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1398-02-23 در 9:42 ب.ظ

   سلام وعرض ادب
   از همکاری و یاد آوری شما بسیار ممنونم.
   به زودی نسخه جدید بر روی سایت قرار خواهد گرفت. 🙂

1 2

دیدگاه شما

امتیاز کلی شما