آموزش نصب دموهای قالب جی نیوز به صورت انلاین

11

در این مقاله قصد داریم شما را با روش نصب دموهای قالب جی نیوز آشنا کنیم،همانطور که میدانید قالب جی نیوز یکی از بهترین قالب های وردپرس برای طراحی سایت های خبری و تولید محتوا است.

نصب دموهای قالب جی نیوز

این قالب به صورت کامل توسط سایت لرن دی ال فارسی سازی شده است و شما برای کار با این قالب هیچگونه مشکل خاصی نخواهید داشت دقت کنید.در بخش نصب افزونه ها شما می توانید هر یک از افزونه هایی که مد نظرتان هست را انتخاب و نصب کنید.

آموزش نصب و بروزرسانی قالب های وردپرس

در این مقاله قصد داریم شما را با روش نصب و بروزرسانی استاندارد قالب های وردپرس آشنا کنیم.این آموزش بیشتر پیرامون قالب ...

با توجه به اینکه حجم افزونه های این قالب بسیار زیاد است،ما افزونه ها را به صورت مجزا در یک پوشه دیگر در کنار فایل های قالب برای شما قرار داده ایم،که شما می توانید بانوجه به نیاز خود و استفاده از قالب، افزونه های مورد نیاز را نصب کنید.

نصب دموهای قالب جی نیوز

نصب و بروزرسانی افزونه های موردنیاز

برای این که بتوانید به راحتی از این قالب استفاده کنید و بخش پیشخوان را در وردپرس خود داشته باشید.افزونه های زیر را باید روی سایت نصب و فعال داشته باشیم،

اما شما برای نصب و استفاده از دمو ها نیاز به افزونه های بیشتری دارد که توصیه می‌کنیم همه افزونه‌های قالب جی نیوز را در بخش افزونه های سایت خود به صورت نصب قرار دهید.

نکته : قالب به صورت اتوماتیک زمان درون ریزی دمو ها هر یک از افزونه ها را که نیاز داشته باشد فعال می کند.

پیش نیاز های مهم برای قالب جی نیوز

برای درون ریزی قالب شما باید یک سری پیش نیاز ها را روی وب سایت و هاست میزبانی سایت خود رعایت کرده باشید.لیست زیر شامل این پیش نیازها می باشد شما می توانید با استفاده از بخش پشتیبانی هاست میزبانی خود این موارد را پیگیری نمایید.

 • نسخه PHP مورد نیاز : نسخه ۷.۳ به بالا
 • نسخه MySQL مورد نیاز : ۶ به بالا
 • Max Upload Size : حداقل ۲۵۶ به بالاتر
 • Memory limit : حداقل ۵۱۲ به بالاتر
 • Max Execution Time : حداقل ۶۰۰ به بالاتر
 • PHP Zip : باید روی سرور فعال باشد
 • cURL : باید روی سرور فعال باشد
 • max_input_vars : حداقل ۶۰۰۰ به بالا
 • نسخه وردپرس مورد نیاز : ۵ به بالا ( ترجیحا آخرین نسخه منتشر شده )

به این نکته حتماً دقت کنید؛برای نصب هر دمو از قالب های وردپرس شما نیاز به یک وردپرس خام دارید و نباید درون ریزی دمو ها را روی یک وب سایت دارای محتوا انجام دهید.

انتخاب و نصب دموها قالب جی نیوز

پس از رعایت و بررسی موارد فوق می توانیم هر یک از دمو ها که مد نظر ما هست را به صورت آنلاین نصب کنیم دقت کنید.برای نصب هر یک از این دمو ها شما باید به یک اینترنت پرسرعت متصل باشد چرا که فایل ها به صورت آنلاین از روی سرورهای استفاده شده برای قالب بار گذاری خواهند شد.

برای نصب دمو ها شما باید به بخش درون ریزی دمو در قالب جی نیوز مراجعه کنید در این بخش شما می توانید از بین دموهای مورد نظر هر یک از دمو هایی که مد نظرتان هست را انتخاب کنید.

سپس با هاور موس روی هر یک از این دمو ها شما با سه گزینه روبرو خواهید شد:

 1. گزینه اول : برای نصب افزونه های مورد نیاز برای هر یک از این دمو ها است که شما باید این گزینه را فعال کنید طرح ها
 2. گزینه دوم : برای درون ‌ریزی طرح و محتوای مورد نیاز دمو می باشد که شما برای درون ریزی موفق دمو ها به این گزینه هم نیاز خواهید داشت و باید آن را فعال کنید.
 3. گزینه سوم : پیرامون محتوای افزونه های صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر می باشد.

چرا که قالب جی نیوز از هر دو افزونه صفحه ساز وردپرس پشتیبانی میکند ولی شما برای استفاده باید یک افزونه را انتخاب کنید.

دموهای قالب خبری jnews

برای همین به صورت پیشفرض در محتوا روی افزونه ویژوال کامپوزر بارگذاری می شود.اگر شما می خواهید که از افزونه المنتور برای ثبت سازی سایت خود استفاده کنید می توانید گزینه سوم را به محتوای المنتور تغییر دهید.

سپس روی گزینه درون ریزی دمو کلیک کنید،دقت کنید در زمانی که درون ریزی در حال انجام است نباید صفحه مورد نظر خود را رفرش کنید یا اینکه از سایت خارج شوید.

دموهای آماده قالب جی نیوز
نکات گفته شده در این پنجره را با دقت مطالعه کنید

پس از اینکه درون ریزی به صورت کامل برای شما انجام شد می‌توانید با استفاده از افزونه صفحه سازی که هنگام نصب دمو انتخاب کرده بودید سایت خود را ویرایش کنید.

دقت کنید محتوایی که این قالب برای شما درون ریزی می‌کند به صورت آزمایشی می باشد و شما باید این محتوا را با محتوای دلخواه خود جایگزین نمایید.

برای اینکه بتوانید یک وبسایت با سرعت بالا داشته باشید دقت کنید که حتماً تصاویری که این قالب برای شما درون ریزی می‌کند هیچگونه بهینه سازی نشده و با استفاده از افزونه های بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر میتوانید تصاویر درون ریزی شده در قالب را کاهش حجم دهید یا اینکه تصاویر دلخواه خود را جایگزین این تصاویر کنید.

۱۰
افزونه WP Smush Pro – فشرده سازی تصاویر در وردپرس

افزونه WP Smush Pro – فشرده سازی تصاویر در وردپرس بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۳.۱۶.۲ ...

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo